Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciax

Czytelnik



Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław
Posiadane auto: C5 III, 2,0, 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Sie 2012, 09:13
Temat postu:

C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


Witam wszystkich. Panowie (i Panie) piszę do Was bo wiem ,że na takich forach uzyskam najlepszą opinie o kupowanym samochodzie. Mam na oku ten model:
http://moto.allegro.pl/bezwypadkowy-citroen-c5-2-0-hdi-163ps-navi-skora-i2570215333.html
Oczywiście sprzedający pozawala na wszelkie oględziny, pomiary, udostępni ten nr VIN. Nie wymaga żadnej zaliczki - trzeba przyjechać, pooglądać i kupić jeśli się spodoba. I tu moje pytania?
Czy auto jest warte zakupu? Na co zwracać uwagę? Czy ten model z tym silnikiem i skrzynia to dobry wybór? Nie mam pojęcia o samochodach citroen oprócz tego, że bardzo mi się podobają (a przede wszystkim żonie).
Mam czas do czwartku na podjęcie decyzji. Pomóżcie proszę. A może jest ktoś z Mysłowic i podjąłby się sprawdzenia osobiście?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Pon 20 Sie 2012, 12:57
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


Witam,

Trafiłeś akurat w mój gust tzn. też mi się to auto bardzo podoba i chętnie bum sobie takiego kupił, gdyby, nie fakt, że C4GP jest trochę więcej funkcjonalny mam na myśli piąte drzwi i duży bagażnik o dodatkowych 2 siedzeniach nie wspomnę, np. jak ostatnio kupiłem zestaw mebli ogrodowych w kartonie to sobie wsunąłem do auta i po problemie, a w C5 już tego bym nie zrobił, ale do rzeczy.

Masz rację autko wygląda pięknie, a mimo to musisz być czujny, bo z takimi autami (szczególnie sprowadzone) może być różnie. Ja nawet gdybym był w pobliżu to nie podjął bym się oceny, bo samemu "organoleptycznie" to nie wiele tak naprawdę widać. Dobrze, że sprzedający zgadza się na wszystkie pomiary oględziny itp. to już plus do auta. Samemu możesz sprawdzić takie rzeczy, jak stan powłoki lakierniczej, czy nie ma jakiś paprochów po przyklejanych w lakierze, czy skrzynia działa prawidłowo (i o tą skrzynie powinieneś najbardziej być nieufny, bo koszt ew. naprawy to nawet 10000zł) tzn. czy na zimnej, ale jeszcze bardziej czy na rozgrzanej (min. 30 km drogi) nie ma żadnych szarpnięć, przeciągnięć, szarpnięć z przełączania z P na R lub D. Uczucia ciągnięcia auta na przełączonym wybieraku w pozycje D i wciśnięciu pedału hamulca (coś w stylu w manualnej skrzyni na wciśniętym pedale hamulca i puszczane sprzęgła). Biegi musza się przełączać płynnie, praktycznie nie wyczuwalnie, be uczucia przeciągania (wzrost obrotów silnika) w trakcie przełączania się biegów. Poza tym auto musi się podnosić i opuszczą płynnie bez trzasków drgań przerw w podnoszeniu itp.
A silnik to wiadomo równo, cicho i bez problemów, musi się od razu wkręcać na wysokie obroty.
Nie może świecić żaden komunikat np. SERVIS lub kontrolka w kształcie silnika.

Ale to tyle co możesz samemu. Najlepiej zrobisz, jak podjedziesz do ASO citroena i tam za ok. 300zł go sprawdzą pod w.w punktami (co nie zwalnia Cie z owych w.w oględzin) zwłaszcza skrzyni. Sprawdzą go także co ważne pod komputerem np. filtr fap i jego stan. Grubość powłoki lakierniczej i co tam maja jeszcze w przeglądzie przed zakupowym. Musisz jednak w owym mieście gdzie będziesz kupował auto umówić się odpowiednio prędko w ASO citroena na taki przegląd, bo tak z biegu to marne szanse.

