Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lozik

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Sty 2013, 00:26
Temat postu:

Ocena C4 przed zakupem


Jako że to mój pierwszy post na forum chciałem przywitać się ze wszystkimi Wink

Chciałem Was prosić o ocenę C4 którą jadę oglądnąć i przy pomyślnych wiatrach kupić. Wiem, że z opisu i zdjęć ciężko wywnioskować wiele, ale przede wszystkim czy uważacie, że to dobra i odpowiednia cena jak za C4 z 2005 roku z tym silnikiem? Sporo już czytałem ale może wypowie się ktoś z właścicieli tego modelu z silnikiem diesla. Wszelka pomoc będzie mile widziana Smile
Pozdrawiam
Łukasz
Powrót do góry
Arek_87

Debiutant



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C4, 1,6 VTi, 120 KM
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 15 Sty 2013, 10:38
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Brakuje linka Smile
Powrót do góry
lozik

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Sty 2013, 10:41
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Zawsze o tym zapominam...
Proszę - http://otomoto.pl/citroen-c4-C27357214.html
http://allegro.pl/show_item.php?item=2946290854

Spotkanie przełożone więc więcej czasu do namysłu i sprawdzenia innych ofert ale może akurat ktoś z Was już oglądał któryś z tych egzemplarzy i może się wypowiedzieć Smile
Powrót do góry
andru_krk

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Citroen DS5 2.0HDI AT Sport Chic
Piwa: 3/1
Wysłany: Wto 15 Sty 2013, 13:39
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Zastanowiłbym się tylko jakie auto z zagranicy ma przebieg 70 kkm w 7 lat. Trochę mało prawdopodobne. Ciekawe ile już stoi na placu po sprowadzeniu. Jeśli chodzi o silnik to trochę słaby, zależy kto co lubi.
Ten 2.0 Hdi jest na pewno lepiej wyposażony (więcej do naprawy Very Happy ). I wg opisu jest praktycznie po wizycie w serwisie + nowe opony.
Byłbym za tym 2.o. Jednak polecam podjechac do serwisu i zrobic całą ścieżkę diagnostyczną z podłączeniem do kompa.
Gwarancji nigdy nie będziesz miał, nawet po przeglądzie, ale przynajmniej będziesz wiedział czy nie był gdzieś malowany, czy nie ma błedów w kompie i czy rzeczywiście wszystko powymieniane tj w opisie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
tasior721

Stały Bywalec



Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: Citroen C4 1,6 HDI 110KM
Piwa: 3/9
Wysłany: Wto 15 Sty 2013, 15:33
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Ja mam ten sam rocznik i powiem Ci byś sprawdził głównie elektrykę. Pobaw się wszystkim. Czy wszystko działa. (centralny zamek, światła w schowku, bagażniku, czujniki parkowania. ogrzewanie tylnej szyby itd). Silniki HDI to dobre silniki i jeśli był serwisowany to będzie chodził. Moim zdanie ze zdjęć za dużo nie widać. Antena jest nie oryginalna:P zobacz też czy lotka się nie rusza i nie pęka. I taka mała uwaga. Auto ma biksenony, to przypadkiem nie musi mieć także spryskiwaczy lamp? Jeśli tak to albo lampy dostawiane albo zderzak wymieniany.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 15 Sty 2013, 15:33
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
lozik

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Sty 2013, 18:51
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Dzięki wielkie za odpowiedzi. Ten 1.6 z Pilzna od początku właśnie śmierdział mi zbyt małym przebiegiem więc na pewno odpuszczam.
Sprawdziłem bixenony i rzeczywiście wszędzie gdzie występują mają spryskiwacze pod lampami za zaślepką której ewidentnie tutaj brakuje więc zderzak był wymieniany.
Generalnie to wolę dopłacić więcej przy kupnie niż później martwić się o kolejne naprawy także rozglądam się dalej Wink
Zainteresowałem się kolejnymi ogłoszeniami, już ceny trochę wyższe ale i roczniki młodsze. Nie wiem tylko czy te ceny są adekwatne do wartości samochodów:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2950029105
http://allegro.pl/citroen-c4-coupe-1-6-hdi-alu-17-xenon-bez-fap-i2918175391.html
http://otomoto.pl/citroen-c4-hdi-impress-1-6-hdi-C27382723.html
http://otomoto.pl/citroen-c4-hdi-by-loeb-1-6-hdi-C27383736.html

