Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Dąbrowa Górnicza - Porażka



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
G.Stolarczyk

Czytelnik



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Citroen C4, 1.6 hdi 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 17 Lut 2010, 17:33
Temat postu:

Dąbrowa Górnicza - Porażka


Witam wszystkich forumowiczów!
Zarejestrowałem się tutaj tylko ze względu, aby napisać prawdę o serwisie Citroena w Dąbrowie Górniczej.

Moje autko uległo kolizji po czym w dniu 04.02.2010 oddałem je do naprawy do blacharni w DG, jest do MD Centrum ( citroen, mazda, suzuki ).
Pan przyjmujący autko zapewnił mnie że naprawa będzie trwała 3-4 dni.
Zamówił części w ogóle nie oglądając samochodu. Po 4 dniach zadzwoniłem do tego Pana, na co Pan mi odpowiedział że po zdjęciu w dniu mojego telefonu okazało się że pas tylni jest do wymiany ( jakaś tam belka) i że naprawa się przedłuży. Jako, iż nie chciałem wyjść na osobę nachalną poczekałem parę dni jak sprawa się rozwiąże. Po kilku dniach ponownie zadzwoniłem, znowu ten sam Pan mi powiedział, że oprócz pasa tylnego do wymiany jest też podłoga bagażnika. W dniu wczorajszym poszedłem zobaczyć swoje auto i nic praktycznie nie jest zrobione, dzisiaj zapewnili mnie, że jutro auto będzie do odbioru.

Wspomnę jeszcze, że jakiś pan mechanik ( nie pamiętam nazwiska niestety bo bym chętnie podał ) objechał mnie widząc, że oglądam auto SWOJE - kompletny brak kultury!!!
Do tego doszła czysta ignorancja pana z działu blacharni, który przyjmował mnie siedząc w rozkroku z założonymi rękami na karku jakby siedział w towarzystwie znajomych przy piwie.

Na koniec dodam, iż sytuacja z mechanikiem itd. wydarzyła się w dniu wczorajszym. Mam zamiar spotkać się z dyrektorem całego tego kompleksu w celu wymuszenia wyciągnięcia konsekwencji na swoich podwładnych.

Tu się pojawiają moje pytania:
Czy nikt nie mógł obejrzeć mojego auta w dniu przyjęci i zamówić wszystkie części na raz co by naprawę skróciło przynajmniej o tydzień?!


Podsumowując:
Jakbym miał gdzieś oddawać auto do naprawy to wszędzie byle nie do tego serwisu!!
Żenada !!! Kategorycznie nie polecam !!!

Pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Polecane warsztaty


CitroenC5

24 900

2011r.

133 503 km

śląskie

CitroenC3

52 900

2018r.

38 000 km

śląskie

CitroenC5

18 990

2010r.

233 000 km

wielkopolskie

CitroenC5 Aircross

69 900

2019r.

226 000 km

mazowieckie

CitroenDS4

49 800

2017r.

108 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System