Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Która wersja najlepsza
1,6 90KM
28%
 28%  [ 2 ]
1,6 109KM
42%
 42%  [ 3 ]
2,0 136KM
28%
 28%  [ 2 ]
2,0 140KM
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
gucio20

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świecie
Posiadane auto: Citroen C4 VTR 1,6 HDI 90KM
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 13:03
Temat postu:

Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Witam Wszystkich jako nowy na forum.

Chciałbym zostać szczęśliwym posiadaczem C4 z zaznaczeniem szczęśliwym. Co do tego jaka wersja wchodzi pod rozwagę dodam, że tylko Diesel. Szukam autka do 19000 brutto z okolic do 150km od Bydgoszczy. Istotne jest dla mnie dobre wyposażenie, ale o to raczej nie muszę się martwić. Druga bardzo ważna rzecz to stan techniczny. Na co trzeba zwrócić uwagę, aby nie wdepnąć w gówno.

Już jakiś czas przeglądam auta, czytam opinie i powiem szczerze. Im więcej czytam tym wiem .......

Auta, które zwróciły moją uwgę:

1.http://otomoto.pl/citroen-c4-vts-serwis-klimatronic-polskor-C27399064.html

2. http://moto.allegro.pl/citroen-c4-coupe-vtr-dwa-komlety-kol-w-cenie-i3000074227.html

3. http://moto.allegro.pl/citroen-c4-1-6-hdi-110km-vtr-plus-bezwypadkowy-i3001956324.html

4. http://otomoto.pl/citroen-c4-vts-full-klimatronic-alu-parkt-C27790555.html

Która opcja jest najfajniejsza, a może macie własne propozycje.


Ps. Które auta posiadają filtr cząstek stałych Fap. Wyczytałem, że tego badziewia nie ma wersja 1,6 90KM. Proszę o informacje
Powrót do góry
magdaboom

Auto Maniak



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 13:23
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


1.6 hdi 90 konny jest nie do zajechania, najtańszy w eksploatacji ale też wolniejszy od 110 konnego. jeden woli spokojne auta drugi zaś woli mieć 110 koni z filtrem fap bo się nie boi i wie jak korzystać z forum oraz serwisów zajmującymi się filtrami fap i innymi problemami z elektroniką. ogólnie sam musisz wybrać, szukaj auta udokumentowanego i zadbanego. nikt nie może powiedzieć że dany model jest najlepszy, bo przez internet to każdy jest super! sam osobiście musisz pojeździć każdym autem i sprawdzić ich stan techniczny. warto tez podjechać na szarpaki lub stacje diagnostyczną na konkretne oględziny oraz aby zajrzeć pod auto.

Ostatnio zmieniony przez magdaboom dnia Wto 05 Lut 2013, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
gucio20

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świecie
Posiadane auto: Citroen C4 VTR 1,6 HDI 90KM
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 18:59
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


A jak oceniacie auto nr dwa. Ta opcja najbardziej mi odpowiada. Mankament to ta rysa na drzwiach. Czy faktycznie silnik 1,6 90km nie ma filtra cząstek stałych??

Czy jest ktoś wstanie po numerze VIN podesłać mi historię wizyt danego auta w salonie ??
Powrót do góry
magdaboom

Auto Maniak



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 21:33
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


1.6 HDI ma zwykła turbinkę jak w starych VW TDI, które uchądzą za najlepsze silniki przez polaków, ale 1.6 HDI jest stanowczo cichszy niż klekot TDI
Nie sugeruj się zdjęciami! Nie musisz kupować auta, bo po nie pojechałeś. Lepiej strać parę dni oglądając auta i jeżdżąc nimi niż później włosy zrywać bo kupiłeś bitego szrota z francji lub zajechaną igiełkę.
Powrót do góry
bieluu

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Było Citroen C4, Impress, 1.6 HDI 90 HP, 2008; Citroen C3, Impress Luxe, 1.6 HDI 90HP 2008, Jest Kia Ceed Crdi 128
Piwa: 19/2
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 21:37
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


gucio20 napisał:
A jak oceniacie auto nr dwa. Ta opcja najbardziej mi odpowiada. Mankament to ta rysa na drzwiach. Czy faktycznie silnik 1,6 90km nie ma filtra cząstek stałych??

Czy jest ktoś wstanie po numerze VIN podesłać mi historię wizyt danego auta w salonie ??


Jesli w numerze VIn masz oznaczenie 9HX - to nie masz Fapa.. Dwumasa i Zwykłe turbo.. Sam posiadam taki silnik.. jak jest zadbany.. to pochodzi dłuuugo.. Smile Kwestia wymian olejów.. Odpowiedniego dbania o diesla z turbo..

