Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Citroen C4 cactus wspomaganie kierownicy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Warez

Czytelnik



Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tu i tam
Posiadane auto: C4 cactus
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Cze 2019, 10:25
Temat postu:

Citroen C4 cactus wspomaganie kierownicy


Witam wszystkich, piszę na forum bo oczywiście pojawił się problem w moim aucie. W zeszłym roku kupiłem auto z salonu mając już dość nie kończących się napraw przy autach używanych. Mój wybór padł na C4 Cactus rocznik 2018, silnik 1.2 o mocy 110 km. Autko pozytywnie mnie zaskoczyło, szyte na moje potrzeby, głównie jazda po mieście, czasami wypad poza. I w tym momencie pojawia się problem
Niedawno z małą rzeczą (zupełnie nie związaną z tematem) podjechałem do serwisu (ASO) wszystko pięknie wymienili to co chciałem. Po wyjeździe z serwisu miałem odczucie że kurde prowadzi się inaczej, kierownica chodzi jakby ciężej. No ale stwierdziłem że mi się wydaje, więc olałem temat. Autem po południu jechała gdzieś narzeczona, jak wróciła to spytała się mnie co się stało że autem ciężko się prowadzi (nic jej nie mówiłem o moich odczuciach). Podjechałem do serwisu i powiedziałem że coś chyba jest nie tak, oni sprawdzili i wszystko jest ich zdaniem ok. I teraz mam problem bo nie wiem co jest grane, autem po mieście jeździ się dobrze, ta różnica w funkcjonowaniu wspomagania kierownicy była odczuwalna głównie na początku, jednak na trasie przy większych prędkościach kierownica robi się jeszcze twardsza (wiem to niby normalne) i przy wchodzeniu w większe łuki w prawo trzeba użyć już sporej siły. Cała sprawa jest dla mnie nie małym bólem głowy. Nie bardzo wiem co teraz zrobić, mój serwis twierdzi że wspomaganie działa normalnie, a ja mimo wszystko chciałbym to sprawdzić. Możecie coś podpowiedzieć? Bo na prawdę nie wiem jak się do tego zabrać.
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Nie 23 Cze 2019, 11:06
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen C4 cactus wspomaganie kierownicy


Witam,
Auto jest praktycznie nowe,więc jest na gwarancji i co kolwiek będziesz chciał sam zrobić, to w razie się dopatrzą to stracisz gwarancję.
Ja bym z uporem maniaka męczyła ASO w tej kwestii, bo skoro wszystko ze wspomaganiem było ok, a po ich naprawach/wymianach coś się zadziało, to niech szukają do skutku aż znajdą.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Pyotrek

Auto Maniak



Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 2848
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0HDI 2006, 2007
Piwa: 255/2
Wysłany: Pon 24 Cze 2019, 12:39
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen C4 cactus wspomaganie kierownicy


Umów się na jazdę testową w innym ASO lub tym i zobacz jak jedzie inny egzemplarz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Dyskusje ogólne


CitroenC4 Grand Picasso

29 900

2013r.

267 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC4 Grand Picasso

53 300

2016r.

115 665 km

podkarpackie

CitroenBerlingo

76 800

2018r.

93 203 km

podkarpackie

CitroenC3

12 990

2013r.

73 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

16 900

2007r.

230 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System