Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C4 Picasso ) problem z pneumatycznym zawieszeniem C4 Grand Picasso


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Zawieszenie-układ jezdny-układ hamulcowy-układ kierowniczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dioda_kamil

Debiutant



Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Laseczno Małe/Iława
Posiadane auto: Ciroen C4 Grand Picasso Exclusive MCP 2.0 16V
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Sty 2018, 10:21
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) problem z pneumatycznym zawieszeniem C4 Grand Picasso


Ja kupiłem miechy techfrance z firmy geko czesci lub atmil (bardzo miły pan przyjmuje zamówienia) który wszystko podpowie - ja jeżeli bym kupywał kolejny raz nowe poduszki to bym kupił oryginały są droższe o 250 - 300 zł na szt.
Darek30000 - dobra rada jak masz lexie wyłącz przez telekodowanie zawieszenie pneumatyczne i po kilku sekundach włacz je ponownie i powinno pomóc (u mnie pomogło)
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
sebola

Czytelnik



Dołączył: 10 Sty 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kuj-pom
Posiadane auto: Citroen C5 II kombi 2.0 HDi 16V 138 km 2006r. C4 GP 2.0 HDI 138KM MPC EXLUSIVE
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 10 Lip 2018, 06:36
Temat postu:

Re: ( Citroen C4 Picasso ) problem z pneumatycznym zawieszeniem C4 Grand Picasso


Darek30000 napisał:
Witam, krispicasso kiedy były wymieniane pneumatyczne poduszki zawieszenia ? U mnie winą była dziurawa poduszka, też stał napompowany całą noc, a gdy się ruszyło to on trochę dopompował i uwidoczniały się przetarcia przez, które uciekało powietrze. Wymieniłem obie poduszki, niestety teraz mam jakiś problem z elektroniką zawieszenia, opadł sam po nocy przy nowych poduszkach !!!... W dodatku przestał dopompowywać na postoju, dopompowuje tylko jak się przekroczy 10km/h. No i nie działa przycisk obniżania/podwyższania zawieszenia ten w bagażniku. Jutro odłączę akumulator, może to coś da. Ehhhh te wynalazki Citroena, niech ich chu.....


Witam. Darek3000 czy udało się zdiagnozować jakoś tą usterkę?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C4 Picasso ) Zawieszenie-układ jezdny-układ hamulcowy-układ kierowniczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C4 Picasso »

Opinie o samochodach Citroen C4 Picasso - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C4 Picasso ) Zawieszenie-układ jezdny-układ hamulcowy-układ kierowniczy


CitroenDS4

31 900

2012r.

178 000 km

wielkopolskie

CitroenC1

10 900

2007r.

197 499 km

śląskie

CitroenC3

54 990

2020r.

47 000 km

śląskie

CitroenC4 SpaceTourer

59 800

2019r.

134 000 km

małopolskie

CitroenC4 Grand Picasso

31 000

2012r.

178 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System