Co do silnika to jest to bardzo dobry silnik 2.0 hdi to udana konstrukcja 500.000km bez problemu powinien przejeździć, a i więcej... Ten samochód jest akurat wyposażony w najmocniejsza wersję tego silnika 163 konie. Sama przyjemność z jazdy, jak się dobrze wybierze i tego Ci życzę.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Maciax

Czytelnik



Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław
Posiadane auto: C5 III, 2,0, 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Sie 2012, 13:50
Temat postu:

dziekuje


Dziękuje za opinie. Sprzedający twierdzi, że ta wersja jest na normalnym zawieszeniu a nie na tym z którego słynie citroen (nie wiem czy to hydrauliczne czy pneumatyczne) i mówił, że to jego atut. Na pewno sprawdzę wszystko dokładnie i jeśli wszystko będzie ok to już wkrótce społeczność tego forum powiększy się o roześmiane mordy moje i małżonki Smile
A gdyby ktoś miał jeszcze jakieś rady to proszę pisać. Z uwagą czytam wszystkie wpisy choć mało jest o tym roczniku (to wersja III jest o ile się zdążyłem zorientować?)
pozdrawiam
Powrót do góry
jacekczewa

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 3784
Skąd jesteś (miejscowość / region): Czestochowa
Posiadane auto: Citro DS 5 2,0 hdi 163 KM 2014R
Piwa: 323/2
Wysłany: Wto 21 Sie 2012, 20:26
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


500 tys ..... normalnie sie usmarkałem ze śmiechu....tes ilniki ledwo wytrzymuja 300 tys, a w trakcie 2 dwumasy ( w przypadku manuala) do wymiany, skrzynia w automacie to pewnie też ze 2 razy do naprawy..... o turbinie nie wspomne, era silnikow ktore przejezdzaly 400 tys km bez remontu to dawno sie skonczyła, hdi wytrzymuja do 300 tys plus w trakcie remont osprzetu.... pompa CR, wtrysiwacze, turbina...
Powrót do góry
gadu-gadu
chodki

Debiutant



Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Citroen C5 2.0HDi /2007/
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 21 Sie 2012, 21:21
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


No kolego masz racje wszystko to co piszesz dotyczy silnika 1.6 HDI.
2.0HDi to chyba najlepsza konstrukcja na rynku w tej chwili.. Spokojnie 400 tys. km przejedzie jeżeli będzie się o niego dbało...

Znajomy ma c5 I w automacie i w tej chwili ma przejechane ponad 370 tys. km. Użytkowany tylko w Polsce, absolutnie z tym silnikiem nic się nie dzieje..

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 21 Sie 2012, 21:21
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Sro 22 Sie 2012, 02:29
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


No z tymi 300tyś to mnie też rozbawiłeś. Po 300tyś mają, jak do Polski auto wjeżdża a liczniku 120tyś góra 161tyś i dbane było tyle co mniej więcej (z naciskiem na mniej) wymaga tabela przeglądów w książce gwarancyjnej, a w Polsce auto ma drugie życie i to bez fachowej obsługi i pewnie jeszcze 200tyś do remontu.
Nie wiem gdzieś Ty widział 2,0 po 300tyś., który dożył swoich dni, bo na pewno nie z oryginalnym przebiegiem i serwisowany.
Jeżeli miałeś do czynienia z takim silnikiem to tylko dla tego, że jego prawdziwy przebieg to pewnie z 500-600tyś.
A reszta ... no cóż dwumasa, producent części zmiennych też musi z czegoś żyć, a skrzynia to prawda, że to nie te skrzynie z starych mietków co to od '76 roku jeździ i nic się nie dzieje z nimi, ale ze ASB jest jak w starym powiedzeniu"jak dbasz tak masz". ASB jest, jak koń Arab, a manual to koń pociągowy. Nie ma to, jak ciągnąc lawetę bez dodatkowej chłodnicy, buksować w śniegu/błocie/piachu, przełączać na światłach na N i potem na szybcika gazu bo zielone i na D przy wciśniętym pedale gazu, o nie wymienianiu oleju na nowy lub nieodpowiednim to nie wspomnę lub o ruszaniu z piskiem opon. No niestety, jak się ma automat to, jak z Arabem: delikatnie powolutku, nie przegrzewać serwisować... Albo komfort, albo brutalna siła, wybór należy do kupującego. Najgorzej, jak ktoś nie wie co do czego potrzebuje i konia Araba chcę do pracy w roli zaprząc, a potem ale badziewie te skrzynie...
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Maciax

