Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Evasion ) wrażenia z jazdy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Evasion ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
munio

Czytelnik



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrowiec Św.
Posiadane auto: Citroen Evasion
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Gru 2007, 13:04
Temat postu:

wrażenia z jazdy


Wnętrze przestronne, bez ekstrawagancji. Widać, że zawieszenie nie jest raczej konstrukcją Citroena. Wcześniej jeździłem Xantią i długo nie mogłem się przyzwyczaić do zwykłego sprężynowego zawieszenia. Smile
Powrót do góry
ponczor

Czytelnik



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stargard Szczeciński
Posiadane auto: citroen evasion
Piwa: 0/2
Wysłany: Pią 15 Lip 2011, 00:55
Temat postu:

Re: ( Citroen Evasion ) wrażenia z jazdy


cóż, jako że przesiadłem się z Mercedesa do Citroena, mogę powiedzieć jedno... nie jest to nic specjalnego. Fakt faktem, jeździ się całkiem spoko Smile Auto jak najbardziej nadaje się do przewozu różnych rzeczy (jak ostatnio 700kg płytek) do wypadów z przyjaciółmi nad morze, w góry czy gdziekolwiek indziej. Brakuje mi detali... Podłokietnik, termometr, czy chociażby miejsca, gdzie mógłbym bez kaleczenia auta umieścić CB radio. Płaska podłoga ma to do siebie, że można więcej rzeczy spakować (jadąc w 5 osób, układam fotele tak, że dwa w bagażniku jeden w środku - tak wygodniej) Torby czy mniejszy bagaż ląduje między mną a pasażerem. Daleko też jest do obsługi radia (nie mam kierownicy wielofunkcyjnej) ale to nie przeszkadza aż tak bardzo. Denerwuje tylko ręczny z lewej strony. Auto na zespół rockowy jest bardzo dobre, duży bagażnik = pomieszczenie wszystkich wzmacniaczy perkusji i gitar. (jest nas 7 czyli i tak jeździmy na dwa auta, nie ma opcji żeby zmieścić to wszystko w mój autobus a haka nie posiadam) W najbliższym czasie chcę przyciemnić szyby i pomyśleć o alufelgach. Jak tylko odbiorę go z warsztatu... (synchronizator szlag trafił)
_________________
Kierowco! Patrz w lusterka 2 razy, GOLFY SĄ WSZĘDZIE!!
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Evasion ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Evasion »

Opinie o samochodach Citroen Evasion - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Evasion ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC3 Aircross

59 900

2020r.

90 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

21 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 SpaceTourer

60 800

2020r.

120 000 km

małopolskie

CitroenC3

51 900

2020r.

22 000 km

wielkopolskie

CitroenC1

10 490

2009r.

164 657 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System