Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwc1

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4, 1,6 benz., 2012r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Lut 2014, 12:39
Temat postu:

Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem


Dzień Dobry Wszystkim.
Pojawiam się tutaj po raz pierwszy chociaż to mój trzeci Citroen, była Xsara, później 3 lata C5 a teraz od 2012 r. C4II 1,6 benz. więc jak widać jest to jedna z moich ulubionych marek samochodów. Ale niestety mam problem z którym nie mogę sobie poradzić a mianowicie połączenie telefonu ze zestawem głośnomówiacym (jest sparowny co widać na wyświetlaczu). Z poprzednimi tel. Sony- E. K 800. oraz z Nokiami 52 i 66 nie było problemu i teraz też się łączą ,ale mam telefon nowy Samsung Galaxy Trend P. i ......Robię wszystko zgodnie z instrukcją telefonu i samochodu,pokazuje się na wyświetlaczu telefon , pokazuje jego stan naładowania itd. ale jak próbuję dzwonić to nie załącza się głośnomówiący i co chwilę przychodzi info. że aplikacja Bluetooth anulowana - przerwana - na sekundę znika połączenie na wyświetlaczu potem wraca i tak co chwilę. Mimo że jestem emerytem jakoś sobie radziłem i mimo pomocy sprawnej młodzieży problem pozostaje ten sam. Może ktoś zna przyczynę tego zjawiska. I jeszcze jedno, nie mam sparowanych innych telefonów ze zestawem tylko Samsunga bo poprzednie usunąłem.
Serdecznie Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Roman
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
rosak

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 391
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rugby
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 138KM VTR+ 2008
Piwa: 13/27
Wysłany: Sob 22 Lut 2014, 16:14
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem


Jeżeli komunikat wyświetla się na telefonie to tam leży problem, czy to wygląda jak "aplikacja bluetooth została zatrzymana"?. Spróbuj przywrócić telefon do ustawień fabrycznych (stracisz wszystkie ustawienia) ew. idź tam, gdzie kupiłeś telefon. Niech spróbują go sparować z czymś innym i zobaczysz czy działa.
_________________
Citroen C5 III Tourer 2.0 HDI 138KM VTR+ 2008
VF7RWRHRH54080992

Instrument cluster repairs
Powrót do góry
iwc1

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4, 1,6 benz., 2012r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Lut 2014, 16:47
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem


Dzień Dobry.
Jest dokładnie tak jak piszesz -aplikacja została Bluetooth została zatrzymana takie hasło pojawia się co chwilę przy jeździe samochodem i włączonych obu urządzeniach- można zgłupieć.
Dziękuję za radę i jak rozwiążę problem to dam znać.
Serdecznie Pozdrawiam.
Roman
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
rosak

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 391
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rugby
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 138KM VTR+ 2008
Piwa: 13/27
Wysłany: Sob 22 Lut 2014, 16:53
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem


To wina telefonu. Nowoczesne telefony tak mają, jak z Windowsem, czasem się zawiesza, psuje, trzeba naprawiać, restartować. Jaki to Samsung? Jeśli znasz kogoś bardziej "kumatego" w tych sprawach poproś aby sprawdził czy nie ma dla twojego telefonu dostępnej aktualizacji, bo to by na 99% rozwiązało problem. Ew. pisz tutaj albo do mnie na priv to pomogę.
Pozdrawiam
_________________
Citroen C5 III Tourer 2.0 HDI 138KM VTR+ 2008
VF7RWRHRH54080992

Instrument cluster repairs
Powrót do góry
iwc1

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4, 1,6 benz., 2012r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 24 Lut 2014, 19:42
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem


rosak napisał:
To wina telefonu. Nowoczesne telefony tak mają, jak z Windowsem, czasem się zawiesza, psuje, trzeba naprawiać, restartować. Jaki to Samsung? Jeśli znasz kogoś bardziej "kumatego" w tych sprawach poproś aby sprawdził czy nie ma dla twojego telefonu dostępnej aktualizacji, bo to by na 99% rozwiązało problem. Ew. pisz tutaj albo do mnie na priv to pomogę.
Pozdrawiam


