Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C8 ) Czary mary - znikajace paliwo



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C8 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikroszkop

Debiutant



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): sheffield
Posiadane auto: citroen c8 2.0 petrol 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Paź 2011, 19:31
Temat postu:

Czary mary - znikajace paliwo


Witam panowie, po spro dlugim czasie nieobecnosci, moja cytrynka troszke stala nie jezdzona. Mam taki malutki tyci problemik, w sumie to wielki problem mam Crying or Very sad Jak wspomnialem wczesniej moja C8 stala nie jezdzona przez 9 miesiecy, co prawda byla odpalana od czasu do czasu coby sie nie zardzewialo jej Smile, a teraz gdzies gubi paliwko, i to duzo paliwka ostatnio zalalem 20 litrow i przejechalem 60 mil w sumie spalanie jak w T-34, ale cytrynka ani nie kopci ani nie szarpie ani nie krztusi sie jezdzi jak nalezy jest depniecie jest wszystko, komputer pokladowy pokazywal spalanie na 18L/100 to mu wymienilem lambdy co by lepiej mial a co lubie swoje c8 Razz no to spalanie na kompie spadlo na 14L/100 ( bo myslalem ze moze to jednak wina lambd byla i dlatego tak duzo paliwka bieze , po czesci byla) ale sprawa wyglada tak ze zajezdzam na stacje laduje 20 litrow komp pokazuje ze na tym powinienem przejechac jakies 120 mil a po wyjechaniu w sumie po ruszeniu licznik zaczyna spadac i spadac i spadac i spadac i tak na 20 litrach ostatnio zrobilem 40 mil Shocked obejzalem autko od spodu od boku z gory od tylu niegdzie nie widac wycieku sprawdzalem na wlaczonym i na wylaczonym silniku nigdzie nie widac wycieku nie czuc paliwa no poprostu czary mary i paliwa brak. Dzisiaj wyciaglem swiece bylu ok lekko tylko zakopcone ale tylko odrobinke przypuszczam ze to jeszcze przed wymiana sond lambda, przy okazji sprawdzilem sprezanie i zegar pkazal 12.5 na wszystkich garach. co prawda jak wyjalem przepustnice i kolektor to byly troszke zaoliwione ale to raczej w normach sie trzyma , wyjalem nawet bak co by sprawdzic ewentualne wycieki z baku ale sucho. niestety nie posiadam nazedzia do sprawdzania cisniena paliwa na listwie zasilajacej to nie wiem jak z cisnieniem paliwa a dzis sobota to nawet nie mialem do kogo podjechac.Juz mi 'rence' opadaja gdzie moje paliwko kurde jest, moze ktos mial kiedys cos podobnego ?? aboco. Moja c8 to 2.0 16v 2003 benzynka


no wsumie sorka 14l/100km , wiem ze to sie w normach miesci jak sie w miescie zasuwa ale nawet przy takim spalaniu z 20 litrow to powinien zrobic jakies 160 km a nie 40 mil to jest 64 km


Ostatnio zmieniony przez mikroszkop dnia Sob 22 Paź 2011, 19:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Colin555

Stały Bywalec



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): cra
Posiadane auto: c6
Piwa: 13/0
Wysłany: Sob 22 Paź 2011, 19:38
Temat postu:

Re: ( Citroen C8 ) Czary mary - znikajace paliwo


14l na 100 mil czy 14l na 100km?
Powrót do góry
mikroszkop

Debiutant



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): sheffield
Posiadane auto: citroen c8 2.0 petrol 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Lis 2011, 03:11
Temat postu:

Re: ( Citroen C8 ) Czary mary - znikajace paliwo


kurde moje autko zaczyna bic rekordy !!!!!!! ostatnio z 14 litrow zrobilem 20 km !!!! brak wyciekow (widocznych) co jest sie pytam ???!!!!! pomocy jak by moze kto cos wiedzial.
Powrót do góry
VegetaSSJ3

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik/ Erkelenz Niemcy
Posiadane auto: Cytrynka Saxo 1.1 40KW '98rok ("Mała żaba")/ Citroen C8 2,0 Benz.+LPG 2004r. 136km
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 15 Wrz 2017, 02:28
Temat postu:

Re: ( Citroen C8 ) Czary mary - znikajace paliwo


To tak wygląda jakby ci mieszankę zbyt bogata robił, bo jeśli wycieków nie ma...podłączałes pod kompa i czy te sondy były nowe czy używki?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C8 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C8 »

Opinie o samochodach Citroen C8 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C8 ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


CitroenC4 Picasso

17 000

2011r.

135 950 km

pomorskie

CitroenC4 Picasso

53 900

2017r.

140 700 km

wielkopolskie

CitroenBerlingo

16 499

2009r.

191 000 km

warmińsko-mazurskie

CitroenBerlingo

69 900

2019r.

106 000 km

mazowieckie

CitroenDS4

53 900

2015r.

190 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System