Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Xsara ) Drugi kluczyk ,centralny



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jazem99

Debiutant



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie
Posiadane auto: renault clio II (faza I) 1.4 8V 1998
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 12 Lis 2015, 19:40
Temat postu:

Drugi kluczyk ,centralny


Witam.
Mam pytanie i problem.
Mianowicie.
Kupiłem xsare II 2002 r 1.6 16v jednak jest tylko jeden kluczyk "scyzoryk".
Centralny działa ale niestety zamki w drzwiach na kluczyk nie chcą się w ogóle ruszyć. Wykręciłam nawet jeden i psikałem i psikałem wd40 i bez zmian. Teraz co zrobić jak mi padnie np. pilot od centralnego?? (wybić szybę ;D ;D ). I teraz pytania:
1. Dorobienie samego kluczyka to pewnie nie problem i pewnie każdy zakład co dorabia klucze mi dorobi ale co mi to da skoro nie mogę przekręcić zamka w drzwiach???(uprzedzając pytania tak kluczyk i zamki wyglądają na oryginalne ale nie wiadomo czy ten kluczyk jest od tego bębenka)a nie widzi mi się wymieniać i tych w drzwiach i w stacyjce.
2. Widzę że na allegro można dostać sam pilot do xsary scyzoryk (albo jakiś inny) bez klucza ale w jaki sposób go później zakodować żeby działał centralny i immobilizer. Czy to jest do wykonania oczywiście nie samemu a ktoś kto się tym zajmuje?
Wiem że jest potrzebny jakiś kod który posiadam w formacie litera i 3 cyfry. Dostałą taki plastik przy zakupie i właśnie z takim kodem ale czy jest on poprawny to nie wiem.

Potrzebuje jakoś w razie awarii dostać się do samochodu i w jaki sposób to wykonać??
Ktoś może przerabiał podobny problem i ma jakieś rady i sugestie
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xsara ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Xsara »

Opinie o samochodach Citroen Xsara - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Xsara ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


CitroenC5

21 900

2011r.

173 900 km

mazowieckie

CitroenC4 Grand Picasso

51 800

2018r.

171 000 km

małopolskie

CitroenC3 Picasso

23 900

2014r.

198 000 km

pomorskie

CitroenC5

28 777

2011r.

207 000 km

pomorskie

CitroenC4 Grand Picasso

45 700

2015r.

211 400 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System