Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MariuszJB

Czytelnik



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Opel Omega B
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Cze 2016, 10:05
Temat postu:

Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Cześć,
Kupiłem niedawno ładną Omegę 3.0. Auto fajne, ale pali jak smok. Chcę założyć jakąś instalację LPG. Czy znacie jakąś dobrą? Chodzi mi o coś niezawodnego, bo auto musi jeździć codziennie (dojazdy do pracy), więc nie ma mowy o staniu w warsztacie.

Fajnie jak by ktoś dał też dobry warsztat. Instalacja instalacją, ale do partacza też nie chcę trafić.

Z góry dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Sro 22 Cze 2016, 14:50
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Niezawodnych to nie ma.
Ja zakładałem w dwóch samochodach w nagaz.pl i nie miałem zastrzeżeń ale to było lata temu.
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Sro 22 Cze 2016, 23:15
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Instalacje IV generacji obecnie są na przyzwoitym poziomie. Nie zawsze monterzy są solidnie przygotowani.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Terzet

Czytelnik



Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: VW Golf
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Wrz 2016, 12:35
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Myślę, że najlepiej jak założysz LPG TECH, na pewno będzie lepsza od BRC Smile
Powrót do góry
Krzysiek0107

Debiutant



Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opolskie
Posiadane auto: Fiat Doblo 2001
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 27 Gru 2016, 23:23
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Zgadzam się z kolegą. BRC moim zdaniem za drogie jak na przeciętną jakość oferowanych podzespołów. Pamiętaj że im więcej teraz wydasz tym mniej będzie problemów z instalacją w przyszłości. Zanim jednak o instalacji to najpierw o stanie samego auta. Drobne niedomagania po założeniu gazu urosnąć mogą do rangi problemu. Ważne aby warsztat dobrał komponenty do twojego auta i nie próbuj zaoszczędzić sto zł bo warsztat i tak gdzieś przyoszczedzi na montażu. Tylko bez skrajności. Zapytaj o ile jest np droższy ten lepszy komputerek i jakie konkretne są korzyści z jego zastosowania. Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać
_________________
Nowy na forum Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 27 Gru 2016, 23:23
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
PIKNIK9

Debiutant



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: Peugeot 306
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 28 Gru 2016, 16:31
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Panowie, nie piszcie takich dyrdymałów na temat instalacji lpg BRC, wprowadzacie pytającego w błąd. Systemy BRC są bardzo dobre i niezawodne osiągają dosyć duże przebiegi. Taki zestaw Sequent 32 posiada wytrzymałe wtryskiwacze, jedne z lepszych, dobre reduktory i zaawansowaną elektronikę. Producenci nowych samochodów zdecydowali na wprowadzenie do sprzedaży pojazdy zasilane paliwem lpg marki BRC np Citroen, Peugeot, Hyundai, Kia a wcześniej Chevrolet, Mitsubishi, Seat więc o czymś to świadczy. Warto skłonić się w stronę tej marki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


CitroenC4 SpaceTourer

83 900

2018r.

67 000 km

śląskie

CitroenC3

37 000

2019r.

57 300 km

wielkopolskie

CitroenC5

21 900

2011r.

173 900 km

mazowieckie

CitroenC4 Picasso

36 900

2014r.

193 000 km

mazowieckie

CitroenDS4

32 990

2014r.

203 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System