Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) citroen c4 grand picasso 1.6 vti błąd U1208 C1389



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rwyrwik

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 1.6 VTI 120 2009
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 15 Lut 2019, 14:25
Temat postu:

citroen c4 grand picasso 1.6 vti błąd U1208 C1389


Jakiś czas temu przy wymianie płynu hamulcowego mechanik nie dał rady odkręcić odpowietrznika w tylnym lewym kole. Skończyło się wymianą całego zacisku. Nadepnie odpowietrzenie układu.
Po chwili powiać się zaczął błąd U1208. Losowo. Błąd trzymał częściej jak był większy mróz. Jak odpuszczał to błąd znikał. W tym czasie nie działała automatyczne odblokowanie hamulca elektrycznego przy próbie ruszenia. Oraz nie zaciągnął się po wyłączeniu zapłonu.
Po kolejnej wizycie u mechanika i kolejnej próbie wymiany płynu hamulcowego ( na której mnie nie było) mechanik przelał płyn hamulcowy przez cały układ i stwierdził że było zapowietrzone lewe przednie koło.
Ale wymiana płynu się nie powiodła z niewiadomych przyczyn bo oddał mi auto z błędem C1389 oraz U1208, oraz z komunikatem STOP, BRAKING SYSTEM FAULTY, SERVICE, SILNIK, AUTO OFF PARKIG, WYKRZYKNIK. Przejechałem się jakieś 2km po kocich łbach- bo tak droga akurat tam była i błędy zaczęły znikać, pojawiać się i znikać. Jak już wróciłem do mechanika to błędu już nie było żadnego.
Ale w zbiorniczku wyrównawczym również nie było już płynu hamulcowego. Po dolaniu i kolejnym odpowietrzeniu całego układu- błędy zniknęły.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


CitroenC3

12 990

2013r.

73 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

16 900

2007r.

230 000 km

śląskie

CitroenC8

21 900

2011r.

263 000 km

łódzkie

CitroenC5

29 000

2010r.

199 000 km

śląskie

CitroenC3 Picasso

27 777

2014r.

179 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System