Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomekWizja

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 15


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 15:17
Temat postu:

Citroen C5 2.0 HDi


Witam wszystkich pasjonatów marki Citroen
Zapraszam do przeczytania testu Citroena C5 z silnikiem 2.0 litra
OTO LINK DO TESTU
Powrót do góry
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 20:17
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


Skomętować ten samochud można krótko, poza fajnym zawieszeniem i ciekawą stylistyką nie jest niczym specjalnym, silnik w c5 restailing objeżdza c5 3 jak chce, ociężału mułowaty silnik, dużo za słaby do tej masy(2.0 HDI 136 KM), nie wiem czy to wina skrzyni , nie wnikam, fakt jest taki że auto ładnie wygląda z wierzchu ma sporo guziczków ale tylko z zawieszeniem hydroaktywnym jeszcze można się zastanawiać i najmocniejszym dieslem 204km V 6 HDI, Benzyna dużo pali i nie jest najmocniejszą stroną w citroenie, diesel jest okale 1.6 jak montuje producent w takiej budzie to wogóle jest nieporozumienie, zresztą jak i oczko wyżej, uważam że jak się juz szarpneli na ciekawą budę to auto powinno fajnie przyśpieszać, niestety wersja exclusiwe którą miałem okazje jeździć zawiodła mnie bardzo, spodziewałem się czegoś nowego a tam stare silniki i co gorsza jeszcze gorsze osiągi niż w poprzedniku, wszystkim zainteresowanym od razu odadzam wersję najuboższą, lepiej dołożyć i mieć czym jechać niż się wstydzić na drodze..... .
Zachęcam do jazdy próbnej egzemplażem jaki chcecie kupić a nie testowym w ful wypasie, możecie się znacznie rozczarować po zakupie.................... .
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
NAKAOL

Debiutant



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZTYN
Posiadane auto: CITROEN C5 2009, DODGE RAM 5,7 HEMI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Mar 2009, 22:57
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


MAM TAKIEGO CITROENA. TYLKO WYGLAD. ZAWIESZENIE TYLU DO BANI PRZEZ DUZE B. KIBEL I NIC WIECEJ. DZIS NAGRALEM Z TVN TURBO PROGRAM O TYM CITROENIE. BEDZIE W TURBOKMERZE. ZOBACZYCIE SAMI JAKIE OPINNIE WYRAZIL RZECZOZNAWCA PZMOTU I SZEF SALONU INNEJ MARKI PO PRZEJECHANIU KILKUNASTU KILOMETROW ULICAMI OLSZTYNA. ZOBACZCIE SAMI GDZIE W POLOWIE KWIETNIA. POZDRAWIAM
_________________
NAKAOL
Powrót do góry
gadu-gadu
ADAMOW66

Czytelnik



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): PRUSZCZ GDAŃSKI
Posiadane auto: CITROEN C3,C5 NEW:)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Wrz 2010, 17:19
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


NAKAOL napisał:
MAM TAKIEGO CITROENA. TYLKO WYGLAD. ZAWIESZENIE TYLU DO BANI PRZEZ DUZE B. KIBEL I NIC WIECEJ. DZIS NAGRALEM Z TVN TURBO PROGRAM O TYM CITROENIE. BEDZIE W TURBOKMERZE. ZOBACZYCIE SAMI JAKIE OPINNIE WYRAZIL RZECZOZNAWCA PZMOTU I SZEF SALONU INNEJ MARKI PO PRZEJECHANIU KILKUNASTU KILOMETROW ULICAMI OLSZTYNA. ZOBACZCIE SAMI GDZIE W POLOWIE KWIETNIA. POZDRAWIAM


TY TYLKO Z TYM TVN-EM I WKÓŁKO TO SAMO. CHŁOPIE KAŻDY KUPUJE TO NA CO GO STAĆ I NA PRAWDĘ NIE JEST TO TYLKO W CYTRYNIE ALE WSZĘDZIE!!!. TRZEBA BYŁO SOBIE KUPIĆ LEXUSA I BYŁOBY MNIEJ KŁOPOTU...LUB BYŁOBY SIĘ CIĘŻKO PRZYZNAĆ DO TEGO .?? JA AKURAT MAM 1.6 HDI I MI WYSTARCZA. I NIC NA TO NIE PORADZE Smile
Powrót do góry
michalgez

Czytelnik



Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): ostrołęka
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 hdi 2009
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Kwi 2011, 07:14
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Citroen C5 2.0 HDi


ja jestem z zakupu zadowolony - dla mnie jest ok

miało być BMW 5 e60 - jest prawie nowa c5

kolego co do TVN - po prostu miałeś pecha i niestety trafił Ci się jakiś feralny model - ale mogło to się zdarzyć z każdą marką - w TVN był też RANGE ROVER HSE za 400tyś co się popsuł po 90 km od wyjazdu z salonu itd.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 06 Kwi 2011, 07:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC5 Aircross

97 900

2019r.

58 500 km

wielkopolskie

CitroenC5

29 000

2010r.

199 000 km

śląskie

CitroenC4 Grand Picasso

17 900

2007r.

271 000 km

śląskie

CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

101 000 km

mazowieckie

CitroenC5

19 900

2008r.

149 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System