Citroen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Citroen C8 ) C8



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C8 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników,oraz porady przed zakupem.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matheo093

Czytelnik



Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: C8
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Lip 2011, 12:45
Temat postu:

C8


Witam wszystkich na forum.Chciałbym uzyskać kilka informacji na temat citroena C8 2,0HDI lub 2,2HDI (jak sie sprawuje,czy jest awaryjny a jezeli to tak na co najczęscej w nim pada,czy to jest dobry pomysł na zakup takiego autka????)
z góry dziekuje za informacje
pozdrawiam matheo093 Smile
Powrót do góry
Lucki Lucek

Debiutant



Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Slask
Posiadane auto: Citroen C8 2006 2.2 HDi
Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 27 Lip 2011, 12:25
Temat postu:

Re: ( Citroen C8 ) C8


Mam 2.2 HDi od 3 miesiecy. Po zakupie (uzywanego) wymienilem od razu rozrzad, oleje, zarowke xenonowa i poki co jezdzi sie bardzo dobrze. Malo pali, wygodny (troche malo miejsca na stopy przy pedalach), mocy mu nie brakuje, rodzina szescioosobowa wchodzi bez problemu. Przez te 3 miesiace zrobilem 3 tys. kilometrow z czego 2 tys. na wakacjach.

Pozdrawiam
Powrót do góry
marekbrz

Czytelnik



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpacie

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Gru 2011, 00:31
Temat postu:

C8


C8 kupilem w maju, używana, przebieg ok 185 tyś km. Samochód rewelacyjny - mialem poprzednika czyli Citroen Evasion 1,9 TD. Starszy model okazał się wygodniejszy dla pasażerów tylnych siedzeń - dlatego jak to jest wazne radziłbym Evasiona. C8 ma niżej osadzone przednie fotele - ale i tak jak dla mnie za wysoko. Evasion miał jeszcze wyżej i bez możliwości ich obniżenia - tylko w górę. Mój C8 ma xenony i wystąpił problem z czujnikiem połozenia zawieszenia - xenony świecą rewelacyjnie bez wymiany tego czujnika - po prostu ominąłem pewien sposób ich regulacji (świeciły tuż przed samochód - standard przy uszkodzonych czujnikach). Obecnie mam wątpliwości czy działa Webasto - ale to mi nie przeszkadza. Samochód objechał Chorwację (poprzedni właściciel też tam jeździł - pozdrowienia dla Pana Przemysława), Lwów bodaj z 10 razy - efekt stuki w zawieszeniu - ale nic to jeżdżę dalej. Więc polecam C8 , samochód rewelacyjny, gabrytami jak duże kombi a możliwosci jak u TIRa. POLECAM gorąco. Zużycie paliwa latem w nocy na trasie Kraków - Dębica 6,7 /100. Później około 7,5 - głównie po miescie. Chorwacja ok 8,2/100 ale głównie autostrady 130 - 150 km/h. TEraz w grudniu Lwów 9,2/100. Ale przyznam się, że mam ciężką nogę i mało jest na drodze takich których nie wyprzedzę. Jest czym wyprzedzić (128 KM), jest czym zahamować - wspomaganie i awaryjne hamowanie wiele razy już działało za mojej kadencji właściciela tego pojazdu( wróć: zarejestrowny jest na żonę). Żyłka kierowcy rajdowo-wyścigowego daje o sobie znać. Ale ja mam mieć przyjemność z jazdy a nie patrzeć na zużycie paliwa. Kończąc polecam bo w stosunku do VW,Forda,Seata jest wygodniejszy, szerszy, wygodniejszy o niebo lepszy.
marekbrz małpa tlen pl
_________________
Marek
Powrót do góry
ciasteczko

Czytelnik



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubuskie
Posiadane auto: Citroen xantia
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Maj 2012, 21:46
Temat postu:

Re: ( Citroen C8 ) C8


Dobry wieczór wszystkim Smile
Mam pytanko tak jak moi przedmówcy, z tym, że ja chcę kupić C8 ale w benzynie i chcę założyć gaz. Mam na oku piękne C8 benzynka, bardzo mi się podoba, nawet mogę powiedzieć, że się na nie napaliłam. Mam CITROENA XANTIE, auto SUPER, hydraulika bez zarzutów. Ale potrzebuję większe autko-6 osób...

Proszę o szczere opinie Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
HERMES
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 3814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Citroen Peugeot Renault
Piwa: 174/25
Wysłany: Sro 09 Maj 2012, 22:13
Temat postu:

Re: ( Citroen C8 ) C8


Silniki citroena nie znoszą gazu, odradzam takie pomysły bo zawsze są z tym problemy ( wcześniej czy później)
Ale każdy robi jak chce, jak to wymażone auto to opinie innych i tak nie będą sie liczyć.
_________________
Prosze pytać na pw.
Powrót do góry
komunikator tlen - status skype status
Reklama








Wysłany: Sro 09 Maj 2012, 22:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CITROEN Forum Strona Główna -> ( Citroen C8 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników,oraz porady przed zakupem. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Citroen C8 »

Opinie o samochodach Citroen C8 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Citroen C8 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników,oraz porady przed zakupem.

10) C8 »

CitroenC1

10 490

2009r.

164 657 km

pomorskie

CitroenC3

7 900

2007r.

218 000 km

mazowieckie

CitroenSaxo

4 000

2001r.

249 000 km

lubelskie

CitroenC4 Aircross

42 900

2012r.

224 000 km

śląskie

CitroenC4

21 900

2011r.

176 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System