A co do reszty to tylko stacja diagnostyczna.. A na forum masz mnóstwo, jak sam wspomniałeś info, co te auta boli.. Smile

A Rysa.. Można tylko naprawić.. A taki kolor to najlepiej zobaczyć na żywo w świetle dnia.. Wtedy wszystko widać (rysy itd)
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Reklama








Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 21:37
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
ziggi86

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 267
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: C4 1.6 HDI VTR 110 KM bez FAP
Piwa: 26/2
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 21:52
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Heja,

To tak:

1) unikałbym aut nie przerejestrowanych - jak były skręcone to niczyja wina, poza tym jeszcze dolicz sobie koszty rejestracji, ubezpieczenia itp - najlepiej kupić od prywatnego właściciela. Jeśli kupisz auto już zarejestrowane w Polsce i było by skręcone to możesz na drodze sądowej żądać odszkodowania lub zwrotu pieniędzy + kosty ubezpieczania od sprzedającego. W komisie z nie przerejestrowanym autem nie da rady.

2) w dobrym stanie VTR/VTS bardzo szybko znikają Smile sam na swojego
polowałem koło 2 miesięcy i kilka sztuk mi uciekło, wieć jak coś widzisz fajnego to nie czekaj.

3) na pewno bardzo bym odradzał auta z silnikiem 1,6 HDI 110 KM gdzie koleś pisze że pali 4 l na 100 km (da się tak nimi jeździć ale bardzo to tryra koło dwumasowe, w 110 jest zawsze z tego co wiem). Drugą rzecz jest turbina którą trzeba regularnie deptać - długa jazada na niskich obrotach powoduje zapieczenie się kierownic turbiny. 1.6 HDI 90 to nie dotyczy bo ma zwykła turbinę i nie ma dwumasy Smile Jak go będziesz oglądać jakąś 110KM to zwróć uwagę na spalanie na kompie, są 2 countery.

4) jak chcesz koniecznie 110 KM to polecam polować na silniki z oznaczeniem HY w Vinie - mają tylko dwumase bez często kłopotliwego FAPa - sam takowy posiadam. I w tych dieslach jest baardzoooo ważne czy był wymieniany regularnie olej. Jak ktoś o to nie dbał to będzie bardzo drogi w eksploatacji.

A no i ostanie... jak masz sprowadzane samochody np z belgi, to sobie odlicz od ceny prowizję 2 k zł dla komisu (czyli np 16 k to masz 14 k - za tyle go musieli kupić za granicą Smile ) I zobacz sobie na www.mobile.eu co można za takową kasę kupić Very Happy nie zdziw się jak najtańsze i najmniej zjechane auta będą w Polsce Smile

Powodzenia,

Pozdrawiam,

Piotrek
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
gucio20

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świecie
Posiadane auto: Citroen C4 VTR 1,6 HDI 90KM
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 22:31
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Bieluu bo chyba miałeś C4 1,6 90KM. Jak tobie autko się sprawowało.

I mam pytanie jak sprawdzić czy auto ma imobilaizer. W specyfikacji z Vin nie ma tego. Czy ten system montowany jest w salonie i dlatego nie jest wyszczególnione.

Ziggi auto jest z polski z salonu. Dzięki za podpowiedź.

Mam tylko jeszcze jedną prośbę czy ma ktoś możliwość sprawdzenia historii auta po Vin. Jeśli nie to czy jak udam się sam do salonu z Vin to czy podadzą mi informacje odnośnie auta.?

Piwo dla was Smile
Powrót do góry
ziggi86

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 267
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: C4 1.6 HDI VTR 110 KM bez FAP
Piwa: 26/2
Wysłany: Wto 05 Lut 2013, 23:03
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Heja,

Niby nie podadzą ale w niektórych podają Smile Jak coś lepiej zadzwonić i powiedzieć że jesteś właścicielem. Generalnie jest możliwość sprawdzenia napraw gwarancyjnych i tam jest przebieg podany zawsze.

Ja jak swojego kupiłem to pojechałem po jakieś drobiazgi do ASO i się przy okazji spytałem... koleś się mnie zapytał czy jestem właścicielem - powiedziałem że tak(no bo jestem Smile ) koleś do mnie że "teraz Pan sprawdza przebieg" Very Happy

Więc np jak masz auto z 2007 roku to jeśli był serwisowany to powinieneś mieć ostatni przegląd w 2009 i wtedy będzie przebieg podany. Po gwrancji w ASO nie robi się przeglądów z przyczyn oczywistych Smile

Jak coś to zadzwoń do jednego ASO i jak Ci powiedzą "że nie" to zadzwoń do następnego ASO i tak dalej Smile W serwisach Peugota też CI powinno to sprawdzić z tego co wiem....

Dobrą opcją jest też przegląd przed zakupowy w ASO (koszt od 250-400 zł o ile pamiętam), zależy od wariantu przeglądu - są 3.

