Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Witam



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stanisma

Czytelnik



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bełchatów
Posiadane auto: C4, Grand Picasso, 1.6 HDi, 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 14 Kwi 2009, 23:08
Temat postu:

Witam


Jestem posiadaczem C4 Grand Picasso 1.6 HDi z 2008 roku. Autko ma około roku i zrobione 24 tys km. Jeździ głównie żona ale raz lub dwa w tygodniu biorę autko na przysłowiowe "prostowanie rury" - choć żona do zawalidróg nie należy.
Autko zostało kupione na rodzinne wyjazdy i do tego jest faktycznie idealne. Na co dzień sprawuje się dobrze. Spalanie w okolicach 7,0 - 7,2 w trybie mieszanym. Co do awaryjności już tak dobrze nie jest. Raz zabrali auto spod domu i TU UWAGA - skończyło się wymianą całego silnika Shocked (przy około 20 tys km). Raz byłem bo szyba przednia w górnej prawej krawędzi PRZECIEKA (pojawia się mokra plama na podsufitce po wizycie na myjni) - tego nie naprawili bo chcieli auto na 3 dni a ja nie mogłem zostawić (stwierdzili że za tą naprawę nie należy się zastępcze autko). No i teraz muszę uderzyć do ASO bo mam wycieki prawdopodobnie ze zbiornika płynu EOLYS do filtra cząstek stałych - wycieka naparstek w ciągu nocy no i w czasie jazdy też - widzę to na lakierze na tylnej klapie. Podobno sprawa może być kosztowna z tym EOLYS-em ale auto na gwarancji.

Generalnie jestem (albo chcę być) zadowolony bo auto należy do tych przyjemnie się prowadzących - zawieszenie bardzo fajne - agresywnej jazdy nie lubi - nie sprawia wtedy zbyt bezpiecznego wrażenia - ale nie do takich celów zostało stworzone.

Ja na co dzień jeżdżę niemiecką produkcją - robię ponad 50 tys rocznie i co by o niemieckich autach nie mówić to od paru lat poza przeglądami serwisu nie odwiedzałem.

Za to u francuzów silnik z turbiną wymieniają po 20 tys km Very Happy

Pozdro
_________________
Stanisma
C4 Grand Picasso 1.6 HDI (2008)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Przywitania

13) Witam! »
17) aero »

CitroenDS4

49 800

2017r.

108 000 km

małopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

46 300

2014r.

162 200 km

podkarpackie

CitroenXsara Picasso

7 700

2007r.

212 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Aircross

38 900

2012r.

211 000 km

łódzkie

CitroenC3

47 800

2019r.

18 850 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System