Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baro

Czytelnik



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorze
Posiadane auto: Suzuki Baleno GS
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Sty 2009, 08:13
Temat postu:

Opinia na temat Xsary.


Witam! Chciałbym poznać Waszą, drodzy użytkownicy opinię na temat Xsary. Przymierzam się do zakupu tego auta, w przedziale wiekowym 1998-2000 rok. Moje pytanie, czy warto?? Czy jest to auto które nie wymaga dużych wkładów finansowych, etc.
Z Góry dzięki za Wasze opinie. Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3822
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Wto 13 Sty 2009, 20:44
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Bardzo udany samochud kolego, szczególnie warta polecenia jest wersja w dieslu, 2.0 hdi lub 1.9 d, wybieraj raczej z klimą bo auto bez klimy to już raczej odpada jak na te czasy a często sie przydaje:), małym nakładem finansowym da sie wszystko naprawić a nie ma jakichś dużych wad ten model:)
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
comfort

Czytelnik



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wieliczka
Posiadane auto: Mercedes W202 C200
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Wrz 2012, 22:29
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Chciałbym odświezyc temat... otóz jestem nowy tutaj i jest to moj pierwszy post.

Jak w Citroenie Xsara wyglada temat korozji ? Wystepuje czy nie ? SPotkalem sie z takim twierdzeniem ze Citoren nigdy nie gnił... aczkolwiek miło by było gdyby kilka osob konkretnie wypisało sie tutaj na ten temat i to zwłaszcza na temat CITORENA XSARY po facelifcie...

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Losio

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 111
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin, Dziesiąta
Posiadane auto: Citroen Xsara II 1.4i LPG 2003
Piwa: 10/5
Wysłany: Sob 29 Wrz 2012, 18:21
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Mam Xsarę II od 2004 roku, na nadwoziu rdzy nie ma, nawet po ocierkach i jednej stłuczce. Progi się wycierają, ale nie rdzewieją. To wszystko pewnie zasługa ocynkowania.

Podwozie to inna historia - raj dla korozji. Trzeba o nie dbać, myć, stosować baranka. Na razie mi nic nie przegniło, choć w latach 2004-2009 nie było robione nic, dopiero potem o to dbałem.
_________________
Jestem Łosio. Zapoznaj się z historią mojego auta klikając w obrazek poniżej.
Powrót do góry
Slawioster

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kwidzyn woj.pomorskie
Posiadane auto: Citroen xara break1.6i SX 99 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Paź 2012, 23:15
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


no właśnie podwozie .... jest jakiś preparat co by można stosować na jakąś tam rdzę,wiadomo że wszystkiego się nie wyczyści a chodzi mi o to żeby wchodziło w reakcję z rdzą
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 02 Paź 2012, 23:15
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
gizmo_kupa

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 249
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara
Piwa: 4/1
Wysłany: Sob 29 Gru 2012, 23:26
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara ) Opinia na temat Xsary.


Losio napisał:

Podwozie to inna historia - raj dla korozji. Trzeba o nie dbać, myć, stosować baranka. Na razie mi nic nie przegniło, choć w latach 2004-2009 nie było robione nic, dopiero potem o to dbałem.


Mi po pięciu latach rdza zrobiła z tłumika jesień średniowiecza. Już nawet nie szło tego zalepić taśmą naprawczą do tłumików, tylko po prostu zmienić calutki tłumik (cz. środkowa i tylna)...
Powrót do góry
YankesShow

Czytelnik



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Iława
Posiadane auto: Citroen Xsara VTS
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 27 Sty 2013, 00:31
Temat postu:

Opinia na temat Xsary VTS 2.0 16V 1998r


Nie chce tego powiedziec w zlym momencie ale z Xsary jestem bardzo zadowolony, kupujac ja, nie myslalem ze tak polubie to auto. Mam wersje 2.0 16V, silnik bardzo przyzwoity, mozna sie poganiac z cwaniakami w golfach gti. Troche problemow z elektryka, ale drobnostki i raczej nie kłopotliwe. Spalanie zadowalające 10L LPG/100km w trasie i latem. Zimą po mieście 15L/100km, co przy tej mocy (163KM) jest bardzo dobrym wynikiem. Fotele pol-kubelki, przyzwoicie trzymaja w zakretach, jedyne co denerwuje to kostka znajdujaca sie pod fotelem kierowcy, obslugujaca poduszke kierowcy - wiecznie rozlaczona i mrugająca zolta ikonka na desce. Marne sa tez przyciski do otwierania szyb, a wlasciwie ich umiejscwienie na konsoli srodkowej. Mało wydajna klima, pomimo tego ze serwisowana 2 miesiace wczesniej w naprawde goracy dzien nie daje rady.Podsumowujac jak sie o auto dba to sie jezdzi, wgodnie szybko i bez problemów. XSARA I- POLECAM!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Xsara »

Opinie o samochodach Citroen Xsara - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Xsara ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC4

21 900

2011r.

176 000 km

wielkopolskie

CitroenC3 Aircross

59 900

2020r.

90 000 km

wielkopolskie

CitroenC5

17 900

2012r.

323 000 km

wielkopolskie

CitroenC4

22 900

2012r.

227 240 km

mazowieckie

CitroenBerlingo

27 500

2010r.

170 687 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System