Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Wto 04 Wrz 2012, 19:55
Temat postu:

citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Cześć,

Wybrałem to auto

http://otomoto.pl/citroen-c4-picasso-klimatronik-grand-7-osob-C25359279.html

Dzwoniłem ponieważ mam 200km. Facet prawdopodobnie szczerze przyznał że wymieniony błotnik i drzwi z lusterkiem od kierowcy, nielakierowane (nowe) ale o chodzi to nie wiem. Poza tym wszystko udokumentowane, najlepsza oferta tego roku jaką znalazłem poza tym ma nawigacje ale nie ma płyty i nie wiem czy mi się ona na coś przyda i jakie są koszty żeby są reaktywować bo zmiana na inną mapę nie wchodzi w grę ?

Doradźcie bo szukam vana 7 osób do 30000zł na teraz.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Wto 04 Wrz 2012, 21:28
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Witam,

A gdzie ta nawigacja? Gość ściemnia, auto z cała pewnością nie ma nawigacji!
Chyba, że doda taką 3.5 cala na przyssawkę na szybę, ale to już nie to i przecież o to nie chodzi.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 08:10
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


No właśnie też mi się tak zdawało ale dzwoniąc zapytałem i stwierdził że nie ma płyty wiec nie wie czy działa :/ myślałem że może pod tym schowkiem albo wyświetla się wraz z licznikiem :/ Co myślicie na temat tego wozu ?
Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 13:47
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Witam,

Tak, jak pisałem auto nie ma navi i i dziwne by było gdyby sprzedający o tym nie wiedział i do tego czaruję cię, że nie ma płyty. Otóż taka płyta nie jest potrzebna, bo citroen C4 ma program mapy wgrany na twardy dysk, który jest w radiu rt4 (pojemność dysku 10Gb) i żadnej płyty nie potrzeba, więc nie daj sobie wmówić, że navi jest tylko brak płyty. Do tego oprócz wyświetlacza model z navi i bez różni się też samym radiem, z navi radio ma tak, jak pisałem twardy dysk, na którym oprócz wgranych map możesz wgrać bezpośrednio z dysku CD muzykę i miec ją na twardym d. jako tzw. JUKEBOX. Oprócz tych możliwości jest też w radiu telefon sterowany z radia i kierownicy, wystarczy włożyć do radia kartę sim.


RT4 radio z navi, telefonem, mp3 i twardym dyskiem. W zaznaczonym kółku miejsce na kartę sim.


radio rd4 bez navi, dysku, telefonu, ale z mp3

A co do samego wyświetlacza navi i bez to wyglądają tak.


Nawigacja


Bez nawigacji

Co do samego auta, to cóż 108tys. km. w tym roczniku to do pomarzenia hehe, no i oczywiście pierwszy właściciel, bezwypadkowi itp....
A cena trochę okazyjna, a nie kupuje sie okazyjnie samochodów.
Jak to sie mówi tego kwiatu jest pół światu i rynek C4 Picasso jest duży sam musisz zdecydować, du jest link na co zwrócić uwagę:

http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=789065&highlight=#789065

Pozdrawiam
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 22:01
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Link do twoich podpowiedzi czytałem i się przydały dzięki. Mam kolejny typ trochę bliżej mnie i facet słychać bardziej ogarnięty i to od osoby prywatnej, oraz bardziej wiarygodny.

Samochód 100% oryginał z tym że jest błąd i to rocznik 2008 a w ogłoszeniu jest 2009. Poza tym książka serwisowa jest, badać go można wszędzie i cena jest spoko, tylko wytłumacz mi o co chodzi z tymi wersjami z plastikowymi przodami od zderzaków. Czy to jest jakaś inna wersja czy po prostu przed zmianami.

Pozdrawiam

http://otomoto.pl/citroen-c4-picasso-7-osob-1-6-hdi-full-bez-skory-C25856349.html
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 22:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 23:18
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Witam,

"Jaki koń jest każdy widzi" i tu też opis, a real to dwie różne rzeczy np. "pełne wyposażenie oprócz skóry->najuboższa wersja.

"Klimatyzacja''-> manualna klima, tak wygląda klimatronic:

http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=789891&highlight=#789891

Światła przeciwmgielne-> tak, ale tylko z tyłu, rzadka uboga wersja auta bez świateł przeciwmgielnych z przodu

Podgrzewana przednia szyba-> żaden C4picasso nie ma podgrzewanej przedniej szyby, jest tylko zwykły nawiew ciepłe/zimne.

Alufelgi->na 95% to są kołpaki (mogę się mylić).

Elektryczne szyba-> tak, ale jak dobrze widzę to tylko z przodu.

Podgrzewane fotele-> szczerze wątpię w tak ubogiej wersji.

Czujniki parkowania-> gdzie? Z przodu nie ma, a i z tyłu nie za bardzo widzę.

Ogólnie auto w wersji tzw. budżetowej/golas (co w c4 pic. jest dość rzadkie), nawet jak na nasz rynek ma bardzo ubogie wyposażenie i dlatego m.in. zderzaki są nie malowane (dlatego zapytałeś o te zderzaki, bo od razu wpadają w oko takie golasy), ale i również nie malowane są lusterka i listewki na drzwiach.

Dodatkowo podkładka pod tablicę Z bosch servis -> wizyta w owej firmie w celu...? Może kasacji błędów, może...

A poza tym norma 1wszy właściciel, bezwypadkowy itp. sam zdecyduj.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Sro 12 Wrz 2012, 20:31
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Cześć,

Wybrałem auto:

http://otomoto.pl/citroen-c4-picasso-grand-picasso-manual-7-osob-C25921835.html

Wiem, że komis itd:

160tyś przebiegu, nie wymieniany rozrząd to na pewno mnie czeka dlatego szukam dobrego nie drogiego warsztatu i ewentualne koszty.

Dodatkowo manualna klimatyzacja, z tyłu korbki i manual, ale ja się cieszę im mniej elektryki tym dłużej będzie bez awarii. Najważniejsze że to nie automat

Cena 28900zł myślę żeby zejść z tego, bo jutro zamierzam pojechać nim na ścieżkę i pod komputer.

Co myślisz cyfrowy ? to vin auta:

vf7ua9hzc45224361
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC-Elysée

32 900

2019r.

107 000 km

mazowieckie

CitroenC4

33 333

2017r.

217 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

224 000 km

śląskie

CitroenC5

27 500

2010r.

199 000 km

śląskie

CitroenBerlingo

36 900

2015r.

197 620 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System