Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) Prośba o porade ws. C5 fl 20 16v



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rudy97

Czytelnik



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Torzym
Posiadane auto: Peugeot Partner Break 1.9D 1998r
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 13 Gru 2018, 10:51
Temat postu:

Prośba o porade ws. C5 fl 20 16v


Witam! Jestem tu nowy i szukam dla siebie Citroena C5 fl z 2.0 benzyna pod LPG,z full wypasem prócz skóry której nie chcę.
Czy jest jakaś wersja wyposażenia,która obejumuje elektryczne fotele z podgrzewaniem regulowanym oraz bluetooth? Czy taki moduł bluetooth da rade dołożyć do każdej C5tki z nowszym wyświetlaczem i przyciskiem TEL na radiu? Czy przez bluetooth można słuchać muzyki? Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o ocenę egzemplarza z ogłoszenia ;D
https://www.olx.pl/oferta/citroen-c5-2-0-16v-exclusive-niski-przebieg-jeden-wlasciciel-CID5-IDxQC4B.html
Powrót do góry
Bartolini82

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 307
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: BYŁ C5 III 2.0 HDi 163KM, jest coś o wiele piękniejszego, ale też francuzik ;)
Piwa: 8/2
Wysłany: Czw 13 Gru 2018, 16:22
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) Prośba o porade ws. C5 fl 20 16v


Nie porównywałem cen i nie wiem na ile to atrakcyjna oferta cenowo, ale jakoś nie pasuje mi to ogłoszenie. 2006 i 116 000km? Na 99% to nie jest prawdziwy przebieg. Niby to benzyna, a nie diesel, ale mimo wszystko, nie wierzę Smile W książkę też nie ma co ślepo wierzyć (podobnie jak w 1 właściciela Very Happy).
Nie ma fotek wnętrza?
Tutaj niby gwarancja, a auto stoi na posesji jak u Kowalskiego, który w weekendy dorabia ściąganiem 1 auta.
Jak dla mnie, to radziłbym jechać z tym autem gdzieś do ASO na przegląd albo chociaż stacji kontroli pojazdów. Dasz 90zł jak za normalny przegląd, ale przejrzą Ci go dokładnie. Nie zapomnij miernika lakieru Very Happy
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC4 Cactus

62 000

2019r.

90 000 km

śląskie

CitroenBerlingo

16 499

2009r.

191 000 km

warmińsko-mazurskie

CitroenC4 Picasso

17 900

2007r.

254 000 km

śląskie

CitroenBerlingo

27 900

2010r.

170 687 km

łódzkie

CitroenC4 Picasso

55 900

2017r.

62 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System