Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Słaby sygnał w radiu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtas2201

Czytelnik



Dołączył: 19 Mar 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Mar 2019, 00:54
Temat postu:

Słaby sygnał w radiu


Cześć,

od miesiąca jestem posiadaczem Cytryny C4 i od samego początku borykam się z problemem słabego sygnału w swoim radiu.
Poprzedni właściciel zmienił radio na urządzenie obsługujące płyty MP3, z tego co mówił chyba z Grand Picasso.
Zarówno z płyty jak i z telefonu poprzez Roidmi wszystko gra wyśmienicie, ale słuchanie radia w mieście to już jest udręka. Nie łapie dobrze fal takich stacji jak chociażby RMF FM czy ESKA Wrocław. Co jakiś czas pojawiają się zakłócenia. Poczytałem trochę i tu na forum i na innych stronach, trochę samemu pogrzebałem, ale na kilka pytań nie znalazłem odpowiedzi.
Po wyciągnięciu radia podłączony jest do niego separator antenowy. Bez niego po podłączeniu samej anteny w ogóle nie łapie jakiejkolwiek stacji. Zastanawiam się czy on w ogóle powinien się tutaj znajdować? Czy fabryczne radio lub antena nie mają już tego gdzieś "wbudowanego"? Ściągnąłem też tylną lampkę żeby zajrzeć pod antenę czy nie jest gdzieś zaśniedziała, ale wszystko wyglądało w porządku.
Miałem też radio fabryczne, ale po jego zamontowaniu odbiór nadal pozostawia wiele do życzenia.

Macie może jeszcze jakieś sugestie co mógłbym jeszcze sprawdzić, wymienić? Chciałbym przed udaniem się do jakiegoś elektronika zrobić wszystko co dałbym radę samemu Smile
Powrót do góry
PanStworzyciel

Dyskutant



Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen C4 1.6 HDi 109 km
Piwa: 0/7
Wysłany: Wto 19 Mar 2019, 08:43
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Słaby sygnał w radiu


Kup zwykłą, krótką antenę do radia, podłącz ją i wrzuć za radio, najlepiej przymocuj gdzieś, żeby Ci nie latało na zakrętach itd. Miałem tak w Hondzie Civic VI, zrobiłem tak jak napisałem i sygnał miałem jakbym posiadał antenę z NASA xD

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


CitroenC3

15 900

2005r.

109 384 km

łódzkie

CitroenC4 Grand Picasso

17 500

2011r.

147 007 km

pomorskie

CitroenC3

12 990

2013r.

73 000 km

śląskie

CitroenDS3

28 900

2014r.

72 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

16 900

2007r.

230 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System