Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 31 Lip 2014, 10:08
Temat postu:

rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Witam serdecznie.
To mój pierwszy post tutaj Smile
Nigdzie nie znalazłem o tym info dlatego mam pytania odnośnie fabrycznego audio w C4.
1. Wiadomo jakiej firmy i jakie głośniki były montowane seryjnie w C4 1 generacji?
2. Czy lift cokolwiek zmienił w tej sprawie?
3. Czy wersje wyposażenia w tej dziedzinie różnią sie jedynie samymi radyjkami a głosniki pozostaja bez zmian?
4. Które wewrsje posiadaja USB/Aux/SD bo widzę rózne opinie, szczególnie pytam o wersję z Navi bo tam tez sa 2 rozne radia? Nie można jednoczesnie korzystac z navi i sluchac muzyki?
http://img03-otomoto.sogastatic.pl/C33732781_10.jpg

http://img21.olx.pl/images_tablicapl/156797189_5_644x461_citron-c4-16hdi-2009r-oplacony-full-opcja-podkarpackie.jpg

5. Ten panel navi jest oczywiście dotykowy? Można w nim ustawic w opcjach albo wgrać język polski (bez powodowania jakichś błędów i komplikacji, ze inne rzeczy cos nie działaja)?
Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 02 Sie 2014, 17:30
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Chyba własnie dlatego ludzie odradzaja mi kupno francuza - brak jakiegokolwiek wsparcia w dość prostej sprawie, strach pomysleć gdyby chodziło o silnik itd.
Do tej pory przyzwyczaiłem sie do wsparcia na forach Opla Vectry - po 10 odpowiedzi na kazdy temat i wszystko raz dwa wyjasnione...
Powrót do góry
kubaPb

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: C4
Piwa: 18/2
Wysłany: Sob 02 Sie 2014, 21:36
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Flet, kolego sprawdz sobie dział jezeli chodzi o c4 silniki Smile Silniki benzynowe PSA to proste konsktrukcje bez zadnej filozofi. Stare Hdi to tez juz ogarniete jednostki i wszystko na forum jest itp. Wiec nie mow ze francuz to i to... bo az mi nie dobrze sie robi to takich gadek. Każde auto się psuje, najwazniejsze jest jak się je używa i jak sie o nie dba.
Powrót do góry
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Sie 2014, 15:51
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


kubaPb napisał:
Flet, kolego sprawdz sobie dział jezeli chodzi o c4 silniki Smile Silniki benzynowe PSA to proste konsktrukcje bez zadnej filozofi. Stare Hdi to tez juz ogarniete jednostki i wszystko na forum jest itp. Wiec nie mow ze francuz to i to... bo az mi nie dobrze sie robi to takich gadek. Każde auto się psuje, najwazniejsze jest jak się je używa i jak sie o nie dba.


No ale jedne psuja sie bardziej od innych stąd spadek wartosci Wink Ale pomijając to (nie odbieraj tego jako krytyke - piszę przecież o ogólnej opinii a nie swojej) chodzi mi o pomoc uzytkowników - na forum np mojej Vectry na kazdy temat ludzie odpisuja a chociaz Citroeny widac na każdym parkingu (czyli sporo tych aut jeździ!!!) to na obu forach Citroena (chyba najwiekszych u nas czyli tym oraz http://www.cytryna.info) NIKT nie potrafi napisac nic o radiu w C4 Wink Dziwny zbieg okoliczności - jestem bardzo zainteresowany kupnem C4 ale jak tu potem radzic sobie z problemami z takim zerowym wsparciem na forach ??? Surprised Jak sie przekonać do Francuza skoro jego użytkownicy nawet sobie nie pomagaja? Kazdy ma jakies radio wiec ze 2 zdania moznma napisac...
Co na ten temat napiszesz???
Powrót do góry
kubaPb

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: C4
Piwa: 18/2
Wysłany: Nie 03 Sie 2014, 18:11
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Z tym sie zgodze, na tym forum dokładnie cieżko się czegoś dowiedzieć i to w miare szybko. Czasami po bardzoo długim czasie ktoś cos napisze ale to i tak rzadko,temu szukam po róznych forach i samemu próbuje ustalić pewne kwestie. Odnośnie radia to sam ogarniam ta kwestie i juz wiem co i jak wiec jak cos to mow:)
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 03 Sie 2014, 18:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Sie 2014, 19:38
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


kubaPb napisał:
Z tym sie zgodze, na tym forum dokładnie cieżko się czegoś dowiedzieć i to w miare szybko. Czasami po bardzoo długim czasie ktoś cos napisze ale to i tak rzadko,temu szukam po róznych forach i samemu próbuje ustalić pewne kwestie. Odnośnie radia to sam ogarniam ta kwestie i juz wiem co i jak wiec jak cos to mow:)

