Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen DS5 ) Zakup Ds5



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen DS5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzordzo88

Czytelnik



Dołączył: 14 Lip 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ellingen
Posiadane auto: Citroen DS5
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Lip 2017, 20:35
Temat postu:

Zakup Ds5


Witam wszystkich.Jestem nowy na forum oraz poczatkujacym w sprawach motoryzacji.Mam dylemat poniewaz chcę zakupic ds5 z automatem,ale nie wiem na ktory sie zdecydowac.Mianowicie chodzi silnik 2.0 hdi oraz wersja hybrid.mam na mysli takie auto od 06.2013 do 2014 roku produkcji.chcialbym zebyscie mi troche pomogli i dali rady ktory lepszy.jak te hybrydy smigaja po paru latach użytkowania bo sądze ze ktos może taka posiada taką wersje.mieszkam w niemczech i co półtora mniej wiecej jeździmy do polski ale tu na miejscu żona dojeżdza tylko 2km do pracy.proszę o pomoc.pozdrawiam
Powrót do góry
kbeer

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszcz Gdański

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 17 Maj 2018, 15:40
Temat postu:

Jaka wersja DS5?


Witam

Tak jak w temacie, mocno zastanawiam się nad kupnem DS5. Samochód od kolegi więc sprawdzony w dobrym stanie itd. Nie mniej jednak jedna rzecz mnie zastanawia mianowicie jaka to wersja wyposażenia. Wątpliwości mam przez miejsce na "jakąś kartę" pod ustawieniem lusterek. W necie wyczytałem, że jest to w biedniejszych wersjach. Kolega natomiast twierdzi, że jest to wersja Sport Chick a z tego co się orientuję to wersja najbogatsza. Auto z roku 2012r. 2.0 HDI. VIN poprosiłem o rozkodowanie w stosownym dziale. Może się powtórzęSmile VF7KFRHH8CS509059

Dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen DS5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen DS5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC3

52 900

2018r.

38 000 km

śląskie

CitroenDS4

53 900

2015r.

190 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Grand Picasso

29 900

2013r.

267 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC4 Grand Picasso

59 900

2017r.

215 000 km

mazowieckie

CitroenBerlingo

29 900

2013r.

210 725 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System