Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sympatyk

Dyskutant



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 95
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: C4 GrPic 1,6HDi; Freelander 1.8
Piwa: 5/3
Wysłany: Czw 08 Gru 2016, 19:07
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


mario_p napisał:
Kurcze, nie widzisz że jakiś jad z Ciebie wypływa?
Ja piszę do Ciebie, abyś zrozumiał że nie robię "wycieczek" ksenofobicznych, a Ty dalej się pieklisz, sorry ale więcej nie odpiszę na Twoje posty bo szukasz dziury w całym i nie jesteś samokrytyczny. Ja nie jestem profesor Miodek i nie wymagam od innych pisowni na poziomie Mickiewicza, sam też robię błędy, nie napisałem tego złośliwie a widzę że się zagotowałeś, ale ja jestem wzrokowcem i Twoje posty są masakrycznie niespójne, nie wiem czemu. Dlatego napisałem czy używasz tłumacza, to tak jak ja bym chciał pisać na nie wiem, czeskim forum to by chyba podobnie wyglądało. Uwierz że nawet nie patrzyłem w profil skąd jesteś, sam mi to napisałeś, dla Ciebie to jakaś różnica skąd ktoś pochodzi czy mieszka jak odpowiadasz? A gdybym w profilu wpisał Podlaskie to co? Byłbym dobry?
Pisz dalej, dawaj rady innym ale nie bądź przemądrzały i nie rzucaj się na innych wytykając im błędy ale nie widząc swoich - jak mają swoje zdanie...
peace Smile
...ciągle pozdrawiam
Laughing

no tak, dobrze prawi, jak post dla kogoś ma być radą, to trzeba napisać tak żeby tłumacza nie trzeba angażować,
okowita się należy i proponuje zamknąć ten temat
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Czw 08 Gru 2016, 23:34
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Napisał sympatyk jak przystało na sympatyka:
Cytat:
no tak, dobrze prawi, jak post dla kogoś ma być radą, to trzeba napisać tak żeby tłumacza nie trzeba angażować,
okowita się należy i proponuje zamknąć ten temat
No i proszę, następna osoba, która nie potrafi napisać o swoim aucie.
Czy naprawdę ciężko zrozumieć treść:Oceń swoje auto!!!!!!
Już prościej się nie da i po co dalej wnikać ten temat, aniżeli zająć się tematem zgodnie treścią tematu.
Kolego sympatyk, no niestety, musiałem jednak z korzystać tłumacza, które podał kolega mario_p na Twoje pismo, bo za chiny nie mogę przetłumaczyć na ocenę auta, a co mówić przeczytać Twoje pismo.Laughing Laughing Laughing
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Pią 09 Gru 2016, 11:49
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Sympatyk bardzo chwali swoje auto aczkolwiek do końca nie wie dlaczego jest takie dobre i bezawaryjne.

No tak to wyczytałem miedzy wierszami.

Sympatyk kolejnych tysięcy bezawaryjności życzę.
_________________
Powrót do góry
sympatyk

Dyskutant



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 95
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: C4 GrPic 1,6HDi; Freelander 1.8
Piwa: 5/3
Wysłany: Sob 10 Gru 2016, 12:55
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Kolego SoulRea dzięki za życzenia i ja wzajemnie życzę
o auta dbam to i służą , nawet Ferdek odpukać nie jest tak kapryśny jak na początku ,
ale ponieważ to forum Cytryn to powiem/ napiszę, że Picasso to wspaniałe auto jak dla mnie na trasę,
a że sprzęgło nowe to tym milej byłoby pomyśleć o wypadzie
w Polskę jeżdzijmy Panowie bo piękna
Powrót do góry
adencjusz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): katowice
Posiadane auto: c4gp?
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Gru 2016, 23:13
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Witam forumowiczów,

Interesuje mnie C4GP w Pb z manualem. Przymierzam się do zakupu i chciałbym wypytać was o poniższe egzemplarze jako znawców tematu Smile Przesiadam się z malutkiego autka jakim była Skoda Citigo. Potrzebuję większego samochodu a cytryna została wybrana jako że moja dziewczyna użytkuje C2 i bardzo spodobało mi się te auto jak i marka.

1. https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-grand-picasso-7-mio-osobowy-bezwypadkowy-roczna-gwarancja-w-cenie-ID6yyKFW.html#72e5ba86f2 - podobno ta gwarancja to pic na wodę..

