Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Mar 2009, 23:06
Temat postu:

C5 2009 W TVN TURBO


WITAM. DZIS TVN TURBO NKRECIL NA ULICACH OLSZTYNA MATERIAL O WADLIWYM ZAWIESZENIU CITROENA C5 NAJNOWSZEGO DZIECKA TEJ MARKI PRODUKOWANEGO OD ROKU 2008. MATERIAL UKAZE SIE GDZIES W POLOWIE KWIETNIA. ZOBACZYCIE TAM WYPOWIEDZ NIEZALEZNEGO RZECZOZNAWCY Z PZM-OTU I DYREKTORA HANDLOWEGO KONKURENCYJENJ FIRMY DEALERSKIEJ. SA TO OPINNIE POPRZEDZONE DLUGIMI TESTAMI NA ULICACH OLSZTYNA. ZOBACZYCIE W TYM MATERIALE JAK ZACHOWUJE SIE ZAWIESZENIE TYLNYCH KOL. POCZAWSZY OD 40 KM/H W ZWYZ AUTO SKACZE I PRZEMIESZCZA SIE W POPRZEK TORU JAZDY. AUTO PRZY 100 KM/H JEST JUZ NIE DO OPANOWANIA. ZYCZE MILEGO OGLADANIA
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Czw 26 Mar 2009, 23:34
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


No ciekawy jestem ......... Confused
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
marek445

Stały Bywalec



Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 226
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: zepsote
Piwa: 12/0
Wysłany: Pią 27 Mar 2009, 21:12
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


heheh kolego jak by tak bylo to pewnie auto bylo by niedopuszczone do ruchu...
Powrót do góry
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Mar 2009, 22:54
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


kolego mam takie auto i wiem jak to jeździ. W tym programie testowane jest właśnie moja padaczka. Rzeczoznawca w tym materiale wypowiada się cytuję. To auto powinno zostać wycofane z ruchu. Zagraża użytkownikowi tego auta jak i innym użytkownikom dróg. Mam takiego citroena i wiem jak się nim jeździ. Zapraszam do olsztyna na jazdę próbna by udowodnić niedowiarkom. Samo zobaczycie już w kwietniu ten program. A tak przy okazji przestrzegam potencjalnych nabywców nowej c5 na zawieszeniu tradycyjnym wielowahaczowym. Jest to nowość w citroenie i citroen nie ma z nim doświadczenia. Dopiero się uczą . A uczą się na klientach. Więc kupując to auto przejechanie wielu kilometrów jest konieczne nim zdecydujesz się na ten krok. Citroenowi nie zależy na zadowoleniu klienta. Znam to z autopsji.
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Mar 2009, 20:07
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Witam ponownie. Tvn zaprosił mnie o przyjechanie do warszawy na bemowo gdzie kierowcy szkoły bezpiecznej jazdy opla przybija ostatni gwóźdź do trumny. Zapraszam wszystkich niedowiarkow na godz 15ta
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pon 30 Mar 2009, 20:07
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Wto 31 Mar 2009, 19:22
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Nagraj to koniecznie, jestem bardzo ciekawy jak to będzie wygladać i co powiedzą koledzy z wawy.
Gdybym nie musiał siedzieć w pracy do 17 to na pewno bym podjechał.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 01 Kwi 2009, 09:34
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


oWitam. Powiem tak o wczorajszym dniu na bemowie. Ostatni gwóźdź do trumny citroena wbity. Starszy koleś z word-a i szkoły bezpiecznej jazdy opla zrobił kilka kółek c5 , wyjechał też na miasto i wrócił w szoku. Wyraził do kamery swoją opinnie. Stwierdził że auto zle się prowadzi, jest niebezpieczne. Że takie objawy nie powinny występować czy w tej czy jakiejkolwiek klasie aut. Że te wady dyskwalifikuja to auto z ruchu. Padło pytanie gdzie leży problem. Sugeruje amory lub piasty ale bez rozkrecenia tylu nie ma co gdybać. Po nagraniu chwilke jeszcze porozmawialiśmy. Kręcił głową że takim niesprawnym autem przejechałem już tyle km. Więc zapraszam przed telewizory gdzieś za 3 tygodnie. Moim zdaniem c5 to fajne autko tylko ma gdzieś mały problem. Kilka dni temu jeździłem oplem insignia. Citroen chce mi zwrócić kasę więc rozgladalem się u konkurencji. Szczerze c5 jest od nich lepszy ale ja porostu złe trafilem. Przez głupia ignoracje szefostwa citroen polska powstał ten problem. Zrobiła się z tego afera która napewno zaszkodzi marce a zwłaszcza c5. Szkoda bo to naprawdę fajne autko. Pozdrawiam
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 04 Maj 2009, 18:19
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Witam. Dziś dostałem informacje z tvn że program dotyczący mojego auta będzie miał emisję w tvn turbo turbo kamera 25 maja. Zapraszam zainteresowanych do obejzenia programu
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Pon 04 Maj 2009, 18:28
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Dzieki za info, rozumiem że auto wymienili ci na nowe, czy oddali kasę, a może jeździsz nim dalej?
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Maj 2009, 21:42
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


jezdze nim dalej. Citroen wyłożył laske na mnie. Nie chodzi mi abs i esp. Brak światła stopu z tylu. Esp jeszcze ratowalo podczas jazdy a teraz już nie ma szans. Hamulce blokują koła. Auto sie sypie i to ostro
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Czw 07 Maj 2009, 22:00
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


No to nie ładnie się zachowali w citroen polska, pozostaje droga sądowa.
Ale naprawde ja jestem dalej w szoku żeby nowy samochud wypuścili z talą wadą i nie mogli ustalić co jest???!!!!!
To naprawde naganne i świadczy jakich mamy fachowców w serwisach niestety, lub tak im sie chce robić!!!!
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
walczy

