Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Berlingo ) filtr kabinowy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Berlingo ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ceranix3

Dyskutant



Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 60
Skąd jesteś (miejscowość / region): szczecin
Posiadane auto: berlingo 2005r. Multispace,2.0 HDI 90kmI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Lip 2018, 19:36
Temat postu:

filtr kabinowy


Witam, mam problem z filtrem kabinowym a raczej jego oznaczeniem. Jest strzalka ktora niby ma oznaczac przeplyw powietrza ale jezeli wkladam filtr strzalka w strone nagrzewnicy (niby jak przeplyw powietrza idze) to dosc ciezko wchodzi.Jak go dam strzalka w strone kabiny praktycznie bez wysilku wbija do srodka. Zauwazylem ze z jednej strony filtr ma ciupke szerszy rant wlasnie tam gdzie wskazuje strzalka i jak go wkladam idzie idealnie.Poczytalem troche i roznie ludzie pisza ze jak jest strzalka i napis air flow to znaczy ze w ta strone jest przeplyw a jak nie ma napisu jest to kierunek ktory trzeba dac do wlotu z zewnatrz no i u mnie tak wychodzi.Che sie zapytac jak jest u Was.Dodam ze umiem duzo rzeczy przy aucie zrobic a na takim gowienku sie zdziwilem.
Powrót do góry
ceranix3

Dyskutant



Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 60
Skąd jesteś (miejscowość / region): szczecin
Posiadane auto: berlingo 2005r. Multispace,2.0 HDI 90kmI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Lip 2018, 19:02
Temat postu:

Re: ( Citroen Berlingo ) filtr kabinowy


Ok,jest tak ze w "super" filtrach maxg..r, jaski przykleily/przyklejaja odwrotnie "plozy" do wsuwania.Nie jest to odosobniony przypadek podobno, a w sklepie mieli na miejscu tylko tej firmy.Dodatkowo zeby byc pewnym czy dobrze czy zle te skrajne ostatnie zeberka musza byc ustawione tak by byly rozpierane przez wlatujace powietrze w celu uszczelnienia.U mnie jest strzalka w kierunku bardziej wystajacej "plozy" filtra co jest zle.Wiem bo ogladalem na grafikach wiele filtrow i filmik po angielsku jak wymienic filtr w berlingo i gosciu tam ladnie tlumaczy i pokazuje jak powinno byc.Zamontowalem odwrotnie ale fakt jes faktem ze mnie zdenerwowali Embarassed
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Berlingo ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Berlingo »

Opinie o samochodach Citroen Berlingo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Berlingo ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola


CitroenBerlingo

27 500

2010r.

170 687 km

łódzkie

CitroenC4 Grand Picasso

13 900

2006r.

299 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC5

25 900

2011r.

264 587 km

mazowieckie

CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

96 000 km

mazowieckie

CitroenC4

49 900

2018r.

129 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System