Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Saxo ) Benzyna 1.1 60KM + gaz problem z odpalaniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Saxo ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wycik22

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Citroen Saxo 1.1 r.2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Mar 2017, 00:03
Temat postu:

Benzyna 1.1 60KM + gaz problem z odpalaniem


Witam, auto to Saxo 1.1 i 60KM z instalacja gazowa. Najpierw walnela uszczela pod glowica, ale po robocie tego wszystko wzglednie bylo okej. Nastepnie doszla wymiana butli gazowej i czesci instalacji i teraz auto odpala na zimnym jak dodam gazu tylko lub czasem ma problemy w ogole z odpaleniem. Na cieplym okej. Standardowo swiece, kable, aparat zaplonowy czy moze cos z pompa paliwa ? Mowie z gory, ze mechanik ze mnie zadny. To moje pierwsze auto i nigdy nie bawilem sie w mechanika. Jedyne co to sam ostatnio wymienialem termostat i na tym konczy sie moja znajomosc w tych tematach
Powrót do góry
Stabill

Czytelnik



Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2006 2.0 16v Pb+LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 17 Kwi 2019, 22:29
Temat postu:

Re: Benzyna 1.1 60KM + gaz problem z odpalaniem


Wycik22 napisał:
Witam, auto to Saxo 1.1 i 60KM z instalacja gazowa. Najpierw walnela uszczela pod glowica, ale po robocie tego wszystko wzglednie bylo okej. Nastepnie doszla wymiana butli gazowej i czesci instalacji i teraz auto odpala na zimnym jak dodam gazu tylko lub czasem ma problemy w ogole z odpaleniem. Na cieplym okej. Standardowo swiece, kable, aparat zaplonowy czy moze cos z pompa paliwa ? Mowie z gory, ze mechanik ze mnie zadny. To moje pierwsze auto i nigdy nie bawilem sie w mechanika. Jedyne co to sam ostatnio wymienialem termostat i na tym konczy sie moja znajomosc w tych tematach


Po odpaleniu obroty nie falują?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Saxo ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Saxo »

Opinie o samochodach Citroen Saxo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Saxo ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


CitroenDS5

45 900

2013r.

197 000 km

śląskie

CitroenC4 Grand Picasso

21 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

CitroenC5

32 000

2014r.

290 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

42 700

2018r.

161 475 km

podkarpackie

CitroenC4 Grand Picasso

59 900

2017r.

215 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System