Ja miałem taki problem jak kupowałem auto że nie wszyscy właściciele chcieli się na niego zgodzić Very Happy do jednej C4 exclusive 2005 1.6HDI 110 wsiadałem to silnik pracował przy ruszaniu jak by z karabinu ktoś strzelał Very Happy a na przegląd w ASO handlarz się przestraszył i powiedział "że spoko". Na drugi dzień auta już nie była w sprzedaży - może sprzedał\wycofał... nie wiem...

Druga sprawa to logistyka. Na przegląd musisz się umówić np 3 dni wcześniej a właściciel może sprzedać auto komuś innemu w tym czasie.
Tutaj opcją jest zadatkowanie auta (jeżeli chcesz go kupić po włąsnym przeglądzie:) ) - np 10 % do łapy i potem przegląd za zgodą właściciela. Jak coś na przeglądzie wyjdzie to masz podstawkę do targowania się.

Opcją jest przegląd rejestracyjny - sprawdzisz zawieszenie, amortyzatory, układ kierowniczy, hamulce i samochód można pod spodem oglądnąć. Cena relatywnie niska w stosunku do ASO.


Pozdrawiam,

Piotrek
Powrót do góry
gucio20

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świecie
Posiadane auto: Citroen C4 VTR 1,6 HDI 90KM
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 00:22
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Właściciel zgadza się na przegląd, ale nic mi to nie daje bo w niedziele ani serwis citroena ani nikt inny nie pracuje. Jadę z mechanikiem, który go sprawdzi na kanale. Jakoś będe musiał załatwić tą historię.
Powrót do góry
bieluu

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Było Citroen C4, Impress, 1.6 HDI 90 HP, 2008; Citroen C3, Impress Luxe, 1.6 HDI 90HP 2008, Jest Kia Ceed Crdi 128
Piwa: 19/2
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 08:57
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


gucio20 napisał:
Bieluu bo chyba miałeś C4 1,6 90KM. Jak tobie autko się sprawowało.

I mam pytanie jak sprawdzić czy auto ma imobilaizer. W specyfikacji z Vin nie ma tego. Czy ten system montowany jest w salonie i dlatego nie jest wyszczególnione.

Ziggi auto jest z polski z salonu. Dzięki za podpowiedź.

Mam tylko jeszcze jedną prośbę czy ma ktoś możliwość sprawdzenia historii auta po Vin. Jeśli nie to czy jak udam się sam do salonu z Vin to czy podadzą mi informacje odnośnie auta.?

Piwo dla was Smile


Posiadałem z tym silnikiem C3.. Teraz mają go rodzice..
A sam posiadam C4 równiez z tym silnikiem dv6 9HX..
na przykładzie C3 mogę powiedzieć, ze oprócz opisywanego przeze mnie problemu na forum zamulenia (przez długi postój był problem z zacinającym się EGR) silik żyleta.. Ale też przebieg jest znikomy 35tys.. Miałem jeszcze przez ów postój problem z alternatorem.. Musiałem go zregenerować, bo nie dawał napięcia.
A co do C4 miałem delikatnie problemy z wtryskami, musiałem go przedmuchać (wcześniej jeździła kobieta). A tak poza tym to chodzi jak ta lala.. Z samym silnikiem nie mam póki co problemów.. Samochód głównie stoi (mam służbowy) ale odpala na dotyk itd. Mam delikatny wyciek ze świec (raczej spocenie, ale to normalne).
Jeśli nie było dbane i lane dobre paliwo (pewne), mogą być problemy z wtryskami. Także musisz sprawdzić, czy po depnięciu kopci..

Przede wszystkim te silniki mało palą... Nie wiem jakim cudem, ale c4 pali mi tyle co c3.. Razz pomimo wagi, lepsze opory toczenia Smile na trasie na ogól 5,5L.. A nie mam lekkiej nogi Smile Powodzenia
Powrót do góry
gucio20

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świecie
Posiadane auto: Citroen C4 VTR 1,6 HDI 90KM
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 13:02
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Czyli podsumowując

1. Sprawdzić elektrykę:
światła, elektryczne szyby, itd.
2. Prze gazować i zobaczyć czy zostanie papieżem. Jak będzie czarny to trzeba wybierać dalej.
3. Sprawdzić stuki zawieszenia.
4. Zerknąć na tarcze - jaka jest ich grubość.
5. Sprawdzić jak zachowuje się układ kierowniczy.
6. Grubość lakieru też sprawdzę - będę posiadał miernik lakieru. Grubość lakieru z tego co wyczytałem powinna wynosić 150.
7. Zerknę na opony czy nie zdzierają się za bardzo w środku lub na zewnątrz.
8. Sprawdzę ewentualne wycieki
9. Szyby czy są z tego samego roku
10. Równe szpary
11. Zgodność wyposażenia z VIN - wstępnie sprawdziłem i się zgadza. Nie ma w specyfikacji Imobilaizera i Alarmu
Ktoś dodał by coś jeszcze do listy??
Powrót do góry
bieluu