Na co powinienem zwrócić uwagę przy szukaniu c4 z dieslem 1.6?
Powrót do góry
lozik

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lut 2013, 13:02
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Witam, czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat tego egzemplarza c4?
http://allegro.pl/show_item.php?item=2959207818

Wiem że przy 120 tys. wymieniany był pasek rozrządu, a w ciągu ostatnich 3 miesięcy klocki i końcówka drążka i jeden z łączników stabilizatora.
Zastanawia mnie przebieg prawie 150 tys. co dla 4 latka nie jest mało moim zdaniem a cena dość wysoka jak za 90 KM.
Będę bardzo wdzięczny za Wasze zdanie Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Mecu

Debiutant



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trzebinia
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Lut 2013, 13:16
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Witam.
Najpierw kolego się musisz zastanowić, czy chcesz przed liftem czy po lifcie.
Każdy ma swoje gusta. Jak dla mnie poliftowe C4 wygląda super. Niestety zmuszony jestem kupić starszy model, ponieważ max uzbieram 19 tyś zł.
Jeśli chodzi o tamte przedliftowe, to kolory mi się nie podobają, ale oczywiście każdemu się podoba co innego Smile Ten biały wg mnie wygląda super. Xenony i fajne felgi dają ekstra efekt.
Co do przebiegu ja bym się nie czepiał, bo to normalny przebieg kilkuletniego auta, szczególnie w dieslu. Nie wygląda żeby mógł mieć więcej,a nawet wygląda na mniej (przynajmniej na zdjęciach).
Przy cenie warto zwrócić uwagę na to, że to jednak jest polift, więc szczerze mówiąc nie jest jakaś wysoka. Chyba warto się przejechać i zobaczyć na żywo.
Powrót do góry
olekszcz

Czytelnik



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Citroen C4, 1.6 HDI, sport/cupe, 2007rok.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 18 Lut 2013, 23:16
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Witam serdecznie,

Widzę ze kolega poszukuje Citroena C4 Smile
Jestem posiadam takiego właśnie autka z 2007r. Coupe.

Autko z silnikiem 1.6HDi 90KM. Autko bardzo fajne, dobrze się jeździ zadbane, bardzo mało pali (na trasie potrafię zejść do 4,3litra na 100km a po mieście wiadomo troche więcej ale komputer pokazuje po przejechanych około 4 tys km trasa i miasto spalanie średnie 5,2l - także moim zdaniem ładnie;)

Powiem szczerze, teraz akurat sprzedaję samochód ponieważ po pierwsze dostałem służbowy a po drugie w maju przyjdzie na świat moje pierwsze dziecko:)Smile także ale niestety Cytrynka będzie dla nas za małym samochodem więc jestem zmuszony ją sprzedaćWink
Jestem ze Szczecina.
Jeżeli kolega jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu po więcej informacji na temat samochodu, co do ceny to myślę że do 19tys się spokojnie zmieścimy i jeszcze na paliwo zostanie:)
czekam na kontakt pod mailem: olek.czerwonka@wp.pl
pozdrawiam!

Mecu napisał:
Witam.
Najpierw kolego się musisz zastanowić, czy chcesz przed liftem czy po lifcie.
Każdy ma swoje gusta. Jak dla mnie poliftowe C4 wygląda super. Niestety zmuszony jestem kupić starszy model, ponieważ max uzbieram 19 tyś zł.
Jeśli chodzi o tamte przedliftowe, to kolory mi się nie podobają, ale oczywiście każdemu się podoba co innego Smile Ten biały wg mnie wygląda super. Xenony i fajne felgi dają ekstra efekt.
Co do przebiegu ja bym się nie czepiał, bo to normalny przebieg kilkuletniego auta, szczególnie w dieslu. Nie wygląda żeby mógł mieć więcej,a nawet wygląda na mniej (przynajmniej na zdjęciach).
Przy cenie warto zwrócić uwagę na to, że to jednak jest polift, więc szczerze mówiąc nie jest jakaś wysoka. Chyba warto się przejechać i zobaczyć na żywo.
Powrót do góry
gadu-gadu
lozik

