Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Wto 04 Wrz 2012, 19:55
Temat postu:

citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Cześć,

Wybrałem to auto

http://otomoto.pl/citroen-c4-picasso-klimatronik-grand-7-osob-C25359279.html

Dzwoniłem ponieważ mam 200km. Facet prawdopodobnie szczerze przyznał że wymieniony błotnik i drzwi z lusterkiem od kierowcy, nielakierowane (nowe) ale o chodzi to nie wiem. Poza tym wszystko udokumentowane, najlepsza oferta tego roku jaką znalazłem poza tym ma nawigacje ale nie ma płyty i nie wiem czy mi się ona na coś przyda i jakie są koszty żeby są reaktywować bo zmiana na inną mapę nie wchodzi w grę ?

Doradźcie bo szukam vana 7 osób do 30000zł na teraz.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Wto 04 Wrz 2012, 21:28
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Witam,

A gdzie ta nawigacja? Gość ściemnia, auto z cała pewnością nie ma nawigacji!
Chyba, że doda taką 3.5 cala na przyssawkę na szybę, ale to już nie to i przecież o to nie chodzi.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 08:10
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


No właśnie też mi się tak zdawało ale dzwoniąc zapytałem i stwierdził że nie ma płyty wiec nie wie czy działa :/ myślałem że może pod tym schowkiem albo wyświetla się wraz z licznikiem :/ Co myślicie na temat tego wozu ?
Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 13:47
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Witam,

Tak, jak pisałem auto nie ma navi i i dziwne by było gdyby sprzedający o tym nie wiedział i do tego czaruję cię, że nie ma płyty. Otóż taka płyta nie jest potrzebna, bo citroen C4 ma program mapy wgrany na twardy dysk, który jest w radiu rt4 (pojemność dysku 10Gb) i żadnej płyty nie potrzeba, więc nie daj sobie wmówić, że navi jest tylko brak płyty. Do tego oprócz wyświetlacza model z navi i bez różni się też samym radiem, z navi radio ma tak, jak pisałem twardy dysk, na którym oprócz wgranych map możesz wgrać bezpośrednio z dysku CD muzykę i miec ją na twardym d. jako tzw. JUKEBOX. Oprócz tych możliwości jest też w radiu telefon sterowany z radia i kierownicy, wystarczy włożyć do radia kartę sim.


RT4 radio z navi, telefonem, mp3 i twardym dyskiem. W zaznaczonym kółku miejsce na kartę sim.


radio rd4 bez navi, dysku, telefonu, ale z mp3

A co do samego wyświetlacza navi i bez to wyglądają tak.


Nawigacja


Bez nawigacji

Co do samego auta, to cóż 108tys. km. w tym roczniku to do pomarzenia hehe, no i oczywiście pierwszy właściciel, bezwypadkowi itp....
A cena trochę okazyjna, a nie kupuje sie okazyjnie samochodów.
Jak to sie mówi tego kwiatu jest pół światu i rynek C4 Picasso jest duży sam musisz zdecydować, du jest link na co zwrócić uwagę:

http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=789065&highlight=#789065

Pozdrawiam
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 22:01
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Link do twoich podpowiedzi czytałem i się przydały dzięki. Mam kolejny typ trochę bliżej mnie i facet słychać bardziej ogarnięty i to od osoby prywatnej, oraz bardziej wiarygodny.

Samochód 100% oryginał z tym że jest błąd i to rocznik 2008 a w ogłoszeniu jest 2009. Poza tym książka serwisowa jest, badać go można wszędzie i cena jest spoko, tylko wytłumacz mi o co chodzi z tymi wersjami z plastikowymi przodami od zderzaków. Czy to jest jakaś inna wersja czy po prostu przed zmianami.

Pozdrawiam

http://otomoto.pl/citroen-c4-picasso-7-osob-1-6-hdi-full-bez-skory-C25856349.html
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 22:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Sro 05 Wrz 2012, 23:18
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Witam,

"Jaki koń jest każdy widzi" i tu też opis, a real to dwie różne rzeczy np. "pełne wyposażenie oprócz skóry->najuboższa wersja.

"Klimatyzacja''-> manualna klima, tak wygląda klimatronic:

http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=789891&highlight=#789891

Światła przeciwmgielne-> tak, ale tylko z tyłu, rzadka uboga wersja auta bez świateł przeciwmgielnych z przodu

Podgrzewana przednia szyba-> żaden C4picasso nie ma podgrzewanej przedniej szyby, jest tylko zwykły nawiew ciepłe/zimne.

Alufelgi->na 95% to są kołpaki (mogę się mylić).

Elektryczne szyba-> tak, ale jak dobrze widzę to tylko z przodu.

Podgrzewane fotele-> szczerze wątpię w tak ubogiej wersji.

Czujniki parkowania-> gdzie? Z przodu nie ma, a i z tyłu nie za bardzo widzę.

Ogólnie auto w wersji tzw. budżetowej/golas (co w c4 pic. jest dość rzadkie), nawet jak na nasz rynek ma bardzo ubogie wyposażenie i dlatego m.in. zderzaki są nie malowane (dlatego zapytałeś o te zderzaki, bo od razu wpadają w oko takie golasy), ale i również nie malowane są lusterka i listewki na drzwiach.

Dodatkowo podkładka pod tablicę Z bosch servis -> wizyta w owej firmie w celu...? Może kasacji błędów, może...

A poza tym norma 1wszy właściciel, bezwypadkowy itp. sam zdecyduj.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
bugija

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 131
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: C4 Picasso 1.6 HDI 2007
Piwa: 3/10
Wysłany: Sro 12 Wrz 2012, 20:31
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) citroen C4 Picasso Grand do 30000zł


Cześć,

Wybrałem auto:

http://otomoto.pl/citroen-c4-picasso-grand-picasso-manual-7-osob-C25921835.html

Wiem, że komis itd:

160tyś przebiegu, nie wymieniany rozrząd to na pewno mnie czeka dlatego szukam dobrego nie drogiego warsztatu i ewentualne koszty.

Dodatkowo manualna klimatyzacja, z tyłu korbki i manual, ale ja się cieszę im mniej elektryki tym dłużej będzie bez awarii. Najważniejsze że to nie automat

Cena 28900zł myślę żeby zejść z tego, bo jutro zamierzam pojechać nim na ścieżkę i pod komputer.

Co myślisz cyfrowy ? to vin auta:

vf7ua9hzc45224361
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


CitroenC2

7 900

2006r.

163 000 km

śląskie

CitroenC4 Grand Picasso

19 990

2010r.

189 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Picasso

17 900

2007r.

254 000 km

śląskie

CitroenC5

23 900

2011r.

271 458 km

mazowieckie

CitroenC5 Aircross

108 300

2021r.

23 568 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System