Czytelnik



Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław
Posiadane auto: C5 III, 2,0, 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Sie 2012, 19:45
Temat postu:

A co z zawieszeniem


Zwlekam ciągle z zakupem bo i ofert sporo (jakby był ktoś z gdańska to by mógł mi sprawdzić Razz) I ciągle rozbijam się o dyskusję na temat zawieszenia. Jeden sprzedający chwali że ma zwykłe zawieszenie (link podany wyżej) inny chwali że ma hydropneumatyczne (czy jak mu tam) A co sądzicie o tym Wy - użytkownicy? W co się pchać? Cholera trzeba było uczyć się na mechanika to bym teraz o takie głupoty nie pytał... no ale cóż inaczej się potoczyło życie. Teraz muszę liczyć na fachowe i uczciwe wypowiedzi innych.
pozdrawiam
Powrót do góry
chodki

Debiutant



Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Citroen C5 2.0HDi /2007/
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Sie 2012, 11:34
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


Jeżeli chodzi o mnie to nie wyobrażam sobie citeroena C5 bez hydro-pneumatycznego zawieszenia.
Jeżeli nawet ma jakieś wady trudno, a byłem gotowy zaryzykować i bynajmniej tego wcale nie żałuje..
Powiem więcej już nigdy nie kupię chyba nic innego, cóż c5 podbiło moje serce... Embarassed Embarassed Wink

Musisz sobie sam zrobić rachunek sumienia i wybrać. Najlepiej umów się w salonie na jazdę testową i przejedz się "zwykłym c5" i jego odpowiednikiem z hydro...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Maciax

Czytelnik



Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław
Posiadane auto: C5 III, 2,0, 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2012, 13:34
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


Witam. Wiecie jak ciężko kupić teraz samochód? Każdy sprzedający samochodu ściąganego z zagranicy coś kręci. Albo mówi że jest nieuszkodzony a potem przy oględzinach okazuje się coś innego, albo boi się wizyty w ASO i podłączenia do komputera. Większość oferuje nr VIN wiedząc, że tam nic się nie znajdzie oprócz wyposażenia itp. Z tego co się dowiedziałem najbardziej wiarygodną rzeczą jest podłączenie do komputera i wtedy przy okazji zapisanych błędów zapisywany jest też stan licznika. Ale nie udało mi się potwierdzić tej informacji.
Natomiast ci sprzedający w Polsce chcą sprzedać tylko żeby zarobić i wywalają takie kosmiczne ceny, że szok. Gdyby ktoś chciał sprzedawać samochód pewny to ja jestem chętny Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
avetygrys

Debiutant



Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): szczecin
Posiadane auto: citroen, c-5 , sedan, 2l benzyna, 2001, LPG . Chevrolet captive 2.0 d
Piwa: 0/4
Wysłany: Sro 29 Sie 2012, 17:55
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


witam , fajne autko , tylko zastanawia mnie przebieg , 105 na 2 lata to troche duzo, zastanowil bym sie powaznie nad tym zakupem
Powrót do góry
czeslaw555

Dyskutant



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): GKA
Posiadane auto: C5 III 2.0 HDI 2009r. Hydroaktiv.
Piwa: 1/2
Wysłany: Sob 01 Wrz 2012, 08:36
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


powiem jedno ,nie ta cena (za niska) za ten przebieg i za ten rocznik (szczególnie), auto albo miało jakąś przygodę albo jest wałek na Vat , tego nie wiem ,wiem że nie może tyle kosztować , zawieszenie hydroaktywne (tutaj go nie ma) daje dużo większy komfort jazdy.
_________________
Pomoc w ocenie, sprawdzeniu aut przed zakupem Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez czeslaw555 dnia Wto 12 Lut 2013, 18:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Nie 09 Wrz 2012, 03:09
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


