Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen Berlingo ) fotele wymiana



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Berlingo ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
losbos

Czytelnik



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rumia
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/2
Wysłany: Czw 15 Wrz 2011, 13:58
Temat postu:

fotele wymiana


Mam model 1 berlingo i chciąłbym wymienić fotele przednie na mniej zużyte. Moje mocowane są do progów i odchylane( model z 2d i 5 miejscami). 1.Czy da sie zamontować fotele z nowszego modelu ewentualnie przełożyć wyściółkę foteli. 2. Czy da sie zamontować u mnie fotel kierowcy mocowany do podłogi czy sa miejsca do ich zamontowania?
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Czw 15 Wrz 2011, 17:11
Temat postu:

Re: ( Citroen Berlingo ) fotele wymiana


zmierz rozstaw srub (tył i przód) w swoim modelu i u kogoś kto ma nowsze (powinny pasowac ale lepiej sie upewnić) Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
synagoga

Dyskutant



Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): BIELSKO-BIAŁA
Posiadane auto: Berlingo 1,6 HDI
Piwa: 5/2
Wysłany: Sob 17 Gru 2011, 07:50
Temat postu:

Re: ( Citroen Berlingo ) fotele wymiana


Ja też mam taki problem, i szukam odpowiedzi osoby która już taką przekładkę robiła. Czy da sie np fotele z modelu 2010 wcisnąć? Wiem że odpowiedz zmierz rozstaw jest dobra, ale dla porównania musisz miec nowe fotele, ale i to nie wystarczy. Otwory mocujące będą pasowały ale np czy nie bedzie kolidowac ze soba szerokość fotela i drzwi. Albo jak bedzie działać odchylanie fotela. Trzeba je zamontowac i sprawdzić czy to działa. Nikogo na forum nie ma kto juz to przerabiał?
U mnie juz druty wychodzą i najwyższy czas wymienic, a kupowac po to aby je zwrócic to bez sensu, chocby z uwagi na koszt transportu. Mam takie upatrzone na portalu aukcyjnym, ale na drugim koncu PL.
Powrót do góry
magdaboom

Auto Maniak



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
Wysłany: Nie 20 Sty 2013, 22:03
Temat postu:

Re: ( Citroen Berlingo ) fotele wymiana


poproś na allegro o zdjęcie fotela od spodu oraz rozstaw śrub. zrób to samo w swoim aucie i masz odpowiedź.
p.s.
1. prawdopodobnie będą pasowały fotele też od xsary lub xsary picasso, które z pewnością są wygodniejsze od tych w berlingo.
2. dajcie znać co z tego wyszło.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen Berlingo ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen Berlingo »

Opinie o samochodach Citroen Berlingo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen Berlingo ) Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola


CitroenC3

52 900

2018r.

38 000 km

śląskie

CitroenDS3

35 500

2015r.

126 000 km

śląskie

CitroenC4 Grand Picasso

21 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Cactus

26 500

2015r.

108 000 km

wielkopolskie

CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

101 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System