Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) Tarcze hamulcowe Citroen C4 Picasso 2.0 HDI



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert 72g

Czytelnik



Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żyrardów
Posiadane auto: Citroen C4 Picasso 2.0 HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Paź 2017, 21:22
Temat postu:

Tarcze hamulcowe Citroen C4 Picasso 2.0 HDI


Witam serdecznie wszystkich Very Happy Jestem posiadaczem Citroen C4 Picasso 2.0 HDI. Chcę wymienić tarcze hamulcowe. W hurtowni zaproponowali mi tarcze firmy Metelli . Co o tym sądzicie? Mój mechanik je odradza.

Ostatnio zmieniony przez Robert 72g dnia Czw 19 Paź 2017, 23:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dociekliwy

Auto Maniak



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1512
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Gr.C4Picasso 1,6HDi, Freelander 1.8; Ulysse2,0; Idea 1,4
Piwa: 103/3
Wysłany: Czw 19 Paź 2017, 22:28
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Tarcze hamulcowe Citroen C4 Picasso 2.0 HDI


witam,
firmy Matelli nie znam , ale o produktach firmy włoskiej Metelli słyszałem, Metelli -Cifam też
wg mnie porównywalne produkty do TRW - a z jej przekładniami kierowniczymi jeździ d..uużo aut w Europie,
rok temu wymieniałem tarcze w Idei i Picassie - kupiłem tarcze włoskie TRW bardzo dobre
nie wiem gdzie chciałby Twój mechanik sprawdzać Twe hamulce jak na Nurburgringu to pewnie lepsze niemieckie tarcze Wink a mechanikowi przekaż, że Alfy Romeo bywają szybkie i w Niemczech dobrze je cenią
ale zapodaję z sieci ;

Firma Metelli powstała w 1962 roku we Włoszech. W 1970 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję elementów silnika, a niespełna pięć lat później produkcję hydraulicznych komponentów układu hamulcowego oraz sprzęgła. W wyniku licznych fuzji z innymi przedsiębiorstwami asortyment firmy szybko poszerzał się. Stopniowo wprowadzano nowe rozwiązania i linie produkcyjne.

Obecnie Metelli Group zajmuje się produkcją między innymi wysokiej jakości pomp wody, części układów hamulcowych, wałów napędowe i przegubów. Firma dostarcza swoje produkty na niezależny rynek części zamiennych, do dostawców części oryginalnych oraz do producentów samochodów na pierwsze wyposażenie fabryczne. Łącznie części Metelli dystrybuowane są do ponad 90 krajów Europy, Afryki, Azji, Ameryki i Oceanii. Liczne inwestycje, badania, rozwój oferty produktowej i technologii sprawiły, że wyroby marki Metelli cechuje wysoką jakość wykonania oraz trwałość.

Opinie o METELLI

Metelli to włoska firma a ja mam samochód pochodzący właśnie z tego kraju. Nie dziwi chyba fakt, że wybieram do niego zamienniki właśnie Metelli - dobra cena i jakość.

Daniel, Jarosław
01-02-2016

Jako właścicielka Alfy Romeo mogę polecić części Metelli, potwierdzam pozytywne opinie których jest sporo w sieci o tej marce. Warto wybrać włoski produkt.

Natalia, Szczecin
23-02-2016


Polecam z czystym sumieniem części Metelli. Duży wybór, dobre ceny i super jakość. Osobiście mam w swoim samochodzie praktycznie cały układ hamulcowy na częściach tego producenta.

Robert, Biłgoraj
19-03-2016

Gdybym miał doradzić komuś jakiego producenta łożyska kół to bez zastanowienia wskazałbym na Metelli, włoskie i solidne części w dobrych cenach.

Wacław, Opole
30-03-2016
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC4 Cactus

41 999

2015r.

88 000 km

dolnośląskie

CitroenC4 Grand Picasso

59 900

2017r.

215 000 km

mazowieckie

CitroenC3 Picasso

21 800

2013r.

143 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Cactus

26 500

2015r.

108 000 km

wielkopolskie

CitroenBerlingo

29 900

2013r.

210 725 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System