Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Jumper ) Brak mocy-tryb awaryjny



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Jumper ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maromann

Debiutant



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): gorzow wielkopolski
Posiadane auto: citroen jumper 2,2 hdi 2009
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 08 Kwi 2016, 15:18
Temat postu:

Brak mocy-tryb awaryjny


Witam serdecznie wszystkich na forum.
Posiadam Jumpera 2013r 2,2-150KM euro5 mam problem z moca silnika otorz objawy sa nastepujace auto jedzie normalnie z kazda predkoscia natomiast gdy redukuje bieg pod gore z 6 na 5 bo potrzebuje wiekszej mocy automatycznie wpada w tryb awaryjny serwisowy i predkosc spada do 80km/h oczywiscie czek sie zapala,gdy wylacze zaplon i wlacze ponownie silnik wszystko jest O.K czek swieci auto jedzie normalnie -zawsze jest tak jak potrzebuje wysilku lub gdy na trasie testowalem ten objaw to przy predkosci 140km/h i po przejechaniu z ta predkoscia 5 kilometrow automatycznie traci moc tak jakby paliwo odcinalo ponownie tryb awaryjny gasze silnik odpalam i wszystko OK ponownie 5km i powtorka.Po podlaczeniu pod komputer blad jest taki-niskie cisnienie paliwa na czujniku listwy wtryskowej.Dodam ze czujnik podmienilem jest tak samo,wtryskiwacze dalem do sprawdzenia sa OK pomyslow brak.Moze ktos mial podobny problem i go zlokalizowal bo Servis Citroena tez rece rozklada.Pozostalo mi jeszcze pompe wtryskowa wymienic ale to juz zbyt duzy wydatek.
Bardzo prosze o podpowiedz.
Pozdrawiam i czekam na jakies wiesci.
_________________
witam,mam problem zapalila mi sie kontrolka ladowania akumulatora silnik nie kreci akumulator jest ok ,na zaciag auto pali bez problemu-co to moze byc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Jumper ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Jumper »

Opinie o samochodach Citroen Jumper - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Jumper ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC4 Grand Picasso

29 900

2013r.

267 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC3

49 900

2019r.

41 000 km

wielkopolskie

CitroenC5

28 777

2011r.

207 000 km

pomorskie

CitroenC3

54 990

2020r.

47 000 km

śląskie

CitroenC3 Aircross

52 300

2018r.

113 071 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System