Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Proszę o ocenę 2.0 benzyna 2009 rok



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klusza

Czytelnik



Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Biłgoraj
Posiadane auto: BMW 530D, E60, 2993cm3, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Gru 2019, 10:51
Temat postu:

Proszę o ocenę 2.0 benzyna 2009 rok


Witam, jako, że od dłuższego czasu rozglądam się za C5 wpadło mi w oko ogłoszenie:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-benz-140km-navi-ksenon-2xparktronic-2xalufelgi-ID6CGKK1.html#caf1e3e78c
Zastanawia mnie jedna rzecz pod maską. Pod sferą od strony pasażera i na sferze widać tak jakby rdzę. Czy to tylko moje złudzenie? Czy wyciek płynu hydraulicznego może coś takiego spowodować? Obawiać się tego? Brakuje też osłony na akumulatorze i kilku kołków na osłonie pasa przedniego. Cena jest dosyć wysoka jak za ten rok. Do przebiegu nie mam zastrzeżeń. Mam kawałek do tego auta, więc chciałbym wcześniej zasięgnąć Waszej opinii.
Powrót do góry
TOM68

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 217
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: C5 x7 2.0HDI \'15 AM6
Piwa: 4/1
Wysłany: Pon 02 Gru 2019, 12:29
Temat postu:

Re: Proszę o ocenę 2.0 benzyna 2009 rok


Klusza napisał:
Witam, jako, że od dłuższego czasu rozglądam się za C5 wpadło mi w oko ogłoszenie:
Mam kawałek do tego auta, więc chciałbym wcześniej zasięgnąć Waszej opinii.

Może to zależy od rynku i roku prod. ale ja mam (2008) 2 klucze scyzoryki, przyciemniane szyby, klapa elektryczna ( tu nie widać).
_________________
Pamiętaj mechaniku-zawieszenie na max w C5 na podnośniku Smile
Powrót do góry
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Pon 02 Gru 2019, 14:23
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Proszę o ocenę 2.0 benzyna 2009 rok


Nie rozumiem sprzedający osób którzy wstawiają z upiększającym zdjęcie auta myślą, że coś wskórają co już ja sam osobiście przestałem takim ogłoszeniem się interesować. Dziwne jest to również, że podając numer rejestracyjny w opisie i jednocześnie zakrywanie tablic też coś mówi.

Co do linku to czytając treść ogłoszenia to chyba jest zarezerwowany więc szukaj czegoś innego (no chyba, że sam zarezerwowałeś) o ile się nie mylę tutaj więc...

Jedyna porada to przed kupnem podjechać do serwisu w celu przejrzenia dane historii napraw o ile nie zostało wykasowane i skoro masz kawałek tylko drogi to podjedź i obejrzyj auto oraz poproś numer vin pojazdu w celu również zweryfikowania, a i z tym również do ubezpieczyciela w celu zweryfikowania czy auto jest bezwypadkowy.


Ogólnie to odradzam zakup ze względu na treść: jakie auta w najbliższym czasie przyjadą do Polski.Więc o dane rejestracji się nie opłaca importerowi rejestrować auta i nie stąd rezerwacja tego pojazdu z linku.
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC3

47 800

2019r.

18 850 km

lubelskie

CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

96 000 km

mazowieckie

CitroenC3

15 900

2005r.

109 384 km

łódzkie

CitroenC3

55 990

2021r.

20 000 km

śląskie

CitroenBerlingo

76 800

2018r.

93 203 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System