Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) Skrzypienie na zimnym silniku oraz problem z zapalaniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Układ jezdny-układ hamulcowy-układ kierowniczy-zawieszenie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamson123

Czytelnik



Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C4 1.6 161 V 110KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Wrz 2018, 16:52
Temat postu:

Skrzypienie na zimnym silniku oraz problem z zapalaniem


Witam, jestem od roku posiadaczem Citroena C4 1.6 16V z 2007 roku. Po kupnie zamontowałem gaz STAG Qbox Plus. Jak do tej pory nie było żadnych problemów z samochodem.

Co do skrzypienia pojawiło się pierwszy raz około 3-4 miesięcy po zakupie, pojechałem do mechaników od wydechów, wymienili mi śruby i założyli jakąś gumę przy łączniku i przeszło, lecz przy odbiorze odrazu mnie uprzedzili, że to powróci prędzej czy później. Niestety mieli racje, wróciło i strasznie mi samochód skrzypi na zimnym silniku, jak przejadę kilka kilometrów problem ustaje, ale jest to uciążliwe. Co należy zrobić aby to całkowicie usunąć?

Druga sprawa, w ostatnim czasie pojawił się problem z odpalaniem samochodu na zimnym silniku, czasem mam, że odpali odrazu, a czasem kręce i kręce i nic, po ustawieniu kluczyka na wyjęcie i przekręcenie go do odpalania, samochód bez problemu odpala. Sprawdzałem świece wszystko jest ok, filtr wymieniany. Błędy jakie posiadam to błąd "Depollution system faulty" Sprawdzali mi sondę lambda pracuje prawidłowo. Błąd "check engine" pojawił się po zatankowaniu paliwa z jednej z markowych stacji. Czasem ten błąd znika, a potem wraca i tak w kółko. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów! Dziękuje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Układ jezdny-układ hamulcowy-układ kierowniczy-zawieszenie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Układ jezdny-układ hamulcowy-układ kierowniczy-zawieszenie

15) opony »

CitroenC3

15 900

2010r.

227 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

53 300

2016r.

115 665 km

podkarpackie

CitroenC8

27 500

2011r.

234 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

42 700

2018r.

161 475 km

podkarpackie

CitroenDS5

49 700

2014r.

185 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System