Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Xsara ) Przekaźnik, przekaźniki wentylatora chłodnicy.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek3511

Czytelnik



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Września
Posiadane auto: xsara II kombi 2,0 hdi rok 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Sie 2015, 23:04
Temat postu:

Przekaźnik, przekaźniki wentylatora chłodnicy.


Witajcie,
Po długim okresie czerpania przyjemności z jazdy cytrynką przyszedł czas na problem i szukanie pomocy.
Przypomnę że śmigam Citroen xsara II 2,0HDI 110 koni ; kombi rok 2001.
Mam ogólnie problem z wentylatorem chłodnicy którego nie zauważyłem wcześniej do chwili kiedy nie było potrzeby użycia klimatyzacji. Klima się załączała ale po chwili sie rozłączała. Pomyślałem mało czynnika chłodzącego i pojechałem nabić. Okazało się jednak że nic sie nie zmieniło wręcz jeszcze gorzej klima przestała działać całkowicie.
Spręzarka startowała ale efektu chłodzenia zero. Zaprowadziłem do innego znajomego i okazało się że był uszkodzony zawór rozprężny. Klima zaczęła śmigać ale po chwili jazdy w mieście znów się rozłącza ponieważ jakieś zabezpieczenie w sprężarce je rozłącza. Okazało się że nie działają wentylatory i to jest główny powód wszystkich problemów.
Sprawdziłem wentylator na krótko i śmiga jak trzeba na wysokim i na wolnym biegu. Sprawdziłem również wszystkie bezpieczniki i również są ok, teraz trzeba poszukać przekażnika lub przekażników jeśli jest ich więcej.
Czy może ktoś pomóc je zlokalizować ? Bardzo będę wdzięczy również za inne sugestie i podpowiedzi jeśli ktoś coś ma odnośnie opisanego problemu.
Z góry bardzo dziękuje za wszystkie rzeczowe odpowiedzi !!!
Pozdrawiam
maniek3511
Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Xsara »

Opinie o samochodach Citroen Xsara - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Xsara ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.

19) Dymi »

CitroenC5

17 900

2012r.

323 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

13 900

2008r.

173 000 km

łódzkie

CitroenC4 Picasso

55 900

2017r.

62 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

27 900

2012r.

184 000 km

śląskie

CitroenDS4

49 800

2017r.

108 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System