Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C3 ) Czy warto kupić C3 jaki silnik 1.4 HDI 70km czy 1.4HDI 90



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C3 ) Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej24

Dyskutant



Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: OPEL
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Kwi 2009, 14:32
Temat postu:

Czy warto kupić C3 jaki silnik 1.4 HDI 70km czy 1.4HDI 90


Dzień dobry wszystkim użytkownikom i posiadaczom Citroena C3. Mam kolka pytań dotyczących tego pojazdu bo jestem zainteresowany zakupem C3. Jaki silnik jest lepszy 1.4 HDI 70 km czy 1.4 HDI 90 km, ogólnie na co zwrócić uwagę przy kupowaniu C3 , jakie awarie występują w C3, czy C3 jest wygodny będę nim jeździł po trasie i trochę po mieście, jakie mają spalanie te silniki HDI, czy można nim jeździć w miarę dynamicznie, jak C3 zachowuje się na naszych drogach, a co z opiniami że francuskie auta są bardziej awaryjne czy to prawda nie wiem co mam o tym myśleć nigdy nie miałem francuskiego auta, i czy facet za kierownicą takiego pojazdu to wstyd ? Uprzejmie proszę o odpowiedź .
Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Pon 20 Kwi 2009, 20:10
Temat postu:

Re: ( Citroen C3 ) Czy warto kupić C3 jaki silnik 1.4 HDI 70km czy 1.4HDI 90


Mówiąc szczerze miałem nie odpowiadać na takie posty bo wystarczy przejrzeć forum ale jako że zainteresowała mnie końcówka postu to się podzielę swoimi spostrzeżeniami co do tego auta bo miałem okazję testować.
Na trasę się nie nadaje bo to raczej samochód miejski, silniki hdi dobrze sobie z nim radzą niezależnie od mocy oczywiście więcej frajdy daje mocniejszy i taki bym polecił. Palą średnio ok 4 litrów a w trasie poniżej 3 udaje się zejść co poniektórym z tego co wiem więc ekonomia i kultura pracy na 5. Awarie tych silników są sporadyczne z reguły spowodowane z winy użytkowników.
Co do tego czy autem będzie wstyd jeździć facetowi to o ile nie kupisz różowego koloru w jakieś groszki to nikt sie nie będzie śmiał bo jeżdżą nim tak kobiety jak i mężczyźni.
Zanim kupisz lepiej przejedz się tym samochodem w trasie, według mnie wspomaganie działa zbyt mocno i auto zachowuje sie trochę nerwowo przy dużych prędkościach i jest podatne na koleiny i boczny wiatr, po mieście idealne, małe i zwinne, kierownicą kręcisz na parkingu najmniejszym palcem.
Na trasę polecam jednak coś większego typu C4 lub C5 w dieslu byle nie automat, bez klimy też nie kupuj.
Generalnie przed zakupem udaj sie z autem do aso na przegląd przed zakupem, naprawdę polecam i na pewno sie opłaci Cool
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
Andrzej24

Dyskutant



Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: OPEL
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Kwi 2009, 21:37
Temat postu:

Re: ( Citroen C3 ) Czy warto kupić C3 jaki silnik 1.4 HDI 70km czy 1.4HDI 90


czekam jeszcze na opinie innych posiadaczy tego fajnego modelu. Wszystkim dziękuje za pomoc
Powrót do góry
radzio668

Debiutant



Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 19

Posiadane auto: Citroen C3 1,4 Hdi 16V
Piwa: 0/4
Wysłany: Wto 28 Kwi 2009, 22:09
Temat postu:

Re: ( Citroen C3 ) Czy warto kupić C3 jaki silnik 1.4 HDI 70km czy 1.4HDI 90


Witam obecnie posiadam Citroena C3 1,4 HDi 16V Autko ma 90 km.. Jak na taki samochodzik osiagi sa bardzo dobre. Zbieranie sie auta bardzo dobre. Silnik dynamiczny w autku panuje cisza i tylko ten przepiekny dzwiek Diesela.. Proponowalbym C3 1,4 Hdi 16v 90km. Dodam jeszcze ze posiadam wersje Exclusive tego samochodu Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C3 ) Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C3 »

Opinie o samochodach Citroen C3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C3 ) Nadwozie.


CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

107 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Grand Picasso

13 500

2010r.

2 318 701 km

mazowieckie

CitroenDS4

46 900

2016r.

106 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

25 500

2012r.

130 000 km

śląskie

CitroenDS5

56 000

2016r.

129 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System