Witam,

A ja bym się raczej nie zastanawiał, tzn. nie chodzi mi o konkretnie ten samochód tylko to, że w 2 letni aucie jest przebieg rzędu 100tys km., bo to oznacza, że auto jeździło, a nie stało na parkingu i gniło. Oznacza też, że gość, który je użytkował miał kasę choćby na paliwo, (bo kulnąć 100tyś w dwa lata to spory wydatek na paliwo) i co za tym idzie auto w tym czasie było obsługiwane na 99% przez ASO okresowe przeglądy tego co wyznacz książka gwar. i wymiany, no i w związku z gwarancją.
Następnie przejechać ten dystans to oznacza, że auto jeździło z punktu "a" do punktu "b" więc najprawdopodobniej autostrada, a co za tym idzie auto było odpalane i w drogę, więc rozrusznik jak nowy, silnik porządnie dotarty i zawieszenie po równiutkiej autostradzie nie wyrąbane no i w dizlu filtr fap jak nowy. Jedynie tarcze hamulcowe mogły być już na wykończeniu lub przegrzane od hamowania z duży prędkości autostradowych.

Więc krótko mówiąc wolał bym auto z takim 100 tysięcznym przebiegiem i 2 letnie, niż z takim 100 tys. przebiegiem i np. 6/7 letnie bo oznaczało by to, że auto mało jeździło tzn. od sklepu do kościoła i do pracy, więc odpalane co chwile, filtr fap na wykończeniu, zawieszenie w związku z poruszaniem się po lokalnych nierównych, dziurawych drogach wykończone, rozrusznik jak jeszcze nie padł to nie długo padnie od co kilkokilometrowego parkowania i ogólny stan auto z tym samym przebiegiem pomiędzy 2 a 6 letne się różni poza powłoką lakierniczą to i wnętrzem, nie mówiąc już o gwarancji, która jeszcze w 2 letnim aucie obowiązuje choćby lakier i nie wspominając, że 6/7 letni samochód obsługiwany był przez przysłowiowego "pana Henia" co ma warsztat w garażu w związku z dawno już ukończona ogólna gwarancją.

Następne co, to wolał bym auto 2letnie z sto parę tysięcznym przebiegiem bo wygląda na realny przebieg i wiem co biorę, niż to same auto z np. 40 tysięcznym przebiegiem, ale z cofniętym licznikiem...
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
tomco23

Dyskutant



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): rybnik
Posiadane auto: c5
Piwa: 7/2
Wysłany: Nie 09 Wrz 2012, 04:20
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


Autko fajne ,jestem w miare swiezym uzytkownikiem C5 ale troszke sie orientowalem
a wiec tak po kolei jak napisalem wczesniej autko z wygladu ladne i jeden z najbardziej udanych modeli citroena:

ale masz silnik 163Km jest wyraznie bardziej paliwozerny od 140 KM
na dodatek skrzynia autmat w samej wersji 140 Km jest malo ze 3 km slabsza od manauala to spala od 1 l do nawet 2,5l wiecej od manaualna (choc wygoda jazdy super-i wydaje sie sie w maualnej pelnej wersji tylko tego brakuje-dane na temat spalania wziolem z instrukcja obslugi c5 III) ale w polaczeniu z silnikiem 163 mozesz sie spodziewac zuzycia paliwa na poziomie 2,7 HDI a jazda nic ponad 140km
dla tego autka polecam 2,0 140 km w manalu bardzo oszczedny praktycznie te samo co 1,6 a juz masz sprawne 140 km

nawigacja MY WAY ,ja mam NAVI 3D ale procz funkcji glosowych i obslugi telefonu nie wyroznia sie ponad MY WAY-a,procz ceny wiec bez znaczenia oczywiscie obie sa z duzym wyswietlaczem i to najwaznijsze

brak genialnego hamulca elektrycznego postojowego dla mnie wada choc moze nigdy nie wiadomo czy tradycyjne rozwiazania w dluzszej perspektywie nie okaza sie lepsze