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Było Citroen C4, Impress, 1.6 HDI 90 HP, 2008; Citroen C3, Impress Luxe, 1.6 HDI 90HP 2008, Jest Kia Ceed Crdi 128
Piwa: 19/2
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 17:41
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


gucio20 napisał:
Czyli podsumowując

1. Sprawdzić elektrykę:
światła, elektryczne szyby, itd.
2. Prze gazować i zobaczyć czy zostanie papieżem. Jak będzie czarny to trzeba wybierać dalej. Czy turbo nie Gwizda, jak łapie sprzęgło (np 4bieg, ruszanie bez gazu, czy rosna obroty, czy gasnie)
3. Sprawdzić stuki zawieszenia. Czy z tyłu nie masz Kaczki (uroki belki skrętnej)
4. Zerknąć na tarcze - jaka jest ich grubość.
5. Sprawdzić jak zachowuje się układ kierowniczy.
6. Grubość lakieru też sprawdzę - będę posiadał miernik lakieru. Grubość lakieru z tego co wyczytałem powinna wynosić 150.
7. Zerknę na opony czy nie zdzierają się za bardzo w środku lub na zewnątrz.
8. Sprawdzę ewentualne wycieki
9. Szyby czy są z tego samego roku
10. Równe szpary
11. Zgodność wyposażenia z VIN - wstępnie sprawdziłem i się zgadza. Nie ma w specyfikacji Imobilaizera i Alarmu - Imo ma każdy nowy samochód.. A alarm już nie koniecznie..
Ktoś dodał by coś jeszcze do listy??
Powrót do góry
Mecu

Debiutant



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trzebinia
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 21:37
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Witam.
Ja także poszukuję C4 w wersji 3 drzwiowej. Niestety budżet mam ograniczony, bo max 19 tyś zł.
Na allegro jest ogromna rozbieżność cenowa ale z doświadczenia wiem, że nie można mieć nie wiadomo czego za darmo. Nic nie ma za darmo (niestety). Nie wierzę, że C4 z 2008r (przed liftem), w idealnym stanie, bezwypadkowy, z małym przebiegiem itp. kosztuje 17-20 tyś zł.
Dlatego za kwotę którą posiadam, chcę kupić rocznik 2006 i jeśli mi się uda trafić na ładny egzemplarz, będę zadowolony.
Mój kolega jeździ C4 z 2008r 1.6hdi 90KM i jest bardzo zadowolony.
Bez FAP, bez dwumasy ... Dynamika - wystarczająca. Kilka razy miałem okazję przejechać się tym autem i naprawdę nie mam zastrzeżeń. Spalanie w mieście ok.6-7 litrów. Na trasie przy spokojnej jeździe schodzi do 5 litrów.
Inny znajomy ma C4 110KM z 2006r. i też jest zadowolony. Wiem że uzupełniał płyn do FAP. Przez jakiś czas było ok. Potem okazało się że filtr FAP do wymiany. Z tego co pamiętam usunął go na stałe i coś tam w elektronice zrobili żeby było ok.
Ogólnie wychodzi na to, że Citroeny z silnikiem 1.6 hdi są godne polecenia. Także powodzenia !
Powrót do góry
gucio20

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świecie
Posiadane auto: Citroen C4 VTR 1,6 HDI 90KM
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 22:30
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Dam znać jak zobaczę auto i czy kupiłem czy nie. Opisze jak wyglądało w rzeczywistości
Powrót do góry
Mecu

Debiutant



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trzebinia
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 22:41
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Potrzebuje Pomocy przy zakupie Citroena C4 Coupe


Zawsze należy zachować zdrowy rozsądek i przede wszystkim nie generalizować.
Nie każde auto, które miało wymienianą przednią szybę musiało być rozwalone aż do ściany grodziowej Smile Poprostu czasem tak bywa, że głupi kamyczek uderzy podczas jazdy. Lakierowany błotnik także nie oznacza, że musiała być wstawiana ćwiartka ... Dach lakierowany ponownie także nie oznacza, że auto jest "po dachowaniu". A może ostatnio "modny" w Polsce grad zrobił wgniotki i właściciel go pomalował??? Sam obecnie jestem kupującym, ale auta zmieniam dość często więc jakieś doświadczenie mam w kupowaniu :] Życzę powodzenia !!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC2

7 900

2006r.

163 000 km

śląskie

CitroenC-Crosser

25 900

2008r.

201 547 km

mazowieckie

CitroenDS4

34 900

2013r.

186 297 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC3

44 900

2018r.

57 000 km

wielkopolskie

CitroenDS4

34 900

2013r.

150 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System