Debiutant



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 Break 2.0b Automat Excl. 2003
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 07:24
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Nie mogę się nadziwić tej sytuacji. Czytając forum każdej marki, zdarza się w końcu taki pechowy egzemplarz, który sypie się od nowości. W necie można bez problemu znaleźć wpisy na forum VW od użytkownika, który kupił nowego Passata który od początku miał problemy z hamulcami, aby uniknąć wjechania na pieszych na przejściu, celowo wjechał w barierki. Przez kilka miesięcy różne ASO nie mogły dojść z tym autem do porządku, sprawa trafiła do TVN Turbo. W końcu Kulczykowo doszło z nabywcą do porozumienia i do wyemitowania materiału nie doszło. Firma powinna wtedy zrobić wszystko by sprawę wyciszyć i zrekompensować nabywcy czas i nerwy. Dla porównania: pracuję w branży spożywczej, gdy jest zgłoszenie reklamacyjne od konsumenta, to nasz przedstawiciel handlowy z tego rejonu, jedzie z wielką torbą naszych najlepszych produktów, przekraczających kilkadziesiąt razy wartość zakupionego towaru. Nikt nie robi specjalnego śledztwa, czy klient ma rację w 100% czy np w 70%. Po prostu dobre imię jest najważniejsze.
Przykład oczywiście przerysowany, bo auto to wartość i ewentualna strata finansowa 1000x tyle. Ale zasada powinna pozostać taka sama. TVN puści materiał pewnie 3-4 razy, ale później będzie to na youtubie, ludzie będą na forach zamieszczać linki itp.
Strata wizerunkowa po wyemitowaniu takiego materiału jest o wiele dotkliwsza, niż po cichu na boku załatwienie sprawy z nabywcą, przez wymianę mu samochodu na nowy i w ramach rekompensaty zafundowanie mu wakacji z rodziną na Seszelach Smile. I uzyskanie od klienta dzentelmeńskiego przyrzeczenia, że nie będzie o sprawie opowiadał. Tak to powinno być moim zdaniem załatwione. Ale niestety takie sprawy czasem opierają się o sąd. Nikt nie patrzy bardziej dalekowzrocznie, lecz sądzi się do upadłego o kwoty dla osoby fizycznej duże, ale dla dużej firmy niewielkie.
_________________
C5 Break 2.0 16V Automat Exclusive 2003 + LPG VSI Prins.
Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 23:25
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


zgadzam się, proponuję wysłać ostatnią wypowiedz przetłumaczoną na francuski do siedziby Citroena we Francji , ciekawe co oni na to powiedzą, bo oni na pewno nie maja pojęcia co te H-JE !! robią z tej przecież świetnej marki, a siedzi jeden kretyn z drugim w cp i walą w ....., jak by tu sie dorobić na cudzej krzywdzie i żeby nie wyszedł ich brak wiedzy i umiejętności załatwiania takich spraw idą w zaparte że białe jest czarne i koniec! Bij zabij Osioł będzie sie upierał i nie przyzna sie do błędu.
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
polrob

Czytelnik



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1

Posiadane auto: C5 MK III 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Maj 2009, 17:38
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Witam
Kolego a napisz czym Ci sie objawia brak ABS i ESP (świeci sie kontrolka, czy na jakiej podstawie stwierdziłeś ich uszkodzenie). Bo z tego co piszesz to masz poważne problemy, a że posiadam takie same auto to troche daje do myslenia. Jak narazie zrobiłem 18 tyś km i nie widzę u siebie takich niedociagnieć. Co prawda samochód jest dośc sztywno zestrojony (mowa o zawieszeniu zwykłym, nie hydro) i da sie odczuć przy większej nierówności poprzecznej na łuku delikatny uskok tylnej osi, ale nie jest to raczej nic niebezpiecznego, a dodatkowo nie zauważyłem nigdy żeby mi interweniował ESP. Zachowanie takie jest raczej efektem mnejszego dociązenia tylnej osi niz przedniej. Mój styl jazdy jest dosyc dynamiczny i na trasach, jak i w mieście wykorzystuje w pełni osiągi silnika. Napisz jak dalej sie potoczy walka z CP i co w końcu było z tym samochodem.
Pozdrawiam
Powrót do góry
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 25 Maj 2009, 23:49
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 2009 W TVN TURBO


Witam. Czekam na opinie po programie w tvn turbo. A co do abs i esp. Po uruchomieniu kontrolki zapalana sie i gasną więc typowe poprawne zachowanie ale w momencie pierwszego przyhamowania zapala sie komunikat ze abs i esp zostdly wyłączone i kontrolki sie świecą na desce i przycisk wyłączenia esp. Nie można go ręcznie załączyć. I to nie tyle ze sie świecą. Mam kilka ulubionych zakrętów gdzie jeszcze na działającej rlrktronice przejezdzalem je x prędkością ok 70km/h na dzień dzisiejszy przy 50km/h tył auta ostro stawia bokiem a abs przy gwałtownym hamowaniu blokuje koła i nie ma wyczuwalnego dla absu działania czy na pedale hamulca czy na popuszczaniu blokowanych kół. Czekam na komentarze niedowiarkow. http://www.youtube.com/watch?v=NxkUVdIfZPI lub CitroenC5 bez spacji pisane razem
_________________
NAKAOL


Ostatnio zmieniony przez NAKAOL dnia Czw 28 Maj 2009, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC3 Aircross

45 900

2017r.

81 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

49 300

2017r.

155 680 km

podkarpackie

CitroenC4 Grand Picasso

17 900

2007r.

271 000 km

śląskie

CitroenDS4

34 900

2013r.

186 297 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC4 Picasso

17 900

2007r.

254 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System