Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomekWizja

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 15


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 15:17
Temat postu:

Citroen C5 2.0 HDi


Witam wszystkich pasjonatów marki Citroen
Zapraszam do przeczytania testu Citroena C5 z silnikiem 2.0 litra
OTO LINK DO TESTU
Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 20:17
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


Skomętować ten samochud można krótko, poza fajnym zawieszeniem i ciekawą stylistyką nie jest niczym specjalnym, silnik w c5 restailing objeżdza c5 3 jak chce, ociężału mułowaty silnik, dużo za słaby do tej masy(2.0 HDI 136 KM), nie wiem czy to wina skrzyni , nie wnikam, fakt jest taki że auto ładnie wygląda z wierzchu ma sporo guziczków ale tylko z zawieszeniem hydroaktywnym jeszcze można się zastanawiać i najmocniejszym dieslem 204km V 6 HDI, Benzyna dużo pali i nie jest najmocniejszą stroną w citroenie, diesel jest okale 1.6 jak montuje producent w takiej budzie to wogóle jest nieporozumienie, zresztą jak i oczko wyżej, uważam że jak się juz szarpneli na ciekawą budę to auto powinno fajnie przyśpieszać, niestety wersja exclusiwe którą miałem okazje jeździć zawiodła mnie bardzo, spodziewałem się czegoś nowego a tam stare silniki i co gorsza jeszcze gorsze osiągi niż w poprzedniku, wszystkim zainteresowanym od razu odadzam wersję najuboższą, lepiej dołożyć i mieć czym jechać niż się wstydzić na drodze..... .
Zachęcam do jazdy próbnej egzemplażem jaki chcecie kupić a nie testowym w ful wypasie, możecie się znacznie rozczarować po zakupie.................... .
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Mar 2009, 22:57
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


MAM TAKIEGO CITROENA. TYLKO WYGLAD. ZAWIESZENIE TYLU DO BANI PRZEZ DUZE B. KIBEL I NIC WIECEJ. DZIS NAGRALEM Z TVN TURBO PROGRAM O TYM CITROENIE. BEDZIE W TURBOKMERZE. ZOBACZYCIE SAMI JAKIE OPINNIE WYRAZIL RZECZOZNAWCA PZMOTU I SZEF SALONU INNEJ MARKI PO PRZEJECHANIU KILKUNASTU KILOMETROW ULICAMI OLSZTYNA. ZOBACZCIE SAMI GDZIE W POLOWIE KWIETNIA. POZDRAWIAM
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
ADAMOW66

Czytelnik



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): PRUSZCZ GDAŃSKI
Posiadane auto: CITROEN C3,C5 NEW:)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Wrz 2010, 17:19
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


NAKAOL napisał:
MAM TAKIEGO CITROENA. TYLKO WYGLAD. ZAWIESZENIE TYLU DO BANI PRZEZ DUZE B. KIBEL I NIC WIECEJ. DZIS NAGRALEM Z TVN TURBO PROGRAM O TYM CITROENIE. BEDZIE W TURBOKMERZE. ZOBACZYCIE SAMI JAKIE OPINNIE WYRAZIL RZECZOZNAWCA PZMOTU I SZEF SALONU INNEJ MARKI PO PRZEJECHANIU KILKUNASTU KILOMETROW ULICAMI OLSZTYNA. ZOBACZCIE SAMI GDZIE W POLOWIE KWIETNIA. POZDRAWIAM


TY TYLKO Z TYM TVN-EM I WKÓŁKO TO SAMO. CHŁOPIE KAŻDY KUPUJE TO NA CO GO STAĆ I NA PRAWDĘ NIE JEST TO TYLKO W CYTRYNIE ALE WSZĘDZIE!!!. TRZEBA BYŁO SOBIE KUPIĆ LEXUSA I BYŁOBY MNIEJ KŁOPOTU...LUB BYŁOBY SIĘ CIĘŻKO PRZYZNAĆ DO TEGO .?? JA AKURAT MAM 1.6 HDI I MI WYSTARCZA. I NIC NA TO NIE PORADZE Smile
Powrót do góry
michalgez

Czytelnik



Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): ostrołęka
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 hdi 2009
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Kwi 2011, 07:14
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


ja jestem z zakupu zadowolony - dla mnie jest ok

miało być BMW 5 e60 - jest prawie nowa c5

kolego co do TVN - po prostu miałeś pecha i niestety trafił Ci się jakiś feralny model - ale mogło to się zdarzyć z każdą marką - w TVN był też RANGE ROVER HSE za 400tyś co się popsuł po 90 km od wyjazdu z salonu itd.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 06 Kwi 2011, 07:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC5

10 000

2007r.

312 000 km

lubelskie

CitroenC4 Grand Picasso

29 900

2013r.

267 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenBerlingo

50 100

2018r.

176 003 km

podkarpackie

CitroenC3 Picasso

27 777

2014r.

179 000 km

pomorskie

CitroenC4

17 500

2013r.

174 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System