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 04 Mar 2013, 23:41
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Witam, czy ktoś z Was sprawdzał albo ma jakieś informacje na temat poniższego egzemplarza c4?
http://allegro.pl/show_item.php?item=3065041033

jest w niezłej cenie, odpada problem FAP i wygląda ładnie ale z Krakowa do Torunia mam daleko i może ktoś uratowałby mnie przed niepotrzebną wycieczką albo do niej właśnie zachęci Smile
Powrót do góry
Mecu

Debiutant



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trzebinia
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Mar 2013, 09:55
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Na zdjęciach wygląda ładnie, ale w sumie większość tak wygląda.
Wypadałoby na żywo zobaczyć, tylko ża kawał drogi Crying or Very sad Wątpię żeby ktoś z forum go oglądał. Mając pewność że jest z nim wszystko ok mógłbyś się przejechać te kilkaset km.
Dziwi mnie tylko bardzo niski przebieg. Kolega który sprowadzał dawniej auta mówił mi, że za granicą auta z niskim przebiegiem są strasznie drogie. Żeby kupić w Niemczech, Austrii czy Francji auto, przywieźć do Polski i na nim zarobić, trzeba kupić albo uszkodzone, albo z wysokim przebiegiem. Te bezwypadkowe i z małym przebiegiem są dużo droższe niż w Polsce.
Tego w Toruniu sprzedaje handlarz. Dla mnie to minus bo mam złe doświadczenia, ale przecież nie każdy handlarz musi być oszustem i chamem Very Happy Nic już bliżej nie znalazłeś?
Może ktoś się jeszcze odezwie z tamtych rejonów kto go widział ...
Powrót do góry
lozik

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Mar 2013, 10:24
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Niski przebieg równie dobrze mógł być kręcony w dół albo samochód rzeczywiście bity. Sprawdziłbym to wszystko w ASO w Toruniu ale nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.
Bliżej znalazłem tego co wcześniej już był tutaj wrzucany czyli - http://allegro.pl/show_item.php?item=3073907063 i zastanawiam się czy go nie wziąć...
Powrót do góry
Mecu

Debiutant



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trzebinia
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Mar 2013, 11:52
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


No ten biały fajniejszy i po lifcie, ale droższy. Zależy ile kasy chcesz przeznaczyć na auto.
Jeśli szukasz tańszego to może poświęć dniówkę i sprawdź tego bordowego. Że było w nim coś malowane to raczej pewne, bo auto ma 5 lat, ale to nie musi oznaczać coś strasznego. Żeby podłużnic nie miał wstawianych albo dachu to będzie OK Cool
No chyba że masz z czego dołożyć, to weź tego po lifcie Very Happy
Powrót do góry
lozik

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Mar 2013, 16:21
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Dołożyć z czego mam ale właśnie się zastanawiam czy ten egzemplarz jest warty tych pieniędzy. Za niewiele większą kwotę mogę kupić audi a3 sportback z fajnym silnikiem 1.9 105km stąd te dylematy Smile
Powrót do góry
Mecu

Debiutant



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trzebinia
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Mar 2013, 16:45
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Ocena C4 przed zakupem


Masz na myśli A3 po 2003r? Poniżej 30tyś zł nie kupisz Sportbacka z przebiegiem (PRAWDZIWYM) poniżej 250tyś km. Chyba że chcesz się łudzić że ma te 140-160 tyś km.
Widzę że kolega do końca niezdecydowany czym chce jeździć Smile
Ja od kilku dni jeżdżę C4 i jestem zadowolony, choć pewnie za rok go sprzedam bo lubię zmieniać auta.
A ten biały ... no nie wiem, wygląda fajnie, w cenie wg mnie normalnej. Dlaczego mówisz że nie wart tych pieniędzy?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC3 Aircross

69 900

2022r.

27 500 km

wielkopolskie

CitroenDS4

31 900

2012r.

178 000 km

wielkopolskie

CitroenC3

9 990

2005r.

153 580 km

pomorskie

CitroenC4 Picasso

53 900

2017r.

140 700 km

wielkopolskie

CitroenC1

19 900

2011r.

100 227 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System