Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Pon 04 Mar 2019, 22:05
Temat postu:

błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


witam nie dawno nabyłem C4 II z silnikiem 1,6 VTI kod 5FS po wymianie oleju na taki jak w specyfikacji auta i przejechaniu 5 tyś kilometrów na zimym silniku pracuje jak diesel coraz głośniej no to hop
- wymiana rozrządu
- czyszczenie elektrozaworów
- wymiana wariatora wałka ssącego
- wymiana świec
- wymiana cewek zapłonowych
- wymiana oleju na MOTUL 5-40 B71 2296
- wymiana termostatu
i nic to nie pomogło tylko tyle że rano się nie tłucze tylko po około 20 sek. pracy szarpnie silnikiem tak jak by mu ktoś dodał gazu zafaluje i chek zaświeci
Proszę forum o pomoc bo brak mi sił przy tym Francuzkim wynalazku.
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Pon 04 Mar 2019, 22:59
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


Kolego, temat już jeden post założony to po co drugi ten sam zakładasz link:http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1223810&highlight=#1223810
Jakość pierwszy post dałeś rady dobrze napisać, ale już odpowiedź nie zrozumiały i zastosuj się do punktu 9 oraz 10 regulaminu co ułatwi Tobie w rozwiązywaniu problemu. (Nie bój się poczytać regulaminu nie ugryzie Ciebie Laughing )
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Pon 04 Mar 2019, 23:14
Temat postu:

przepraszam


soty kolego ale nie potrafiłem znaleść tego pierwszego a to auto mnie doprowadza do depresiiiiii
tej babie co mi go sprzedała z motodoktorem w silniku niech koszmaty się śnią dzieki za odpowiedz jeden temet zamknę
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Pon 04 Mar 2019, 23:20
Temat postu:

Re: przepraszam


[quote="Franccom"]sorry kolego ale nie potrafiłem znaleść tego pierwszego a to auto mnie doprowadza do depresiiiiii
tej babie co mi go sprzedała z motodoktorem w silniku niech koszmaty się śnią dzieki za odpowiedz jeden temet zamknę[/quote]
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 00:39
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


Z spokojnie kolego z pomocą forum pomożemy, ale warunek musi być spełniony zgodnie regulaminem oraz w pełni zrozumiany odpowiedzi co pozwoli bardziej i rzetelnej pomocy Twojego problemu i czekamy aż poprawisz poprzedni post co wówczas będzie dalsza dyskusja prowadzona oraz zachowuj spokój podczas pisania, bo czasami w nerwach nie wie się co pisze i potem trudno zrozumieć. Rozumiem, że w trafiło się auto nie takie jakie się chciało, ale może się okazać błahostka, a Ty z tego robisz aferę na cały świat co mogłeś również zwrócić auto za ukryte wady.
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 00:39
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 06:33
Temat postu:

odpowiedz


witam tu nie chodzi o wymażone auto . Ostatnio trochę poczytałem na ten temat o tych rozrządach itg. jest to zjawisko bardzo rozległe mnustwo ludzi ma problemy mechanicy w warsztatach mają problem w ASO mają problem ale nikt nie napisze o co chodzi w tych silnikach .
Części zamienne są drogie piszą o wymianie pompy wysokiego ciśnienia za około 1500 zł pompy oleju za 1000 zł naprawa głowicy za 1500 zł rozrząd kompletny 1300+ wymiana około 500 zalerzy jaki warsztat lista jest długa .
w Ryniku jest podobno jakiś guru od tych silników ogłasza się na OLX dzwoniłem do niego to rozmowa zaczyna się od 4500 zł za naprawę a koniec może oscylować koło 10000 zł to auto jest beczką bez dna dzięki za słowa pocieszenia z twojej strony ale chyba sprzedam tego GRATA i kupię sobie spowrotem Forda z tą marką nie miałem żadnych problemów tylko RDZA i nic więcej pozdrawiam
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 09:27
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


Bo tak to jest, że najpierw się bierze za robotę, a potem zaczyna się jedne wielkie nie wiadome i jeżeli chodzi o cenę naprawczy to jak w każdym aucie są podobne koszty.
Cytat:
ale nikt nie napisze o co chodzi w tych silnikach
Nikt nie napisze, bo nie mając szczegółowej dany na temat usterki nie będzie przecież ktoś wprowadzał Tobie w błąd.

