Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) Proszę o ocenę ogłoszeń Citroen C4 2.0 vs 1.6



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ShinokDH

Czytelnik



Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Z dworu króla Kraka co srogą ręką władał
Posiadane auto: Toyota Celica V, 1.6 Sti
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Wrz 2016, 10:49
Temat postu:

Proszę o ocenę ogłoszeń Citroen C4 2.0 vs 1.6


Witam serdecznie,

Przymierzam się do zakupu C4.
Zastanawiam się nad wersją mocniejszą
http://otomoto.pl/oferta/citroen-c4-2-0-vts-135-km-98-000-km-bezwypadkowy-tuv-do-06-2018-roku-ID6yyc91.html
Co myślicie o tym modelu? Przebieg?:/
Lub jeszcze biorę pod uwagę ten:
http://allegro.pl/citroen-c4-coupe-2-0-16v-140km-sprzedaz-prywatna-i6500571637.html
Daleko od miejsca gdzie mieszkam (południe) ale zakochałem się w tej panoramie Very Happy

Alternatywnie, czy jest sens ładować się w 1.6?
http://otomoto.pl/oferta/citroen-c4-z-gwarancja-salon-polska-ID6yzpWh.html

Słyszałem, że średnie spalanie wcale się aż tak diametralnie nie różni.

Dzięki, z góry za pomoc!
Powrót do góry
malgrek

Dyskutant



Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko Biała
Posiadane auto: Citroen 11 CV coupe, silnik poj. 1911cm3, rocznik 1936, kolor czarny
Piwa: 54/2
Wysłany: Pią 23 Wrz 2016, 12:03
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Proszę o ocenę ogłoszeń Citroen C4 2.0 vs 1.6


nie widzę żadnego uzasadnienia dla silnika 1.6 względem 2.0, bo nawet PODATEK OC jest podobny dla obu silników, poza tym 1.6 jest pod każdym względem gorszy od 2.0
_________________
HEJTUJCIE ŻEBRAKÓW O FORUMOWE \"PIWO\"
Powrót do góry
lechu1777

Stały Bywalec



Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 184
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa, Kraków
Posiadane auto: C4 Coupe VTS 2.0 16V RFJ 2005
Piwa: 5/0
Wysłany: Pon 26 Wrz 2016, 15:35
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Proszę o ocenę ogłoszeń Citroen C4 2.0 vs 1.6


Ta 140KM zdjęcie z przodu prawa strona maski od razu nad xenonem, nie schodzi się. Jak dla mnie auto miało przygodę, jest tak wypicowane na sprzedaż, że założe się, że jest jakis zonk. Jak chcesz to sprawdzać to OD STÓP DO GŁÓW musisz przelecieć wszystko w tym aucie. Spytaj się o oznaczenie silnika, jeżeli jest to 140KM (czy tam 143) to oznaczenie silnika musi być RFJ, czyli wersja z wariatorem faz rozrządu, mam ten silnik i warto taki trafić, bo auto lepiej się zbiera i szybciej osiąga moment. Auto sportowego temperamentu nie ma, nie ma co się oszukiwać, jest spoko, ale w tych C4 nie ma ani jednego silnika, który można nazwać sportowym. To co wymienił, czyli olej filtry to są grosze, nie ma co tego brać pod uwagę. Auto nie ma skórzanej tapicerki co widać na fotkach, jest to alcantara i boczki skórzane i wg mnie są to najfajniejsze fotele w tych autach, sam takie mam. Przebieg mały, w Niemczech robi się dużo większe trasy, ale auta 3 drzwiowe zwykle używane są przez pojedyńczą osobę, nie przez rodziny, więc mogą mieć mniejszy przebieg niż typowy. Sam kupiłem taki rocznik z Niemiec z przebiegiem koło 135kkm bodajże, mam TUVy, ale nie dałbym ręki uciąć za ten przebieg. Nie ma podgrzewanych foteli, nie ma AFILa, ale to chyba na życzenie było w VTSach. Panorama Ci się szybko znudzi, wolałbym 100 razy bardziej grzane fotele, coś faktycznie użytecznego.

To drugie to silnik ten sam, ale bez zmiennych faz. Przebieg nie wierze, że prawdziwy, ściema na 99%. Jak auto jest zza granicy to przebiegu się nie dowiesz, TUVy i wszystko można kupić, taka prawda. Widać po boczkach fotela, że to auto takiego przebiegu nie może mieć. Zresztą nie kieruj się przebiegiem, bo to głupota. Tapicerka wyplakowana na sprzedaż. Też do mocnego obejrzenia.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC3

7 900

2007r.

218 000 km

mazowieckie

CitroenC1

31 900

2020r.

29 800 km

mazowieckie

CitroenC3 Aircross

52 300

2018r.

113 071 km

podkarpackie

CitroenC4

49 900

2018r.

129 000 km

wielkopolskie

CitroenXsara Picasso

7 700

2007r.

212 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System