Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) A co z zabezpieczeniem przed korozją w C4



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej24

Dyskutant



Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: OPEL
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Kwi 2009, 15:38
Temat postu:

A co z zabezpieczeniem przed korozją w C4


Szanowni użytkownicy C4 jestem ciekawy jak wygląda sprawa zabezpieczenia przed korozją właśnie w C4, czy ktoś wie gdzie te auta są produkowane, a może ktoś już ma problemy ze rdzą tu i ówdzie, pytam o to bo moje poprzednie autko zjadła rdza co prawda nie był to citroen , jeszcze jedno czy na wyświetlaczu w c4 pokazuje się średnie spalanie w danym momencie pytam o to wszystko bo mam zamiar kupić taki model ciągle nie wiem czy to dobre auto oczywiście było by używane z silnikiem 1.6 hdi 90 na mocniejsze mnie nie stać .
Powrót do góry
mamiski

Debiutant



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 32

Posiadane auto: citroen C4 SX 1,6 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 21:04
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) A co z zabezpieczeniem przed korozją w C4


Mam nowego C4 i o korozji w ogóle nie myślę; wiem jedynie, że w karoserii sporo jest plastyku, co z pewnością zmniejsza ryzyko pojawienia się korozji. Jeśli chodzi o wyświetlane informacje, to panel prezentujący średne zużycie paliwa nie jest jedyny, bo inne pokazjuą średnie zużycie w ogóle, a także średnią prędkość ... itd. Musisz sam zobaczyć. Do tego jeszcze designe paneli.
Powrót do góry
Andrzej24

Dyskutant



Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: OPEL
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 21:35
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) A co z zabezpieczeniem przed korozją w C4


Bardzo dziękuje za odpowiedź, czekamn jeszcze na komentaze osób kóre są posiadaczami kilkuletnich modeli, a może poprostu ktoś wie coś o zabezpieczeniu przed korozją.
Powrót do góry
marekotko

Dyskutant



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 94
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: citroenc4hdi1.6-92 2006
Piwa: 2/1
Wysłany: Wto 05 Maj 2009, 15:32
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) A co z zabezpieczeniem przed korozją w C4


mam citroena c4 hdi 90 i juz mialem naprawe lakieru na tylnim zdezaku teraz cos wyszlo na progu od kierowcy musze jechac na serwis beda robili niestety na wyswietlaczu pokazuje chwilowe i srednie oraz ilosc kilometrow do przejechania podwozie jest cale zabespieczone choc tez tam delikatnie cos wychodi ale naprawde znikome ogniska korozji . samochod posiadam od nowosci ma w tej chwili 3 lata i mialem z nim troche latania silnik jest ok. troche bierze olej ale w normie ok. 0.2 l na 15000tys.
Powrót do góry
procik

Auto Maniak



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 788
Skąd jesteś (miejscowość / region): Doncaster/UK
Posiadane auto: C3 1.4HDI i C4 2.0HDI Excl.
Piwa: 82/3
Wysłany: Czw 03 Gru 2009, 17:35
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) A co z zabezpieczeniem przed korozją w C4


Byla seria C4ek gdzie byl problem z puchnieciem lakieru na masce. Maska jest aluminiowa wiec to nie rdza, podobno zastosowani zly podklad na aluminium. W nowszych modelach nie powinno byc tego problemu. Swoje auto urzywam i kupilem w UK i podobno tu jest taki problem ze dosyc mocno rdzewieja auta od spodu, wilgotny klimat i sol. No i u mnie jest rudo na elementach zawieszenia i wozek pod silnikiem. ale karoseria zdrowa jak dzwon. Poza tym na masce :/ Moje C4 rok 2005 1.6HDI 110 KM

Ostatnio zmieniony przez procik dnia Wto 05 Sty 2010, 02:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Reklama








Wysłany: Czw 03 Gru 2009, 17:35
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
agent t

Czytelnik



Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Citroen C4 VTR 1.6HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Gru 2009, 15:09
Temat postu:

Problem z korozja


Jestem posiadaczem c4 z 2004 roku,wiec pierwszy rok produkcji.Auto sprowadzone zostalo z niemiec od 1 wlasciciela w Polsce jest od 2008 roku,jak do tej pory przejechalo szczesliwie 172 tys km i jesli chodzi o rdze a chce zazmaczyc ze jestem przewrazliwiony na tym punkcie ze zdumieniem moge stwierdzic ze nie odnotowalem najmniejszych nawet ognisk korozji na karoseri ani podwoziu auta.
_________________
agentT
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Nadwozie.


CitroenC5

10 000

2007r.

312 000 km

lubelskie

CitroenC5

21 900

2011r.

173 900 km

mazowieckie

CitroenC4 Picasso

29 800

2013r.

147 000 km

śląskie

CitroenC5 Aircross

99 900

2019r.

58 500 km

wielkopolskie

CitroenC5

30 500

2010r.

199 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System