Ze wstępny Twoich informacji i uzyskane kody błędu można wnioskować, że najprawdopodobniej jest źle rozrząd ustawiony po stronie wałka rozrządu od ssącego, bo według kodu P000A przyczyną jest opóźnienie ustawień na wałku rozrządu.
Natomiast, widząc co wymieniałeś, a szczególnie zwróciło uwagi na zastosowanie firmy oleju co nie jest zalecany pomimo, że ma 5W-40 to Motul ma całkiem inne właściwości niż zalecane, a przy wariatora nie należy stosować byle pierwszy lepszy olej.
Zwróć uwagę, że to wymianie oleju zaczęło szwankować i sam sobie jesteś tutaj winny stosując najtańszy i nie zalecany przez producenta olej i mało tego o ile mogę tutaj się domyślać to bez rozeznania komputerowego wymieniłeś cewki zapłonowej na hop ziup, bo zazwyczaj wymiana cewki to wymienia się bardziej przy wypadaniu zapłonu i jej błędu.
Nie pisząc o dołożeniu kabelka jakieś o którym piszesz co źle podłączenie może regenerować różne błędy oraz wprowadzenie komputera na aucie w błąd, bo nie wie jaką ma rzeczywistą temperaturę i tutaj również przechodzi w tryb awaryjny.
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 11:37
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


olej opisywałem wyżej taki jak ma być wg ASO PEUGEOT CITROEN Benzyna i Diesel – PSA B71 2290 TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 a Motul ma tę samą specyfiację tylko ma lepkość na większą tęperaturę. Cewki wymieniłem bo miałem wypadanie zapłonu na 1 i3 cilindrze a w dodatku były jeszcze oryginalne a na 2 i 4 były z 2017 roku.
Termostat kupiłem wg nr vin taki co idzie na 1 montarz nie na Allegro diagnostyka komputerowa system DELPHI w warsztacie u mojego ojca starz w zawodzie 43 lata więc nie pisz mi jakiś bajeczek o chybił trafił jak nie masz doświadczenia to lepiej nie doradzaj innym .
Rozrząd ustawiony wg oryginalnych blokad z ASO .
Znajomy kierownik warsztatu w ASO Citroen rozkłada ręce .
silnik pracuje cichutka i bardzo równo na zimnym jak i na ciepłym silniku .
Tylko zafaluje i wywali błąd i potem już jedzie płynnie tylko trochę dużo pali i świeci się ta itytująca kontrolka.
A co do blędnego podłączenia termostatu to wtyczki są inne i nie jesteś w stanie pomylić.
Na jednym z forum jakiś geniusz pisze że ten dolny czujnik trzeba odłącxzyć i bedzie OK bzdura jak go odłączysz to auto nie wywala błędu tylko nie działa klimatyzacja tyle co do termostatu. Wymieniłem bo ciekł . Łancuszek rozrządu był rozciągnięty o 3 mm zaledwie ślizgi trochę wytarte .
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 18:30
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


Cytat:
diagnostyka komputerowa system DELPHI w warsztacie u mojego ojca starz w zawodzie 43 lata więc nie pisz mi jakiś bajeczek o chybił trafił jak nie masz doświadczenia to lepiej nie doradzaj innym .
Wiesz, że mając doświadczenie i biorąc się za naprawy z Grupy PSA na podstawie systemu komputerowej DELPHI zamiast Diagbox lub Lexia to takie wieloletnie doświadczenie w zawodzie aż 43 lata nie pomoże i jeżeli nie ma programu dla grup PSA to niech lepiej się nie bierze za naprawę, bo odczyt z programu DELPHI różnią się jednak od programu Lexii czy Diagbox i wiem coś na ten temat, bo posiadam wszystkie wspomniane wersję programy łącznie dodatkowo do ciężarowych z programu DELPHI oraz z tego samego wzoru AUTO-COM, gdzie i tu pomiędzy auto-com, a delphi również się różnią odczytem.

Natomiast, przejdźmy do tematu, bo zaczyna powoli ta dyskusja odbiegać od tematu.
A więc, jeżeli faktycznie rozrząd ustawione na perfekt to możliwe i najszybciej z powodowane nie właściwym nadal olejem, bo co 5W-40 to nie 5W-30 i w tym ostatnim również należy zwracać uwagi, bo pomimo, że są do benzyny i diesel to maja swoje dodatkowe oznaczenia dla silników benzyny i diesli na podstawie kodu oznaczone przez producenta mający takie same nazwy oleju.
Nie inaczej, jeśli stosujemy prawidłowy olej, a pojawia się problem związany faz rozrządu to winne są często uszkodzenie regulatora faz rozrządu lub nie prawidłowo ustawiono rozrząd bądź rozciągnięty łańcuszek wraz jej prowadnicą.
Należy pamiętać, że przy tych silnika należy naprawdę stosować takiej firmy jakiej stosuje producent z chwili wyjazdu z fabryki, bo inne oleje mogące zmniejszać bądź zwiększać w mało odczuwalnym ciśnienie oleju, na którym regulator faz rozrządu pracuje i wszelkie minimalne różnice poprzez zmiany inne oleje zmienia wówczas pracę silnika.
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 20:53
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


