Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C3 ) żywotność sprzęgła



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C3 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grems12

Czytelnik



Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: C3:)
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 03 Lut 2012, 00:10
Temat postu:

żywotność sprzęgła


Dzień dobry!

Chciałam zasięgnąć opinii na temat żywotności sprzęgła w Waszych Cytrynach.
Od około 2 miesięcy mam Citroena C3 1.1 i niestety w tym tygodniu łożysko najprawdopodobniej postanowiło zakończyć swój żywot. Pisk przy wciskaniu pedału, gruchotanie i spalenizna.
Auto jest z 2003 roku, aktualny przebieg to 98400km. Wydaje mi się, że to trochę wcześnie, jak na konieczność wymiany sprzęgła (chociaż muszę przyznać, że wszystkie poprzednie właścicielki to też kobiety;)
Nic to oczywiście nie zmieni, ale ciekawa jestem, czy ktoś miał podobne doświadczenia.
Przy okazji zapytam: polecacie jakiś sklep internetowy, w którym można kupić części? Z tego co widziałam ceny sprzęgła (zestawu) Valeo wahały się od 350 do 450zł.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
zysik

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 372
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBOŃ / WIELKOPOLSKA
Posiadane auto: CITROEN,C4 PICASSO 2,0 HDI
Piwa: 47/1
Wysłany: Pią 03 Lut 2012, 21:32
Temat postu:

Re: ( Citroen C3 ) żywotność sprzęgła


Witam
kolego niema takiego pojęcia ile się zrobi na danym sprzęgła to zależy od użytkownika
jeśli mogę ci poleci to sprzęgło Luka
pozdrawiam
Powrót do góry
Scott69

Czytelnik



Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Edinburgh
Posiadane auto: C3 1.1
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 12 Mar 2012, 11:31
Temat postu:

Re: żywotność sprzęgła


[quote="grems12"]Dzień dobry!


Od około 2 miesięcy mam Citroena C3 1.1 i niestety w tym tygodniu łożysko najprawdopodobniej postanowiło zakończyć swój żywot. Pisk przy wciskaniu pedału, gruchotanie i spalenizna.
Auto jest z 2003 roku, aktualny przebieg to 98400km. Wydaje mi się, że to trochę wcześnie, jak na konieczność wymiany sprzęgła (chociaż muszę przyznać, że wszystkie poprzednie właścicielki to też kobiety;)
Nic to oczywiście nie zmieni, ale ciekawa jestem, czy ktoś miał podobne doświadczenia
.

Jak na maly miejski samochod, to i tak dobry wynik (czesta jazda w korkach i na polsprzegle, dlugie stanie na skrzyzowaniu z wlaczonym sprzeglem albo jazda z noga na pedale sprzegla co ciagle wypominam mojej ukochanej Smile), ja wymienilem przy 90tys km.

Przy okazji zapytam: polecacie jakiś sklep internetowy, w którym można kupić części? Z tego co widziałam ceny sprzęgła (zestawu) Valeo wahały się od 350 do 450zł.

Valeo moge smialo polecic, u mnie dziala idealnie.
Pozdrawiam
Scott
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C3 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C3 »

Opinie o samochodach Citroen C3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C3 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC5

23 700

2010r.

268 000 km

mazowieckie

CitroenC4 Picasso

55 900

2017r.

62 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Cactus

55 000

2017r.

130 000 km

śląskie

CitroenBerlingo

31 900

2014r.

188 668 km

mazowieckie

CitroenDS4

49 800

2017r.

108 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System