Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) Błąd uczenia MCP



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia- układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysztofBaumert

Czytelnik



Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Manchester
Posiadane auto: C4 GP 2.0Hdi 2007r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Lis 2019, 23:36
Temat postu:

Błąd uczenia MCP


Witajcie Cytryniarze,zacznę od początku, pewnego dnia z mojej skrzyni zaczął wydobywać się dziwny dźwięk,zlokalizowałem go tutaj:[img]https://ibb.co/k6frHHQ[/img] , [img]https://ibb.co/G5RW0ZL[/img],śruba się jakimś cudem odkręciła i szorowała po tej klapce. ale,że miałem z tej skrzyni wyciek i do wymiany rozrząd i świece żarowe to postanowiłem ściągnąć pas przedni i wyciągnąć cały silnik i skrzynie porobić wszystko jak się należy. w celu wymycia skrzyni rozłożyłem ją na części pierwsze..wymyłem,złożyłem,wlałem świeży olej.. wszystko z powrotem wleciało na auto i teraz się zaczynają schody..odpalam samochód chce wrzucić bieg..wskakuje na chwile na A1 i po chwili wraca na N no to wrzucam na R i auto jedzie...znów na A1 i znów na chwile wskakuje i wraca do N.. przypomniałem sobie,że po takiej operacji trzeba w Diagboxie zrobić nabijanie ciśnienia i odpowietrzanie i przyuczanie, pierwszy etap przyuczania to zapisywanie siatki czy jakoś tak...kończy się ono niepowodzeniem mimo,że wszystkie biegi się zapinają...ale teraz najlepsze.. mimo,że uczenia siatki zakończyło się niepowodzeniem to odpalam auto i wrzucam na A.... auto jedzie... zmienia biegi tak jak się należy...gaszę auto...odpalam znów i już nie działa czyli to samo co na początku.. wsteczny wchodzi a na A na chwile pojawia się na ekranie A1 i wraca na N...i znów zapisywanie siatki..niepowodzenie.. odpalam auto.. jedzie.. gaszę i znów nie działa.. pomóżcie proszę.. o co tej skrzyni chodzi:/
Powrót do góry
Danny R52

Czytelnik



Dołączył: 29 Sty 2023
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Błonie
Posiadane auto: Citroen c4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 01 Lut 2023, 00:41
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Błąd uczenia MCP


Cześć udało się rozwiązać problem ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia- układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia- układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

224 000 km

śląskie

CitroenC5

25 000

2009r.

259 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

49 900

2017r.

140 700 km

wielkopolskie

CitroenC5

17 900

2012r.

323 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

43 900

2014r.

164 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System