Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Witam



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stanisma

Czytelnik



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bełchatów
Posiadane auto: C4, Grand Picasso, 1.6 HDi, 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 14 Kwi 2009, 23:08
Temat postu:

Witam


Jestem posiadaczem C4 Grand Picasso 1.6 HDi z 2008 roku. Autko ma około roku i zrobione 24 tys km. Jeździ głównie żona ale raz lub dwa w tygodniu biorę autko na przysłowiowe "prostowanie rury" - choć żona do zawalidróg nie należy.
Autko zostało kupione na rodzinne wyjazdy i do tego jest faktycznie idealne. Na co dzień sprawuje się dobrze. Spalanie w okolicach 7,0 - 7,2 w trybie mieszanym. Co do awaryjności już tak dobrze nie jest. Raz zabrali auto spod domu i TU UWAGA - skończyło się wymianą całego silnika Shocked (przy około 20 tys km). Raz byłem bo szyba przednia w górnej prawej krawędzi PRZECIEKA (pojawia się mokra plama na podsufitce po wizycie na myjni) - tego nie naprawili bo chcieli auto na 3 dni a ja nie mogłem zostawić (stwierdzili że za tą naprawę nie należy się zastępcze autko). No i teraz muszę uderzyć do ASO bo mam wycieki prawdopodobnie ze zbiornika płynu EOLYS do filtra cząstek stałych - wycieka naparstek w ciągu nocy no i w czasie jazdy też - widzę to na lakierze na tylnej klapie. Podobno sprawa może być kosztowna z tym EOLYS-em ale auto na gwarancji.

Generalnie jestem (albo chcę być) zadowolony bo auto należy do tych przyjemnie się prowadzących - zawieszenie bardzo fajne - agresywnej jazdy nie lubi - nie sprawia wtedy zbyt bezpiecznego wrażenia - ale nie do takich celów zostało stworzone.

Ja na co dzień jeżdżę niemiecką produkcją - robię ponad 50 tys rocznie i co by o niemieckich autach nie mówić to od paru lat poza przeglądami serwisu nie odwiedzałem.

Za to u francuzów silnik z turbiną wymieniają po 20 tys km Very Happy

Pozdro
_________________
Stanisma
C4 Grand Picasso 1.6 HDI (2008)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Przywitania

13) Witam! »
17) aero »

CitroenC1

10 900

2007r.

197 499 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

43 900

2014r.

164 000 km

wielkopolskie

CitroenC5

23 900

2011r.

271 458 km

mazowieckie

CitroenC1

31 900

2020r.

29 800 km

mazowieckie

CitroenBerlingo

32 700

2014r.

248 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System