Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Xsara Picasso ) Proszę o ocenę?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daras23

Czytelnik



Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kalisz
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Sty 2015, 23:13
Temat postu:

Proszę o ocenę?


Witam,zastanawiam się nad kupnem tego właśnie auta http://moto.gratka.pl/tresc/citroen-xsara-picasso-2-0-hdi-sx-17716661.html#5272930cb2ac8f8e,1 przebieg 181tyś byłem i widziałem auto w realu nie wygląda najgorzej,właściciel 3 lata temu kupił sprowadzonego z Francji,wymiany olejów i filtru co rok dokumentacja.może jesteście w stanie coś doradzić nie mam za bardzo wiedzy na temat aut jakieś podstawy.Auta miało by mi służyć głównie na autostradzie nie dłużej jak na rok po prostu muszę uzbierać więcej pieniędzy na coś nowszego.Za pomoc z góry dziękuje
Powrót do góry
arkadios

Dyskutant



Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 79
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 2009
Piwa: 8/2
Wysłany: Sob 03 Sty 2015, 01:57
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara Picasso ) Proszę o ocenę?


Jeżeli ma służyć przez rok, to istotne jest jak długo aktualny właściciel posiada ten samochód. Z ogłoszenia nie wynika czy pochodzi z polskiego salonu, więc zostaje okres użytkowania ostatniego właściela.
Sprowadzony egzemlarz to z pewnością bity albo kręcony, ale polskiego kupca to nie interesuje, bo najistotniejsza jest cena.
Oczywiście bitym można jeździć, aż do pierwszego wypadku, gdy złoży się w pół albo inaczej.
Ostatecznie w Twoim przypadku ważniejsze jest aby nie był "składak", bo szkoda życia.
Powrót do góry
daras23

Czytelnik



Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kalisz
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 03 Sty 2015, 11:27
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara Picasso ) Proszę o ocenę?


Znalazłem jeszcze ten niech mi ktoś doradzi zależy mi na czasie który wybrać ten z pierwszego postu czy ten http://olx.pl/oferta/citroen-xsara-picasso-2-0-hdi-2003-CID5-ID7Tpfn.html#98ceb7c6da naprawde mi bardzo zależy na decyzji waham się bo jest różnica w latach i różnica w kilometrach
Powrót do góry
arkadios

Dyskutant



Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 79
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 2009
Piwa: 8/2
Wysłany: Sob 03 Sty 2015, 12:54
Temat postu:

Re: ( Citroen Xsara Picasso ) Proszę o ocenę?


Wybierz tego który Ci bardziej odpowiada, ma to czego oczekujesz, jest w lepszej kolorystyce i wówczas sprawdź stan techniczny.
Może okazać się, że samochód starszy rocznikowo będzie w lepszym stanie. Nie polecam kupowania w ciemno, bez względu na to przez jaki okres będzie użytkowany.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Xsara Picasso »

Opinie o samochodach Citroen Xsara Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Xsara Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC4 Aircross

38 900

2012r.

211 000 km

łódzkie

CitroenC2

10 900

2009r.

189 000 km

pomorskie

CitroenC8

30 000

2011r.

234 000 km

śląskie

CitroenC3

9 990

2005r.

153 580 km

pomorskie

CitroenC5

10 000

2007r.

312 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System