Dzięń Dobry.
Dziękuję Wam za rady ale na razie d... . Byłem dzisiaj 2 godziny w serwisie Samsunga ( bo ten mój nowy telefon to żadne cudo jest to Samsung Galaxy Trend Plus i tak się okazało że za nowy)i sobie nie poradzili więc pojechałem do sewisu Citroena - walczyli tez 2 godziny i nic - stwierdzili że to jest nowy model telefonu i nie mają takiego oprogramowania, zresztą i w serwisie Samsunga i Citroena mili ludzie i się starali..... dobrze ze jestem emerytem i miałem tyle czasu.Ponieważ 10 lat jeżdżę z głośnomówiącymi trudno teraz zakładać jakieś dziwne słuchawki,można do starego telefonu załatwić drugą kartę sim- 10 pln m-c i używać go tylko w samochodzie( przekładanie karty odpada bo nowy telefon nie lubi zdejmowania klapki)No i jeszcze opcja zakupu urządzenia typu Jabra np. co mnie średnio zadowala bo kasa i po co mam fabryczny zestaw?
Tak więc na razie ??
Ale dziękuję Wam za pomysły i jak na coś wpadniecie to prośba..
Serdecznie Pozdrawiam.
Roman
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
Reklama








Wysłany: Pon 24 Lut 2014, 19:42
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
rosak

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 391
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rugby
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 138KM VTR+ 2008
Piwa: 13/27
Wysłany: Sob 22 Mar 2014, 02:14
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem


Bardzo przykro się to czyta. Dobrze, że pracują tam ludzie mili, niestety to nie wszystko, powinni być jeszcze kompetentni. Z problemem tym poradził by sobie trochę bardziej rozgarnięty 12sto latek. Tłumaczenie, że telefon za nowy.... Podam Ci analogię którą pewnie zrozumiesz. To tak, jakbyś kupił nowy telewizor i podłączył do niego np. odtwarzacz VHS ("video") po sygnale kompozytowym ("chinch" lub "euro") który to został wymyślony /strzelam/ 20 lat temu i jest nadal stosowany. Podłączyłeś, jest obraz, nie ma dźwięku. Wracasz do sklepu a MIŁY sprzedawca wciska Ci kit, że telewizor jest za nowy i nie będzie działać dźwięk.
_________________
Citroen C5 III Tourer 2.0 HDI 138KM VTR+ 2008
VF7RWRHRH54080992

Instrument cluster repairs
Powrót do góry
iwc1

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4, 1,6 benz., 2012r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Mar 2014, 10:22
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Połączenie zestawu głośnomówiącego z telefonem


rosak napisał:
Bardzo przykro się to czyta. Dobrze, że pracują tam ludzie mili, niestety to nie wszystko, powinni być jeszcze kompetentni. Z problemem tym poradził by sobie trochę bardziej rozgarnięty 12sto latek. Tłumaczenie, że telefon za nowy.... Podam Ci analogię którą pewnie zrozumiesz. To tak, jakbyś kupił nowy telewizor i podłączył do niego np. odtwarzacz VHS ("video") po sygnale kompozytowym ("chinch" lub "euro") który to został wymyślony /strzelam/ 20 lat temu i jest nadal stosowany. Podłączyłeś, jest obraz, nie ma dźwięku. Wracasz do sklepu a MIŁY sprzedawca wciska Ci kit, że telewizor jest za nowy i nie będzie działać dźwięk.


Dzień Dobry.
No i niestety tutaj masz rację bo i następni mili się pojawili...
Napisałem maila do Citroen Polska o tym problemie no i ładnie mi odpisali że mają sygnały iż z niektórymi Samsungami i Sony jest problem i mam być czujny i sprawdzać czy w serwisie dostali już oprogramowanie itd.
Znowu miło ale k.... co z tego. Jadę , dzwonią nie odbieram dopiero jak stanę sprawdzam. Niedługo mam przegląd na koniec gwarancji to ich (mimo że jestem człowiekiem w miarę spokojnym) tym razem trochę pomęczę....
serdecznie Pozdrawiam.
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Przywitania

13) Witam! »
17) aero »

CitroenC4 Grand Picasso

13 900

2008r.

173 000 km

łódzkie

CitroenC5

32 000

2014r.

290 000 km

śląskie

CitroenBerlingo

27 900

2010r.

170 687 km

łódzkie

CitroenC4 Picasso

53 900

2017r.

140 700 km

wielkopolskie

CitroenC3 Aircross

64 900

2019r.

20 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System