Dzieki za info Smile A które Forum polecisz do takich dość ogólnych tematów jak mój ?? Jakie masz radio (w jakim roczinku C4?) u siebie? GDzie sprawdzic jakie sa te rodzaje radyjek? Generlanie jesli masz info na moje pytania z pierwszego postu to proszę o pomoc Smile)
Powrót do góry
kubaPb

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: C4
Piwa: 18/2
Wysłany: Pon 04 Sie 2014, 13:26
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Na tym forum troche jest informacji ale trzeba szukac, drugie forum to http://www.cytryna.info/ tez troche jest tam informacji i ludzi co szybko odpisuja itp.

Odnosnie twojego postu. Ja mam C4 2005r w wersji SX Pack i z tego co wiem w tych wersjach te radio standardowe to BlauPunkt i tak samo głosniki są Blaupunkta. Jak na standardowe to nie jest takie kiepskie,wiadomo ze w wersji Exclusive byla nawi a za doplata JBL.
Z tego co wiem w wersji lift i przed radia sie nie zmieniły. USB i AUX były w wersjach JBL . W navi nie było tego. W ogole citroen dał dupy ze nie wsadzał tego standardowo ale coz..

A i jeszcze jedno, na kazde pytanie da sie znalesc odpowiedz tylko troche poszukac trzeba Wink Na allegro podane sa tez to troche popatrze i zlozy sie do kupy wszystko a nie tylko na gotowe odpowiedzi czekac ;]
Powrót do góry
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 09 Sie 2014, 20:35
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


kubaPb napisał:
Na tym forum troche jest informacji ale trzeba szukac, drugie forum to http://www.cytryna.info/ tez troche jest tam informacji i ludzi co szybko odpisuja itp.

Odnosnie twojego postu. Ja mam C4 2005r w wersji SX Pack i z tego co wiem w tych wersjach te radio standardowe to BlauPunkt i tak samo głosniki są Blaupunkta. Jak na standardowe to nie jest takie kiepskie,wiadomo ze w wersji Exclusive byla nawi a za doplata JBL.
Z tego co wiem w wersji lift i przed radia sie nie zmieniły. USB i AUX były w wersjach JBL . W navi nie było tego. W ogole citroen dał dupy ze nie wsadzał tego standardowo ale coz..

A i jeszcze jedno, na kazde pytanie da sie znalesc odpowiedz tylko troche poszukac trzeba Wink Na allegro podane sa tez to troche popatrze i zlozy sie do kupy wszystko a nie tylko na gotowe odpowiedzi czekac ;]


Dzieki za info, nie widzialem nic na necie dlatego pytalem. O wersjach JBL nie slyszalem nawet - nie widzialem żadnej takiej wersji w ogłoszeniach. No szkoda, ze nie ma USB ani AUX.
A jakie sa wersje wyposażenia C4, jest gdzies spis?

P.S
Co do cytryna.info tez odzew kiepski: http://www.cytryna.info/viewtopic.php?f=32&t=2085&sid=88956d5ea381e689b72f87ca7441b021
Powrót do góry
kutykula

Dyskutant



Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: citroen, c4, 1.6 HDI, 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 20:56
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Akurat trafiłeś na ciężki temat. Nie każde radio pasuje do c4 i ja osobiście nawet tym tematem się nie interesowałem i pewnie wielu użytkowników także. Jeżeli tak bardzo Ci zależy na odpowiedzi to polecam forum c4owners.org Tam powinieneś znaleźć odpowiedź.
Powrót do góry
kubaPb

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: C4
Piwa: 18/2
Wysłany: Wto 12 Sie 2014, 09:36
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


Ostatnio widzialem Alpine ktory mial mozliwosc podłaczenia sterowania radiem z c4. cena 999zł radio.
Powrót do góry
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Sie 2014, 16:17
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


http://img01-otomoto.sogastatic.pl/C34032221_10.jpg

Czy to jest najtańsze radio mp3, tzn niby "najniższy" model ? Gra to jakoś sensownie? Smile
Powrót do góry
novak209