witam sory ale czegoś nie rozumiem mam program serwisowy autodata tam jest napisane po kodzie silnika jakiolej ma być przy jakim środowiskupracy jest do 35 stopni na zawnątrz i powyżej ja nie wiem jaki olej był w tym moim gracie bo ta szanowna pani nie miała danych więć wlałem TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 z normą PSA B71 2290 i jeszcze raz ci napiszę po przejechaniu na tym oleju 5 tyś km zauważyłem ubytrk płynu chłodniczego zaznaczam że nic się nie swieciło auto jeżdziło jak złoto więc po kilku dniach znalazłem wyciek małe pęknięcie termostatu więc zabrałem vin i do hurtowni zakupiłem po vinie termostat montrz wymusił zdemontowanie akumulatora i całego pocowania z prawej strony silnika patrząc od przodu auta.
po montarzu okazało się ze są inne ftyczki i trzeba dokupić kawałek wiązki wg producenta wiązkę zakupiłem w ASO klik klik montarz zalanie płynem poskładaniem rupiecia i palimy a tu po chwili chek awaria silnik napraw samochud więc diagnoskop i pod obd awaria fazator FAZ ROZRZĄDU USTERKA POTWIERDZONA... I POŁOŻENIE WAŁKA ROZRZĄDU WOLNA REAKCJA.
P11A9 I P000A. skasowałem i pojechałem rano do pracy wyciek płynu przy wymianie termostatu spowodował dostanie się płynu przez łapę do łożyska oporowego na sprzęgle no i zatarcie łozyska pkt 2 wymiana sprzęgła ..
a chek nadal się zapalał zaczołem czytać okazało się że to rozrząd pozyczyłem bloady od aso i wymieniłem rozrząd wszystko wg zaleceń programu auto data krok po kroku .
Przy okazji rozrządu wymieniłem świece bo były oryginalne na irydowe zgodnie z nr vin i 2 cewki zapłonowe bo jakiś czas temu waliły numery na 1 i 3 cylindrze.. nic to nie dało błędy takie same brak zmian .
Stary mechanik z ASO powiedział że na wałku rozrządu są jakieś teflonowe uszczelniacze i tam może być problem ale jeśli takowy występuje to auto nie pali na ciepłym silniku.
Więc wlałem olej o klase wyrzej czyli 5w40 Motul o specyfikacji zgodnej z producentem.
i dalej nic błąd wywala jak na zimnym tak na ciepłym więc ciśnienie oleju chyba nie ma znaczenia .
W Rybniku jest podobno jakiś koleś co za cenę od 4500-16000 złotych naprawi tego grata i da gwarancję że się nie popsuje bo ten silnik ma wadę konstrukcyjną i nawet wymiana silnika nie załatwi sprawy bo jak przyjdzie 150-180 tyś kilometrów to problem powruci. Rozmawiałem z nim przez telefon odniosłem wrażenie że to jest jakaś ściema.
****************************************
oto moja historia
****************************************
więc jak masz jakis sęsowny pomysł albo DERKNIF to się podziel nie zadarmo ja chętnie zapłacę za pomoc ale nie 10 tyś bo wkońcu kupię 5 L bęzyny i GRATA PODPALĘ
dzięki pozdrawiam
napiszę ci na PW nr tel .
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 21:56
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


Cytat:
okazało się ze są inne ftyczki i trzeba dokupić kawałek wiązki wg producenta wiązkę
Tutaj problem szukaj i zrób zdjęcie z osłoniętą koloru przewodu to sprawdzę czy dobrze chociaż podłączony, bo innej przyczyny nie widzę oraz mogłeś zastosować ten sam czujnik z poprzedniej obudowy, bo sam czujnik jest na wcisk trzymając na zawleczkę.


Ps.
Nie pobieram żadnych kwot za udzielenie rad na forum ani poza forum.
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 22:26
Temat postu:

cd dyskusji


co ty myślisz że nie sprawdziłem tego podpiołem ten stary termostat i zapalniczką grzałem czujniki teperatura na diagnoskopie się zmieniaa obroty zrzucał pąpę wody załączył i cyk błąd P000A za po chwili P11A9 .
Rozgrzebię jutro jeszcze raz ten rozrząd przy okazji wymienię te uszczelniacze wałków co kupiłem .
Cyba podjadę z ze sterownikiem do magika i wypisze te błądy z bazy sterownika i bedzie po kłopocie .
tam są dwa czujniki jeden czyta tęperaturę a drugi załącza pompe wody klimatyzacje i chyba zmienia mapę ale nie jestem pewny napewno są 2
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Mostek123

Auto Maniak



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 1917
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo S60 2.4 Renault Master3 2.3
Piwa: 114/1
Wysłany: Wto 05 Mar 2019, 23:59
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) błędy P11A9 i P000A jakieś sugestie


