Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Mar 2009, 22:30
Temat postu:

C5 MODEL 2009


WIATM. 02.02.2009 KUPILEM NOWEGO CITROENA C5 NA KLASYCZNYM WIELOWAHACZOWYM ZAWIESZENIU. JESTEM W SZOKU CO TE AUTO WYPRAWIA NA DRODZE. NIE TRZYMA SLADU I SKACZE NA KAZDEJ NIEROWNOSCI. BYLEM JUZ W 3 SALONACH. PIERWSZY RAZ SIE Z TYM SPOTKALI ALE TWIERDZA ZE NIE MAJA PRAKTYKI Z TYM MODELEM I ROZKLADAJA RECE. DZIS NAPISALEM DO TVN TURBO BY MI POMOGLI. CITROEN SPRZEDAL MI ZA 100 TYS AUTO KTORE MOGLEM KUPIC ZA KILKA STOWEK NA GIELDZIE. PRZYZNAJE ZE TO PIEKNY SAMOCHOD NA ZEWNATRZ JAK I W SRODKU ALE TRAFILEM NA MODEL Z UKRYTA WADA. PROSZE O POMOC
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Sro 18 Mar 2009, 21:54
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


Pierwsza rzecz o jaka cie zapytam to klasyczne zawieszenie w C3 III to twoim zdaniem hydroaktywne czy tradycyjne ze sprężynami i amortyzatorami???
Jeździłem wersja exclusiv jest ok , poza nie specjalnymi osiągami (2.0 hdi 136KM), trzymał sie drogi bez zarzutu ale miał hydroaktywne zawieszenie, jakie jest u ciebie nie wiem bo masz teraz wybór między zawieszeniem 5 generacji hydroaktywnym na ^płynie^ a zawieszeniem klasycznym z amortyzatorami i sprężynami.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status Wystawiono 1 piw(a)
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Mar 2009, 01:57
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


Witam. Jest to najnowsze zawieszenie sprezynowe. W tym modelu mamy do wybory i hydroaktywne i sprezynowe wielowahaczowe. Moje auto ma te drugie. W czwartek powolalem niezależnego rzeczoznawcę z pzmotu bo salon w olsztynie, elblągu i gdańsku widzi niewłaściwe zachowanie tego auta ale nie są w stanie nic więcej zrobić jak dokrecac śruby do oporu. Jeden mechanik z gdańska ma swoją teorię odnośnie gęstości gumy w tulejach ale to tylko mechanik i nikt go tam na serio nie traktuje. 3000 tys km jeżdżę autem które za chiny nie trzyma się drogi. Wczoraj napisałem do turbokamery w tvn turbo. Wykartkowalem 100 tys za auto które technicznie nie powinno poruszać się po drodze. Citroen totalnie położył laske na mnie i to auto. Które prócz tego defekty jest rewelacyjne
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Sob 21 Mar 2009, 09:10
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


proponuję podjechać na stacje diagnostyczną i sprawdzić sobie na początek poprostu amortyzatory Smile
Podejżewam ze nikt na ten prosty pomysł nie wpadł Cool
Może poprostu masz wadliwe amortyzatory i samochód zwyczajnie nie trzyma sie drogi, sprawdz geometrię, może spadł z lawety?? kto wie?
Wszystko ci zrobią w zwykłej stacji diagnostycznej za grosze, a będziesz wiedział od niezależnych specjalistów co jest.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Mar 2009, 22:49
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


witam. Zaczęli od stacji diagnostycznej. Amory wykazały 51procent czyli idealnie. Szarpaki nie wykazały luzow. Naprawdę podczas oględzin przez biegłego zrobili wszystko. Dziwne było tylko jedno ze na szarpakach lewą strona auta opuszczala się niżej od prawej i to dość wyraźnie. Uczestniczyłem przy tych badaniach i naprawdę skrupulatnie zostały zrobione. Coś tkwi w środku . Może to być banał a może coś istotnego. Meczy jazda tym autem. Szkoda bo to fajne auto
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 21 Mar 2009, 22:49
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Nie 22 Mar 2009, 23:48
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