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 114
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: C4 picasso 1.6 hdi 2008
Piwa: 0/5
Wysłany: Pią 15 Sie 2014, 11:11
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


kolego nie tylko z c4 pasują radia.. ja kupiłem radio cd/ mp3 z c5 z 2012 roku i super gra.. też jest plaupunkta i ma wyjście na zmieniarke i ma auxa..
moje stare radio też było baupunkta..
a co do radia to takie same idą do peugeota i fiata.. wiec nie sądze aby był problem z znalezieniem.. ceny są rożnie od 100 - 300 zależy od modelu i czy ktoś chce sprzedać.. ja dałem 120 bo trochę ztargowałem.. wieć powodzenia..
Powrót do góry
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 15 Sie 2014, 20:32
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


novak209 napisał:
kolego nie tylko z c4 pasują radia.. ja kupiłem radio cd/ mp3 z c5 z 2012 roku i super gra.. też jest plaupunkta i ma wyjście na zmieniarke i ma auxa..
moje stare radio też było baupunkta..
a co do radia to takie same idą do peugeota i fiata.. wiec nie sądze aby był problem z znalezieniem.. ceny są rożnie od 100 - 300 zależy od modelu i czy ktoś chce sprzedać.. ja dałem 120 bo trochę ztargowałem.. wieć powodzenia..


Dzięki Smile Aha, działa sterowanie z kierownicy dalej oczywiście oraz całe sterowanie i wyświetlanie tytułów itp na wyświetlaczu ? Wystarczy wykręcić i wstawic nowe? Rozmiar, kostka połączeniowa z tyłu do radia itd sa te same z tego co rozumiem.

Czyli nawet jesli cos by mi nie pasowało w tym podstawowym radyjku: http://img01-otomoto.sogastatic.pl/C34032221_10.jpg to na Alledrogo moge wymienić na któreś z tych o których wspominasz np z C5 posiadające jakas dodatkowa funkcję (np własnie wejscie AUX)?

P.S
O wejściu USB raczej nie ma co marzyć?
Powrót do góry
novak209

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 114
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: C4 picasso 1.6 hdi 2008
Piwa: 0/5
Wysłany: Sob 16 Sie 2014, 11:05
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


sa radia które mają wyjście usb.. - jeśli nawet nie mają to można podpiąć pod zmieniarke kabel z przejściówką i działa ale to kosztuje okl 200-300zł

sterowanie przy kierownicy działa.
trzeba by zobaczyć z tyłu radia czy ma wyjście aux - z przodu te radia tak samo wyglądają różnią się bebechami Smile no na moim z przodu pisze mp3.. ( ale nie musi pisać mp3 aby obsługiwało) najażniejsze pisze na naklejce z tyłu radia
aa co do montażu to monutuje się prosto takie same kostki-- tylko musisz wgrać do radia swój vin bo inaczej będzie piszczeć..
Powrót do góry
Flet

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Golenów
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sie 2014, 18:37
Temat postu:

Re: ( Citroen ) rodzaje radia i ogólnie audio w C4 (I generacji)


novak209 napisał:
sa radia które mają wyjście usb.. - jeśli nawet nie mają to można podpiąć pod zmieniarke kabel z przejściówką i działa ale to kosztuje okl 200-300zł

sterowanie przy kierownicy działa.
trzeba by zobaczyć z tyłu radia czy ma wyjście aux - z przodu te radia tak samo wyglądają różnią się bebechami Smile no na moim z przodu pisze mp3.. ( ale nie musi pisać mp3 aby obsługiwało) najażniejsze pisze na naklejce z tyłu radia
aa co do montażu to monutuje się prosto takie same kostki-- tylko musisz wgrać do radia swój vin bo inaczej będzie piszczeć..

A jak wgrać VIN samemu? Smile podłaczyc laptopa z programem Lexia (tak mniej wiecej w skrocie wyszukuje mi google) ?
jesli ma to radio wyjscie na zmieniarke to podpiac jakis kabel z koncówka USB, wyprowadzic gdzies sobie np do schowka i po podłaczeniu pendrive w radiu przyciskiem SOURCE zmienic źródło na to USB i juz? utwory zmieniaja sie normalnie klawiszami NEXT itp?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


CitroenDS4

49 800

2017r.

108 000 km

małopolskie

CitroenC3

6 900

2003r.

123 000 km

mazowieckie

CitroenC3 Picasso

18 900

2009r.

110 850 km

lubelskie

CitroenC1

31 900

2019r.

43 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

16 800

2009r.

183 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System