Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) C5 lll 2.0 automat prośba o ocenę ogłoszenia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebeusz

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2020
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Głogów Małopolski
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 08 Sie 2020, 22:14
Temat postu:

C5 lll 2.0 automat prośba o ocenę ogłoszenia


Witam wszystkich

Ostatnio wpadło mi w oko to ogłoszenie:
https://m.olx.pl/oferta/citroen-c5-2-0hdi-caly-w-oryginale-nie-wymaga-nakladow-prywatny-CID5-IDFSacL.html?reason=
Szukam czegoś w cenie do ok 20 tys najlepiej z automatem. Dzwoniłem do właściciela i twierdzi że cały jest w orginalne i w zasadzie nie ma w nim nic do zrobienia. Prawdopodobnie w poniedziałek podjadę go obejrzeć. Z racji, że nigdy wcześniej nie miałem auta z hydroaktywnym zawieszeniem chciałbym się was zapytać na co zwrócić szczególną uwagę? Mam również Vin pojazdu: VF7RWRHR754074480. Czy jest szansa żeby znaleźć historie pojazdu przebieg itp.? Samochód został sprowadzony z Niemiec.
Powrót do góry
zibi2210

Auto Maniak



Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 3119
Skąd jesteś (miejscowość / region): TUSZYN
Posiadane auto: Peugeot 307 CC 1.6 16V 2007
Piwa: 1086/1
Wysłany: Sob 08 Sie 2020, 23:34
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 lll 2.0 automat prośba o ocenę ogłoszenia


Niestety ale VIN który podałeś nie istnieje!
_________________
Jak umiesz to postaw piwo. Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Diagbox na stanie.
Powrót do góry
sebeusz

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2020
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Głogów Małopolski
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 09 Sie 2020, 07:04
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 lll 2.0 automat prośba o ocenę ogłoszenia


zibi2210 napisał:
Niestety ale VIN który podałeś nie istnieje!


Faktycznie zrobiłem literówkę prawidłowy Vin: VF7RWRHRJ54074480

11.08.2020

Byłem sprawdzić auto z ogłoszenia. Jeżeli chodzi o lakier to cały w oryginale. Po otwarciu maski ma pierwszy rzut oka widać było brak 2 spinek mocujący czarny plastik od lampy (właściciel twierdzi że taką już kupił). Od góry silnik raczej suchy nie było widać wycieków. Z mankamentów popsuty ogranicznik drzwi tylnych od pasażera, w środku fotel kierowcy ma załamanie na gąbce bo jest nie równo wyprofilowany. Po jeździe próbnej automat zmienia biegi płynnie, nic nie stuka sprawdzałem podnoszenie i opuszczanie zawieszenie i jest ok. Przebieg auta to 268 tys km.

Mam dwie obawy : pierwsza dotyczy skrzyni automatycznej i wiadomości że olej w skrzyni nie był prawdopodobnie nigdy wymieniany. Druga całej reszty jeżeli chodzi o diesla. Czy coś w najbliższym czasie nie padnie.

Co myślicie czy jest sens zawracać sobie nią głowę? Czy lepiej poszukać czegoś innego?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC4 Grand Picasso

14 777

2009r.

365 000 km

pomorskie

CitroenC4

20 990

2011r.

252 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

32 900

2013r.

223 442 km

śląskie

CitroenC4

19 990

2012r.

162 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 SpaceTourer

59 800

2019r.

134 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System