Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C6 ) Kupić nie kupić C6?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C6 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników,oraz porady przed zakupem,
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kedyw

Debiutant



Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgorzelec
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/5
Wysłany: Sob 05 Lis 2016, 21:33
Temat postu:

Kupić nie kupić C6?


Witam Was i proszę o ocenę samochodu: http://otomoto.pl/oferta/citroen-c6-exclusive-v6-hdi-240-fap-bva-serwisowana-full-opcja-ID6yeT6j.html#dafab193bc
Wcześniej zastanawiałem się nad C5 w dobrym wyposażeniu, ale niestety silnik THP po Waszych uwagach zdecydował, że zrezygnowałem z zakupu. Tutaj jest inna historia, ale zakładając, że podołam utrzymać to auto, co o nim sądzicie? Pozdrawiam
Powrót do góry
djbuzer

Auto Maniak



Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 1059
Skąd jesteś (miejscowość / region): SJZ
Posiadane auto: Citroen C5 X7 sedan 2.0 HDI (RDR) 2009
Piwa: 112/11
Wysłany: Nie 06 Lis 2016, 13:21
Temat postu:

Re: ( Citroen C6 ) Kupić nie kupić C6?


Witam, ilość dostępnych na rynku C6 (problemy z częściami zamiennymi oraz ceny) u mnie skreśla ten pojazd tym bardziej mając do dyspozycji kwotę ponad 80 tyś. zł na zakup raczej poszedłbym w coś innego. Dlaczego Kolega nie rozejrzy się za C5 ale nie z THP ? Np: pierwszy lepszy link: http://otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-exclusive-plus-hydro-activ-masaze-navi-dvd-ful-ID6yBpGH.html#bc3234c21c.
Taka jest moja opinia. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Powrót do góry
gadu-gadu
kedyw

Debiutant



Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgorzelec
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/5
Wysłany: Nie 06 Lis 2016, 13:53
Temat postu:

Re: ( Citroen C6 ) Kupić nie kupić C6?


Dziękuję za odpowiedź, a auto bardzo fajne i super wyposażone. Proszę jednak zwrócić uwagę, że zostało najpierw zarejestrowane a potem dopiero wyprodukowane Smile Ale to pewnie czeski błąd.
Powrót do góry
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1451
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
Wysłany: Nie 06 Lis 2016, 15:07
Temat postu:

Re: ( Citroen C6 ) Kupić nie kupić C6?


http://francuskie.pl/uzywany-citroen-c6-silnikiem-2-7-lub-3-0-hdi-poradnik-kupujacego/

Zachęcam do zapoznania się z tekstem. Swoją drogą bardzo dobra strona. Utwierdziła mnie m.in. w przekonaniu, że C8 to dobry wybór, a AŚ to folder reklamowy VAG Laughing Nie, nic mi nie zapłacili za reklamę Wink Zgadzam się z artykułem. Czasem mam wrażenie, że każde auto, w którym trzeba wymienić coś innego, niż olej raz na 5 i opony raz na 10 lat i nie może go naprawić szwagier Waldka kolegi z wojska taty za pomocą młotka, śrubokręta, klucza i najprostszego interfejsu na OBD jest w mniemaniu Polaków awaryjny. Najlepiej, żeby każdy jeździł Passatem B5...nie, wróć - B4 TDI...albo w sumie TD...czy D Razz

C5 teź dobry wybór. Jak nie chcesz Diesla, to szukaj 2.0 140 (nie HPi). Do gazu bardzo dobry, a i jeździ się przyjemnie.
Powrót do góry
kedyw

Debiutant



Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgorzelec
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/5
Wysłany: Nie 06 Lis 2016, 18:00
Temat postu:

Re: ( Citroen C6 ) Kupić nie kupić C6?


Dzięki za podrzucenie lektury. Bardzo ciekawy tekst i pouczające refleksje. Mam w związku z tym pytanie: czy auta z hydroactiv można trzymać pod chmurką, czy mróz nie uszkadza elementów hydrauliki? Czy garaż jest konieczny?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 06 Lis 2016, 18:00
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
cynamon

Auto Maniak



Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 692
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno
Posiadane auto: Citroen C5 X7 Tourer 2.0 16V LPG
Piwa: 25/1
Wysłany: Nie 06 Lis 2016, 21:31
Temat postu:

Re: ( Citroen C6 ) Kupić nie kupić C6?


kedyw napisał:
czy auta z hydroactiv można trzymać pod chmurką, czy mróz nie uszkadza elementów hydrauliki? Czy garaż jest konieczny?


tak, nie i nie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C6 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników,oraz porady przed zakupem, Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C6 »

Opinie o samochodach Citroen C6 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C6 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników,oraz porady przed zakupem,


CitroenDS4

46 900

2016r.

106 000 km

wielkopolskie

CitroenC3

9 990

2005r.

153 580 km

pomorskie

CitroenBerlingo

76 800

2018r.

93 203 km

podkarpackie

CitroenC5

17 900

2010r.

264 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenDS4

31 900

2012r.

178 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System