Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Citroen Polska - skandal



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabi211

Czytelnik



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Citroen C2 1.4i VTR 2007r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Lut 2010, 11:37
Temat postu:

Citroen Polska - skandal


Na Tylnej , górnej klapie bagażnika pojawiły się przetarcia lakieru włącznie z pojawieniem się rdzy. W serwisie reklamacja została przyjęta. Po kilku dniach odebrałem telefon od pracownika serwisu z informacją, iż Citroen Polska reklamację odrzucił, gdyż " pojawienie się tych przetarć jest spowodowane otwieraniem i zamykaniem klapy bagażnika" ( z tego co wiem to do tego służy i w aucie mającym 2,5 roku nie powinien się przecierać lakier do gołej blachy!!!). Argumentację tą uważam za kompromitującą markę CITROEN. Zadzwoniłem do "działu kontroli jakości CITROEN POLSKA". Zostałem potraktowany jak intruz a nie jak lojalny klient, za którego się uważam. Sam jestem właścicielem Firmy i nie wyobrażam sobie aby moi pracownicy tak traktowali klienta. Jestem oburzony takim sposobem "spławienia" mnie. Czuję się oszukany!!! Czuję się też w obowiązku przestrzec innych przed takimi praktykami. Planuję zakup nowego auta i wiem, że nie będzie to CITROEN!!!!!
Powrót do góry
robert931

Debiutant



Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: xsara II 1,6 -2003/ c3 1,1 furio-2005
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 24 Lut 2010, 18:07
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Bo dla żabojadów istotne jest żebyś kupił ich wyrób bądź usługę te wszystkie teksty o tym jak Ty jako klient jesteś dla nich ważny , twoja satysfakcja , gwarancje ceny i jakości można między bajki włożyć chodzi o to żeby wyciągnąć kase i doić potem jak długo sie da ( czyli póki pacjent sie nie kapnie że jest robiony w balona ) mnie jeszcze do szewskiej pasji doprowadza ich protekcjonizm wystarczy popatrzeć w marketach czy to spożywczych czy budowlanych wyrobu angielskiego ze świecą szukać niemieckich tyle ile musi być ( jak we francji nie robią ) że nie wspomnę o orange i tp jakie cuda w zeszłym roku wyczyniali z przeciąganiem wprowadzenia nowego regulaminu czekali aż wejdzie nowa regulacja prawna dotycząca rozwiązywania umów i płatności z tym związanych ( np. plus pozwolił klientom rozwiązać umowę ) . Przepraszam że odbiegłem od głównego nurtu tematu ale mnie poniosło bo ciągle nas traktują jak dziki wschód.
Powrót do góry
Nicpoń

Debiutant



Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dzierżoniów
Posiadane auto: Citroen Xantia Berline 1,6 1995
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 26 Lut 2010, 00:26
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Masakra Mad Ale panowie, nie dajmy się zwariować, takie rzeczy zdarzają się wszędzie. Ojciec posiada Vectrę 2007 i w wakacje została odstawiona do serwisu celem wymiany kilku czujników i sprzęgła. Auto 'stało' w serwisie 3 tygodnie Embarassed Po 21 dniach ojciec, [ cenzura ].. jak cholera pojechał ze mną do serwisu. I co się okazało??? Pracownik serwisu zarzekał się że auto 'już prawie jest zrobione, czekamy tylko na 1 część', no i nie chciał nas wpuścić na halę celem obejrzenia auta... Po kilku minutach przyjechaliśmy z Policją - okazało się że auta na hali nie ma... Szef serwisu ( nie będę wymieniał nazwy i miejscowości ) pojechał sobie ojca autem na wczasy do Chorwacji Very Happy Very Happy Very Happy Po prostu sielanka, cud miód i orzeszki Evil or Very Mad
_________________
www.citroen.org.pl
Powrót do góry
micha754

Czytelnik



Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Srebrna strzała :)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Paź 2013, 15:27
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Mojemu wujkowi z kolei w ASO Peugeot'a założyli założyli używany alternator a policzyli za nówkę Very Happy

Jednym słowem - mają goście tupet!
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Sro 30 Paź 2013, 20:49
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Witam dołączę się do wypowiedzi - wszędzie tak jest - jaki byś pojazd nie kupił Wink dla Nich najważniejsze jest , żebyś za auto zapłacił a po gwarancji dają do zrozumienia , żeby się pocałować tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sro 30 Paź 2013, 20:49
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Dyskusje ogólne


CitroenC1

10 900

2007r.

197 499 km

śląskie

CitroenBerlingo

16 499

2009r.

191 000 km

warmińsko-mazurskie

CitroenC3

27 900

2014r.

98 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 SpaceTourer

60 800

2020r.

120 000 km

małopolskie

CitroenBerlingo

31 900

2014r.

188 668 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System