Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 ) Radio mp3 - tytuły



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dexter666

Debiutant



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Tomyśl
Posiadane auto: C4, 1,6 LPG, 2006, 5d
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 13 Gru 2012, 11:13
Temat postu:

Radio mp3 - tytuły


Jak nagrać płytę z plikami mp3, żeby na wyświetlaczu zamiast track 5/39 pokazywała się nazwa utworu? Nazwy tylko widnieją po kliknięciu "list" na radiu :/
_________________
Miki
Powrót do góry
bieluu

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Było Citroen C4, Impress, 1.6 HDI 90 HP, 2008; Citroen C3, Impress Luxe, 1.6 HDI 90HP 2008, Jest Kia Ceed Crdi 128
Piwa: 19/2
Wysłany: Sob 02 Lut 2013, 18:56
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 ) Radio mp3 - tytuły


Żeby nie zakładać nowego tematu..

Od jakiegoś czas zauważyłem, ze moje radio ma problem z samodzielnym znajdowaniem FAL radiowych. mam ustawione reg itd, niestety muszę ręcznie ustawić falę, żeby odbierało (nie wyszukuje dobrego sygnału).

Sprawa równiez dotyczy szukania jakichkolwiek fal radiowych. Kiedy dam szukanie atuo, to nie wyszukuje praktycznie nic.. Dopiero samemu jak sobie ręcznie przeszukuje, to owszem daje radę, zapisuję i gra bez problemu.

Żeby wykluczyć ew. pytania, wyjąłem radio w celu sprawdzenia wejścia anteny do radia (może się poluzowało). jak się okazało, wtyk anteny sam mi wyleciał. Biały plastik, który trzymał wtyczkę na zatrzasku totalnie się rozsypał.. Czy ktoś się orientuje, czy i gdzie takie coś można dostać??


Oczywiście w samej wtyczce od anteny podoginałem delikatnie blaszki, zeby wykluczyć luzy i wszystko siedziało ciasno.. Po podłączeniu radia okazało się, że nadal nie potrafi znaleźć samodzielnie fal.. Więc ów wtyczka została wykluczona.. Jakieś sugestie, dlaczego tak się dzieje ?? Poza tym fantem radio działa poprawnie.. (Radio z mp3 i bluetooth)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 »

Opinie o samochodach Citroen C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


CitroenC4 Grand Picasso

49 800

2017r.

152 000 km

małopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

43 900

2017r.

229 000 km

łódzkie

CitroenC3

47 800

2019r.

18 850 km

lubelskie

CitroenC3

51 900

2020r.

22 000 km

wielkopolskie

CitroenC8

30 900

2011r.

234 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System