Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baro

Czytelnik



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorze
Posiadane auto: Suzuki Baleno GS
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Sty 2009, 08:13
Temat postu:

Opinia na temat Xsary.


Witam! Chciałbym poznać Waszą, drodzy użytkownicy opinię na temat Xsary. Przymierzam się do zakupu tego auta, w przedziale wiekowym 1998-2000 rok. Moje pytanie, czy warto?? Czy jest to auto które nie wymaga dużych wkładów finansowych, etc.
Z Góry dzięki za Wasze opinie. Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Wto 13 Sty 2009, 20:44
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Bardzo udany samochud kolego, szczególnie warta polecenia jest wersja w dieslu, 2.0 hdi lub 1.9 d, wybieraj raczej z klimą bo auto bez klimy to już raczej odpada jak na te czasy a często sie przydaje:), małym nakładem finansowym da sie wszystko naprawić a nie ma jakichś dużych wad ten model:)
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
comfort

Czytelnik



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wieliczka
Posiadane auto: Mercedes W202 C200
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Wrz 2012, 22:29
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Chciałbym odświezyc temat... otóz jestem nowy tutaj i jest to moj pierwszy post.

Jak w Citroenie Xsara wyglada temat korozji ? Wystepuje czy nie ? SPotkalem sie z takim twierdzeniem ze Citoren nigdy nie gnił... aczkolwiek miło by było gdyby kilka osob konkretnie wypisało sie tutaj na ten temat i to zwłaszcza na temat CITORENA XSARY po facelifcie...

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Losio

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 111
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin, Dziesiąta
Posiadane auto: Citroen Xsara II 1.4i LPG 2003
Piwa: 10/5
Wysłany: Sob 29 Wrz 2012, 18:21
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Mam Xsarę II od 2004 roku, na nadwoziu rdzy nie ma, nawet po ocierkach i jednej stłuczce. Progi się wycierają, ale nie rdzewieją. To wszystko pewnie zasługa ocynkowania.

Podwozie to inna historia - raj dla korozji. Trzeba o nie dbać, myć, stosować baranka. Na razie mi nic nie przegniło, choć w latach 2004-2009 nie było robione nic, dopiero potem o to dbałem.
_________________
Jestem Łosio. Zapoznaj się z historią mojego auta klikając w obrazek poniżej.
Powrót do góry
Slawioster

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kwidzyn woj.pomorskie
Posiadane auto: Citroen xara break1.6i SX 99 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Paź 2012, 23:15
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


no właśnie podwozie .... jest jakiś preparat co by można stosować na jakąś tam rdzę,wiadomo że wszystkiego się nie wyczyści a chodzi mi o to żeby wchodziło w reakcję z rdzą
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 02 Paź 2012, 23:15
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
gizmo_kupa

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 249
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara
Piwa: 4/1
Wysłany: Sob 29 Gru 2012, 23:26
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Losio napisał:

Podwozie to inna historia - raj dla korozji. Trzeba o nie dbać, myć, stosować baranka. Na razie mi nic nie przegniło, choć w latach 2004-2009 nie było robione nic, dopiero potem o to dbałem.


Mi po pięciu latach rdza zrobiła z tłumika jesień średniowiecza. Już nawet nie szło tego zalepić taśmą naprawczą do tłumików, tylko po prostu zmienić calutki tłumik (cz. środkowa i tylna)...
Powrót do góry
YankesShow

Czytelnik



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Iława
Posiadane auto: Citroen Xsara VTS
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 27 Sty 2013, 00:31
Temat postu:

Opinia na temat Xsary VTS 2.0 16V 1998r


Nie chce tego powiedziec w zlym momencie ale z Xsary jestem bardzo zadowolony, kupujac ja, nie myslalem ze tak polubie to auto. Mam wersje 2.0 16V, silnik bardzo przyzwoity, mozna sie poganiac z cwaniakami w golfach gti. Troche problemow z elektryka, ale drobnostki i raczej nie kłopotliwe. Spalanie zadowalające 10L LPG/100km w trasie i latem. Zimą po mieście 15L/100km, co przy tej mocy (163KM) jest bardzo dobrym wynikiem. Fotele pol-kubelki, przyzwoicie trzymaja w zakretach, jedyne co denerwuje to kostka znajdujaca sie pod fotelem kierowcy, obslugujaca poduszke kierowcy - wiecznie rozlaczona i mrugająca zolta ikonka na desce. Marne sa tez przyciski do otwierania szyb, a wlasciwie ich umiejscwienie na konsoli srodkowej. Mało wydajna klima, pomimo tego ze serwisowana 2 miesiace wczesniej w naprawde goracy dzien nie daje rady.Podsumowujac jak sie o auto dba to sie jezdzi, wgodnie szybko i bez problemów. XSARA I- POLECAM!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Xsara »

Opinie o samochodach Citroen Xsara - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Xsara ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC4

20 990

2011r.

252 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

101 000 km

mazowieckie

CitroenC2

7 900

2006r.

163 000 km

śląskie

CitroenC5

7 300

2006r.

295 000 km

śląskie

CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

107 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System