Kolego nie wiem jak tam u Ciebie na stacji ale w normalnej stacji to przy skuteczności 51% amortyzatory się wymienia, to nie hydraulik Cool
Normalnie nowe powinny mieć w granicach 80-90 % skuteczności zależy to jeszcze coprawda od opon, ciśnienia w nich, profilu gumy i sztywności sprężyn ale w tych granicach mniej więcej, 50% to praktycznie brak amortyzatorów!
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 17:33
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


90 procent to zatarte amory
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 21:14
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


To by znaczyło że 0% to ideał, podjedz na inną stację, sprawdz auto drugi raz.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Mar 2009, 00:50
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


WITAM. TEST AMOROW WYGLADA W TEN SPOSOB. OD 0 DO 50% - I OD 50-100%. 0 TO ZA MIEKKIE I STOPINIOWO TWARDNIEJACE DO 50% GDZIE 50% TO IDEALNE I WARTOSCI ROSNACE GDZIE AMORTYZATORY SA ZA TWARDE. ZAPIECZONE,ZABLOKOWANE. WIEC IDEALNE JEST 50%. DZIS BYLEM OSTATNI RAZ W CITROENIE. CZEKA MNIE WYMIANA NA HYDROACTIV NAJNOWSZEJ III+ GENERACJI. TYLKO NIBY CHCA 20 TYS DOPLATY. A W PIATEK OLSZTYN ODWIEDZA TVN TURBO Z TURBOKAMERĄ. SALON OLSZTYNSKI NAPRAWDE SIE STARAL TA SPRAWE ZALATWIC ALE CENTRALA WYLOZYLA LASKE NA TO AUTO. RZECZOZNAWCA WYDAL ZLA OPINIE O TYM ZAWIESZENIU. SALON ZROBIL WSZYSTKIE ZALECONE PRZEZ RZECOZNAWCE BADANIA I LIPA. MOJE AUTO MA 4000 KM PRZEBIEGU Z CZEGO 3000 ZROBILEM OD SALONU O SALONU. AUTO MA 1,5 MIESIACA I SALON ZAPROPONOWAL ZE ODKUPI GO ODE MNIE ZA 14 TYS MNIEJ NIZ ZAPLACILEM ZA NIEGO. PARANOJA. SPRZEDAJA MI ZJEBANE AUTO ZA GRUBA KASE A ZA MIESIAC CHCA ODKUPIC GO ZA 14 TYS MNIEJ. POLSKA I TYLKO TU POSTKOMUNISTYCZNE PODEJSCIE. W PIATEK Z NIMI POJADE DZIADAMI
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Sro 25 Mar 2009, 19:28
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


No cóż, któryś raz z rzędu słyszę, że góra kładzie laskę na maluczkich, ktoś się tym powinien zainteresować i zrobić z panami prezesami porządek, skoro grupie PSA nie zależy na marce to może niech zabiorą się z tym całym interesem jak nie potrafią załatwić problemu tak cennego klienta który kupuje od nich nowe auto i wiąże się z marką na lata i który zostawiał będzie u nich pieniądze(zresztą jak wszyscy tu dobrze wiedzą nie małe).
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Sro 25 Mar 2009, 19:31
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 MODEL 2009


A wracając do amorów to jakaś dziwna maszyna, ale skoro tak interpretują wyniki to może tak jest zaprojektowana,wykresu nie widziałem,pozdrawiam i będę obserwował tvn turbo, napisz kiedy edycja w tvn-nie na priv jak mogę prosić, chętnie to zobaczę Cool
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Mar 2009, 22:51
Temat postu:

WITAM


DZIS JESTEM PO WIZYCIE TVN TURBO. MASAKRA. PROGRAM BEDZIE GDZIES ZA 2-3 TYGODNIE
CITROEN DZIS DAL CIALA. MYSLE ZE PRZEZ SWOJA GLUPOTE CITROEN STRACI WIELU KLIENTOW PO TYM PROGRAMIE. CITROEN SAM SOBIE STRZELIL SAMOBOJA
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC4 Picasso

35 000

2014r.

185 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

17 000

2011r.

135 950 km

pomorskie

CitroenC3 Picasso

23 900

2012r.

134 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Aircross

38 900

2012r.

211 000 km

łódzkie

CitroenC3 Picasso

18 900

2009r.

110 850 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System