2. https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-grand-picasso-1-8-benzyna-bezwypadkowy-po-oplatach-ID6yGDdx.html#7440a22518

3. https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-grand-picasso-citroen-c4-grand-picasso-1-8-2007-rok-7-osob-ID6yB37P.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=21145893

W nr 2 brakuje czujników parkowania ale za to ma podgrzewane fotele.. W nr 3 na odwrót. Nr 1 w ogłoszeniu pisze ze manual a na zdjęciach automat.. Podobno maja na stanie więcej C4GP więc chyba najlepiej zobaczyć wszystkie na własne oczy. Mój budżet to 20-22 tyś. Pytanie czy te silniki 1.8 lub 2.0 są podatne na LPG? Jaki budżet remontowy i co w pierwszej kolejności należaoby wymienić (tzn. co jest najbardziej awaryjne i nawet się nie zastanawiać i nie czekać ? ).

Pozdrawiam Was,
Adam.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 19 Gru 2016, 23:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Pon 19 Gru 2016, 23:20
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Nom gwarancje daja czasem handlarze.

1. Jest tak wypicowany ze więcej na nim środków nabłyszczających niż fabrycznie lakieru.
2. Podobnie tylko firma pasty na lakierze innej firmy. ( no i ten licznik pomarańczowy)
3. J/W


Trzeba pojechać i zobaczyć nie da się tak oceniać auta po fotach , Photoshop czyni cuda. A blacharze w komisach odwalają fuszerki Very Happy

W tych pieniądzach co proponują na 1 aukcji znajdziesz ładnego Exclisiw, tym bardziej ze szukasz PB i manualna.

PS. te punkty 1,2,3 nie bierz do końca na serio . Po prostu auta podpicowane do zdjęć.
_________________
Powrót do góry
adencjusz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): katowice
Posiadane auto: c4gp?
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Gru 2016, 23:46
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


SoulRea napisał:
Nom gwarancje daja czasem handlarze.

1. Jest tak wypicowany ze więcej na nim środków nabłyszczających niż fabrycznie lakieru.
2. Podobnie tylko firma pasty na lakierze innej firmy. ( no i ten licznik pomarańczowy)
3. J/W

Trzeba pojechać i zobaczyć nie da się tak oceniać auta po fotach , Photoshop czyni cuda. A blacharze w komisach odwalają fuszerki Very Happy

W tych pieniądzach co proponują na 1 aukcji znajdziesz ładnego Exclisiw, tym bardziej ze szukasz PB i manualna.

PS. te punkty 1,2,3 nie bierz do końca na serio . Po prostu auta podpicowane do zdjęć.


Jeszcze znalazłem:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-grand-picasso-1-8i-125ps-lpg-climatronic-parctronic-serwis-zadbany-alu-ID6ymacf.html#e5f875e1e1

Ma LPG a to plus. Chcę jutro go obejrzeć na żywo po południu.

Co masz na myśli pisząc o pomarańczowym liczniku? Spotkałem się tez z niebieskimi ale nie wiem co to za różnica (czy nowszy model?). Jeszcze będę wertować forum mam nadzieję że znajdę tutaj porady na co zwracać uwagę przy oględzinach/zakupie.
Pozdrawiam, A.
Powrót do góry
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Wto 20 Gru 2016, 12:13
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


Niebieski liczniki montowane były po roku od premiery auta. Myślę ze jest to walor estetyczny który bardziej cieszy oko niż pomarańcza. Poza tym jest możliwość ustawienia 2 kolorów . Według mnie jest bardziej czytelny .

Nie inaczej auto trzeba zobaczyć, dotknąć, przetestować. Wygląd nie świadczy o stanie technicznym.
Z autem jak z kobieta z zewnątrz wygląda ślicznie zadbana a po miesiącu może się okazać wredna zołzą o faszystowskich poglądach i zatruje nam życie. Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Powrót do góry
marek_c

Auto Maniak



Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 1305
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Renault Kadjar 1.6 dci
Piwa: 211/16
Wysłany: Wto 20 Gru 2016, 20:45
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


SoulRea napisał:
Niebieski liczniki montowane były po roku od premiery auta. Myślę ze jest to walor estetyczny który bardziej cieszy oko niż pomarańcza.


Były montowane w zależności od wyposażenia, mi po zmianie na "niebieski" doszła np. wizualizacji działania czujników cofania.
Powrót do góry
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Wto 20 Gru 2016, 21:52
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) Proszę o ocenę


A fakt zapomniałem o tych czujnikach. No i jest ładniejszy.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC3 Aircross

69 900

2021r.

55 000 km

wielkopolskie

CitroenC4

19 990

2012r.

162 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Cactus

26 500

2015r.

108 000 km

wielkopolskie

CitroenC3

54 990

2020r.

47 000 km

śląskie

CitroenC4 Picasso

54 800

2018r.

141 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System