Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Xsara ) Przekaźnik, przekaźniki wentylatora chłodnicy.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek3511

Czytelnik



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Września
Posiadane auto: xsara II kombi 2,0 hdi rok 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Sie 2015, 23:04
Temat postu:

Przekaźnik, przekaźniki wentylatora chłodnicy.


Witajcie,
Po długim okresie czerpania przyjemności z jazdy cytrynką przyszedł czas na problem i szukanie pomocy.
Przypomnę że śmigam Citroen xsara II 2,0HDI 110 koni ; kombi rok 2001.
Mam ogólnie problem z wentylatorem chłodnicy którego nie zauważyłem wcześniej do chwili kiedy nie było potrzeby użycia klimatyzacji. Klima się załączała ale po chwili sie rozłączała. Pomyślałem mało czynnika chłodzącego i pojechałem nabić. Okazało się jednak że nic sie nie zmieniło wręcz jeszcze gorzej klima przestała działać całkowicie.
Spręzarka startowała ale efektu chłodzenia zero. Zaprowadziłem do innego znajomego i okazało się że był uszkodzony zawór rozprężny. Klima zaczęła śmigać ale po chwili jazdy w mieście znów się rozłącza ponieważ jakieś zabezpieczenie w sprężarce je rozłącza. Okazało się że nie działają wentylatory i to jest główny powód wszystkich problemów.
Sprawdziłem wentylator na krótko i śmiga jak trzeba na wysokim i na wolnym biegu. Sprawdziłem również wszystkie bezpieczniki i również są ok, teraz trzeba poszukać przekażnika lub przekażników jeśli jest ich więcej.
Czy może ktoś pomóc je zlokalizować ? Bardzo będę wdzięczy również za inne sugestie i podpowiedzi jeśli ktoś coś ma odnośnie opisanego problemu.
Z góry bardzo dziękuje za wszystkie rzeczowe odpowiedzi !!!
Pozdrawiam
maniek3511
Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Xsara »

Opinie o samochodach Citroen Xsara - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Xsara ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.

19) Dymi »

CitroenBerlingo

76 800

2018r.

93 203 km

podkarpackie

CitroenC3

55 990

2021r.

20 000 km

śląskie

CitroenDS4

34 900

2013r.

186 297 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC4 Grand Picasso

45 700

2015r.

211 400 km

mazowieckie

CitroenC3 Aircross

47 900

2017r.

152 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System