Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Xantia ) xantia 2.0 hdi - immobilaizer.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xantia ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ekwi

Czytelnik



Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tomaszów Lubelski
Posiadane auto: Xantia 2.0 HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 26 Wrz 2012, 12:39
Temat postu:

xantia 2.0 hdi - immobilaizer.


Witam wszystkich!Z moim problemem męcze sie już 3 tydzien...to pewnie dlatego że stało sie to w szwecji gdzie obecnie pracuje!Auto jedziło bez problemu,odpalało odrazu aż tu nagle po zakupach auto nie ma startu;kręcic kręci ale nic po za tym...sprawdziłem wszystkie bezpieczniki,pompa podaje paliwo do wtrysków wkoncu zamówiełem czas u specjalisty żeby podłaczyć xantie pod kompa...nie dosc że musiałem czekać ponad tydzień na swój czas to 3 dni męczył sie aż wkoncu wywnioskował że to wina kluczyka,immobilaizera....zwinał 1500kr i polecił mi jechac do serwisu i powołać sie na niego...odkreciłem kluczyk i okazało sie że z odpadł guzik do zamykania(dodam ze nigdy wczesnie nie uzywałem centralki z przycisków tylko zawsze otwierałem kluczykiem) przekładajac guzik do tej tabliczki samochod sie otwiera i zamyka ale odpalic dalej nie chce...Pisze bo moze ktos z Was miał podobny problem? wolalbym nie jechac do tego serwisu bo oni za sam objaw wezma 1500kr + laweta... jeszcze mam pytanie gdzie znajduje sie moduł od centralnego zamka?(sprawdzałem pomiedzy przednimi siedzeniami zaraz obok recznego i nic tam nie ma)Z góry dziekuje za każda pomoc tutaj jest mój e-MAIL:andrzejwos1988@interia.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Xantia ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Xantia »

Opinie o samochodach Citroen Xantia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Xantia ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


CitroenC3

22 900

2012r.

120 228 km

mazowieckie

CitroenC3

51 900

2020r.

22 000 km

wielkopolskie

CitroenC5

23 700

2010r.

268 000 km

mazowieckie

CitroenC2

7 900

2006r.

163 000 km

śląskie

CitroenC3

6 900

2003r.

123 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System