swiatla tradycyjne ,tez nie dobrze bixenony (skretne:) )w tym modelu sa rewelacyjne

pol skora bez znaczenia w zaleznosci od oczucia (ja bym wolal full skore) siedzenia niestetty regulacja reczna elektryczna fajna tym bardziej ze jest mnustwo regulacji Smile ale tak jak z hamulcem recznym nie wiadomo czy w dluzszej perspektywie nie okaze sie trwalsza

brak hydropenaumatyki duza wada nie spodziewal bym sie cudow po zaiweszeniu wilowahaczowym (a juz sie na takim naciolem) co prawda w oplu ale koszty utrzymania przypuszczam nie beda nizsze niz w hydro a komfort nizszy i bez regulacji -to czywiscie moja opinia bo z hydro mam kontakt dopiero w c5 (choc i tak bede pisac ze wada bo jestem zachwycony zawieszeniem c5)

-brak powidamiana serwisu ,line assist, centali blokujacej drzwi ,masazu w siedzeniach i innych zbednych bajerow -bez obaw to nie ma znaczenia
dla mnie zapchaj przyciski to samo tyczy sie wyszukiwanie miejsca parkingowego ktore akurat jest w tej cytrynie

deska rozdzilcza nie pokryta skora (a ze skora mi sie podoba) Smile choc to tez bajer bez znaczenia

szczerze ja bym wolal prawdziwego exclusiva z bixenon i hydro elektr postojowy oraz full skora chocby dolozyc a za ta kase mozna juz znalezc exclusiva reszta nie ma znaczenia
Powrót do góry
tomco23

Dyskutant



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): rybnik
Posiadane auto: c5
Piwa: 7/2
Wysłany: Nie 09 Wrz 2012, 04:31
Temat postu:

Re: ( Citroen C5 ) C5 - na zdjęciach wygląda pięknie ale czy kupić? Poradźcie


acha 100 tys km bym sie nie przejmowal przynajmniej wiadomo ze auto jezdzilo a nie robilo "trasy" pieciokilometrowe i DPF/FAP do wymiany a silnik zarzniety jakby mial 300 tys mialem kontakt kiedys z VW polo z 60000 przebiegu (realny bo z serwisu i 1 wlasciciela) a po panewkach i ich zuzyciu powidzial bym minimum 300000 i blisko kapitalki ,w sumie tez zalezy duzo czy silnik nie zostal nijako "po drodze" kiedys w przeszlosci przegrzany czy tym podobne historie ale jak ladnie pracuje rowno ,obroty nie plywaja bez jakis dziwnych trzaskow ,klekotow nie przejmowal bym sie
Powrót do góry
czeslaw555

Dyskutant



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): GKA
Posiadane auto: C5 III 2.0 HDI 2009r. Hydroaktiv.
Piwa: 1/2
Wysłany: Nie 09 Wrz 2012, 08:11
Temat postu:

Re: A co z zawieszeniem


Maciax napisał:
Zwlekam ciągle z zakupem bo i ofert sporo (jakby był ktoś z gdańska to by mógł mi sprawdzić Razz) I ciągle rozbijam się o dyskusję na temat zawieszenia. Jeden sprzedający chwali że ma zwykłe zawieszenie (link podany wyżej) inny chwali że ma hydropneumatyczne (czy jak mu tam)
Bierz hydroaktywne jak trafisz
_________________
Pomoc w ocenie, sprawdzeniu aut przed zakupem Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez czeslaw555 dnia Czw 27 Gru 2012, 14:50, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C5 »

Opinie o samochodach Citroen C5 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C5 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników oraz porady przed kupnem auta.


CitroenC4 Picasso

35 000

2014r.

185 000 km

śląskie

CitroenC4 Grand Picasso

14 900

2006r.

299 000 km

kujawsko-pomorskie

CitroenC3

55 990

2021r.

20 000 km

śląskie

CitroenC4 Cactus

62 000

2019r.

90 000 km

śląskie

CitroenC5

19 900

2010r.

264 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System