Cytat:
chyba zmienia mapę ale nie jestem pewny napewno są 2
Tak są dwa czujniki i skoro nie pasowały wtyczki do czujnika to znaczyło, że nie od tego modelu i wstawiając inny czujnik może wprowadzić w błąd wysyłane do sterownika, bo każdy inny czujnik ma inną rezystancję. Wiesz, nie bardzo rozumiem robiąc takiej praktyki, bo jeżeli nie pasuje wtyczka do czujnika to nie obcina się kabla w celu wymiany kostki, a tylko się wymienia czujnik na właściwy i sam sobie narobiłeś kłopotu, bo teraz nie wiadomo od czego zacząć co najlepiej doprowadź do pierwotnego stanu i poszukaj właściwy czujnik wraz termostatem, bo możliwe (nie wiem), że ten termostat jest od innego silnika lub innego kodu silnika o czym to świadczy, że nie pasowały kostki do czujnika i jak wyżej.
W każdym razie, aby doprowadzić do porządku na obecną wyglądający z opisu:
Wymiana oleju na właściwy.
Wymiana czujnika z termostatem i przywrócenie kostki które były.
Nie zaszkodzi sprawdzić ponownie rozrząd.
Wyczyszczenie regulatora faz rozrządu, a w razie wątpliwości podmienić i sprawdzić czy wystąpi z drugiej strony błąd czyli od wydechu, bo jak się okaże, że błąd wyskoczy od wydechu to regulator faz rozrządu jest uszkodzony i tylko wymiana na nowy.
Masz cztery rzeczy, aby doprowadzić do porządku i powinno po takim zabiegu być już dobrze.
_________________
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
Regulamin to nie wróg, a przyjaciel który uchroni Ciebie przed kwarantanną.
Powrót do góry
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 06 Mar 2019, 01:07
Temat postu:

odpowiedz


witam poraz kolejny nikt nie mówił o cięciu kabli są 2 rodzaje termostatów wyprodukowane przez PSA jeden ma 4 piny i dwa czujniki a 2 ma 2 x po 2 piny i należy do tego dokupić wiązkę w ASO co też uczyniłem tęperatury są dobre wszystko działa rezystancja czujników zmierzyłem wg autodata pasują w punkt .
Nie dało i to spokoju i polazłem do auta odpiołem czujnik położenia wałka ssącego wykasowałem błędy i uruchomiłem silnik wyskoczył mi błęd niepotwierdzony ale tylko jeden chek nie świeci zrobiłem 27 km muszę jeszcze raz rozkopać ten rozrząd.
dzieki.
https://allegro.pl/oferta/wiazka-termostatu-1-6-vti-thp-c3-c4-picasso-c5-ds4-7347116222
ta wiązka tak wygląda
a tak wygląda ten co wyciągnołem z auta
https://www.franceauto.pl/pl/p/OBUDOWA-TERMOSTATU-CITROEN-C3-II-C3-PICASSO-C4-II-DS3-DS4-MINI-R55-R56-R57-PEUGEOT-207-208-308-3008-508-5008-1.4-1.6-VTI-V759927580/10423
jest nie dostępny w ASO powiedzieki że jest bez odpowietrzenia i został wycofany.
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Franccom

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: C4 II
Piwa: 0/3
Wysłany: Sob 09 Mar 2019, 11:25
Temat postu:

kolejny dzień walki


witam dzla zainteresowanych
odpiołem czujnik położenia wałku A ten z którym był problem auto odpaliło i odziwo bez falowania silnik poszedł równo przejechałem kloło 35 km po zeskanowaniu błędu błąd wałka wysoko sygnał.
podłączyłem kostkę spowrotem a tu błąd teraz P000B czyli wałek rorządu B więc postanowiłem odpiąć wałek B i jazda 50 km błęd nie potwierdzony wałek B wysoki stan
po podłączeniu awłka B auto faluje na wolnych obrotach po dodaniu gazu szarpnie i wywali chek Błąd teraz POŁOŻENIA WAŁU KORBOWEGO
****************************
rozrzą ustawiony na Blokady wszystko sprawdzone
***********************************
odpiołem ten wałek B i auto jeżdzi bez chek ale w niepotwierdzonych błędach ma przerwę w obwodzie wałka wysoki stan
ALE JEŹDZI BEZ PROBLEMU I SPALANIE OKOŁO 8 L /100 km

+++++++++++++++++++++++
co z tym faktem zrobić niemam pomysłu
++++++++++++++++++++++++
_________________
Elektronika jest fajna
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC3 Picasso

21 800

2013r.

143 000 km

mazowieckie

CitroenC1

19 900

2011r.

100 227 km

śląskie

CitroenDS5

53 500

2016r.

129 000 km

śląskie

CitroenC3

49 900

2019r.

41 000 km

wielkopolskie

CitroenC5

37 900

2012r.

95 000 km

lubuskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System