Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen ) Citroen Polska - skandal



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabi211

Czytelnik



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Citroen C2 1.4i VTR 2007r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Lut 2010, 11:37
Temat postu:

Citroen Polska - skandal


Na Tylnej , górnej klapie bagażnika pojawiły się przetarcia lakieru włącznie z pojawieniem się rdzy. W serwisie reklamacja została przyjęta. Po kilku dniach odebrałem telefon od pracownika serwisu z informacją, iż Citroen Polska reklamację odrzucił, gdyż " pojawienie się tych przetarć jest spowodowane otwieraniem i zamykaniem klapy bagażnika" ( z tego co wiem to do tego służy i w aucie mającym 2,5 roku nie powinien się przecierać lakier do gołej blachy!!!). Argumentację tą uważam za kompromitującą markę CITROEN. Zadzwoniłem do "działu kontroli jakości CITROEN POLSKA". Zostałem potraktowany jak intruz a nie jak lojalny klient, za którego się uważam. Sam jestem właścicielem Firmy i nie wyobrażam sobie aby moi pracownicy tak traktowali klienta. Jestem oburzony takim sposobem "spławienia" mnie. Czuję się oszukany!!! Czuję się też w obowiązku przestrzec innych przed takimi praktykami. Planuję zakup nowego auta i wiem, że nie będzie to CITROEN!!!!!
Powrót do góry
robert931

Debiutant



Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: xsara II 1,6 -2003/ c3 1,1 furio-2005
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 24 Lut 2010, 18:07
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Bo dla żabojadów istotne jest żebyś kupił ich wyrób bądź usługę te wszystkie teksty o tym jak Ty jako klient jesteś dla nich ważny , twoja satysfakcja , gwarancje ceny i jakości można między bajki włożyć chodzi o to żeby wyciągnąć kase i doić potem jak długo sie da ( czyli póki pacjent sie nie kapnie że jest robiony w balona ) mnie jeszcze do szewskiej pasji doprowadza ich protekcjonizm wystarczy popatrzeć w marketach czy to spożywczych czy budowlanych wyrobu angielskiego ze świecą szukać niemieckich tyle ile musi być ( jak we francji nie robią ) że nie wspomnę o orange i tp jakie cuda w zeszłym roku wyczyniali z przeciąganiem wprowadzenia nowego regulaminu czekali aż wejdzie nowa regulacja prawna dotycząca rozwiązywania umów i płatności z tym związanych ( np. plus pozwolił klientom rozwiązać umowę ) . Przepraszam że odbiegłem od głównego nurtu tematu ale mnie poniosło bo ciągle nas traktują jak dziki wschód.
Powrót do góry
Nicpoń

Debiutant



Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dzierżoniów
Posiadane auto: Citroen Xantia Berline 1,6 1995
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 26 Lut 2010, 00:26
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Masakra Mad Ale panowie, nie dajmy się zwariować, takie rzeczy zdarzają się wszędzie. Ojciec posiada Vectrę 2007 i w wakacje została odstawiona do serwisu celem wymiany kilku czujników i sprzęgła. Auto 'stało' w serwisie 3 tygodnie Embarassed Po 21 dniach ojciec, [ cenzura ].. jak cholera pojechał ze mną do serwisu. I co się okazało??? Pracownik serwisu zarzekał się że auto 'już prawie jest zrobione, czekamy tylko na 1 część', no i nie chciał nas wpuścić na halę celem obejrzenia auta... Po kilku minutach przyjechaliśmy z Policją - okazało się że auta na hali nie ma... Szef serwisu ( nie będę wymieniał nazwy i miejscowości ) pojechał sobie ojca autem na wczasy do Chorwacji Very Happy Very Happy Very Happy Po prostu sielanka, cud miód i orzeszki Evil or Very Mad
_________________
www.citroen.org.pl
Powrót do góry
micha754

Czytelnik



Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Srebrna strzała :)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Paź 2013, 15:27
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Mojemu wujkowi z kolei w ASO Peugeot'a założyli założyli używany alternator a policzyli za nówkę Very Happy

Jednym słowem - mają goście tupet!
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Sro 30 Paź 2013, 20:49
Temat postu:

Re: ( Citroen ) Citroen Polska - skandal


Witam dołączę się do wypowiedzi - wszędzie tak jest - jaki byś pojazd nie kupił Wink dla Nich najważniejsze jest , żebyś za auto zapłacił a po gwarancji dają do zrozumienia , żeby się pocałować tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sro 30 Paź 2013, 20:49
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen ) Dyskusje ogólne


CitroenC5

18 990

2010r.

233 000 km

wielkopolskie

CitroenC5 Aircross

97 900

2019r.

58 500 km

wielkopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

59 900

2017r.

215 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Grand Picasso

13 500

2010r.

2 318 701 km

mazowieckie

CitroenC3

47 800

2019r.

18 850 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System